Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Tiber reče pred 57 minutami:

Je ze kdo fental Black blade kindred ( velik črni gargoyle z mečem)? 

Dobil sem teleport, da sem šel mimo njega not do nekega čudaka.

Ampak če poskusim nimam za burek proti njemu....

 

 

Takoj ko sem se tja portal sem ga 2x probal in je bil vsak njegov udarec oneshot kill tako da sem si rekel sam kthxbye in se nisem več vrnil :D 

 

 

Drugač pa men ni jasno kako ima lahko standard orožje boljši dmg ko quality pri istem str/dexu na LORDSWORN'S GREATSWORD... Nč bom riskiral sharde za nadgradit Claymore ki ima itak taboljši R2 od greatswordov kar se mene tiče. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 minutami:

 

 

Takoj ko sem se tja portal sem ga 2x probal in je bil vsak njegov udarec oneshot kill tako da sem si rekel sam kthxbye in se nisem več vrnil :D 

 

 

Drugač pa men ni jasno kako ima lahko standard orožje boljši dmg ko quality pri istem str/dexu na LORDSWORN'S GREATSWORD... Nč bom riskiral sharde za nadgradit Claymore ki ima itak taboljši R2 od greatswordov kar se mene tiče. 

Kaj quality orozje ima iste crke pod scaling in orozja so isti level???

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Me3do reče pred 1 minuto:

Jst sm startal z vanguard, dex mam na 14 ostalo v strength

 

Vitality sem dvignil na 25, endurance na 20, ostalega zaenkrat ne pipam, me pa faith malo matra

 

Uporabljam claymore (standard) in shield 

Feith je imo ful dober, v prvi coni dobis cel kup fith zadev od incantationov, ashesov in opreme

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 59 minutami:

Našu dostop do velkega dvigala. Od rampart towerja, gres levo kjer so ptici. Tam je nekaj ;) spodaj pa vas čaka vaš najljubši šef 😂 crucible knight

 

Evo zdej pa imam vse v gradu. A je nasel kdo kake fake stene? Kr tolcem okrog pa nic ni :D

A to je tam kjer dva ptiča lepo stojita in čakata, greš mimo, pol desno na streho, modra streha se mi zdi?

Povezava do prispevka
RUBUZ reče pred 19 urami:

Tam ce gres ven od tega modela direkt pred vrati stoji en boss. Vzames konja teces mimo, dol pod breg po cesti dokler ne prides do bonfire. Pocivas, se obrnes nazaj proti severu (od kje si prisel) in na tem velikem obmocju so taksni neki majhni skrati (cca 15 jih je), ki, ce ga ubijes, da nekaj vec kot 1000 runes. V glavnem, da se jih farmat.

Si imel prav, tisti mobi so fantazija za farmanje.

 

En boljših early game farming routov je zihr tale (ni hud spoiler, ker je res early game lokacija, sam vseeno):

Spoiler

 

V pol ure sem šel gor 20 levelov. :D

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 50 minutami:

Edina kritika, ki jo imam je, da je špil ful lahek. Sploh napram dark souls in demon souls. Folk pravi da je to najtezji from špil… 

Men je dosti težji od ostalih souls iger. Pogojno je DS1 mogoče enako zafukan, sam je scope igre tolk manjši. DeS, DS2 in 3 so walk in the park v primerjavi s tem. Vsaj meni no. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...