Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 4 minutami:

@ke_kit endurance me jebe. Grem malo raziskovat ce sem ze priso v novo cono. Crucible bo pocakal

Jaz bom vse bosse delal brez armorja, da imam light load. Noro kako zelo pomaga. :D

Sem postal en video prej, če ti kej pomaga.

ke_kit reče pred 13 urami:

Kao lvl igralca? Jaz sem ga premagal pri lvl 30. Jebal sem se skoraj eno uro lol. Ful dobro se ga da cheesat enkrat ko poštekaš glup AI (če ga lopneš po ščitu, bo skoraj vedno skušal naredit un shield bash, ki se ga da ful easy sidestepat, potem pa samo Hump Jump (novi Rolly Polly :D)).

[Crucible Knight]

  Razkrij skrite vsebine

 

 

Povezava do prispevka

Kaj to govorite vsi o nekem Margitu :D Jaz pojma nimam sploh kje je.....mislim približno vem kam bi naj šel ampak vedno najdem nekaj drugega vmes.

Sedaj sem tam na jugu ob morju šel skoz nek grad in čisto ob morju našel bossa Leonine Misbegotten.... celo padel v prvo. Pa še trofejo dobiš  zanj:avadodo:

Povezava do prispevka
Tiber reče Pravkar:

Kaj to govorite vsi o nekem Margitu :D Jaz pojma nimam sploh kje je.....mislim približno vem kam bi naj šel ampak vedno najdem nekaj drugega vmes.

Sedaj sem tam na jugu ob morju šel skoz nek grad in čisto ob morju našel bossa Leonine Misbegotten.... celo padel v prvo. Pa še trofejo dobiš  zanj:avadodo:

Na mapi poglej smer kamor kažejo sites of grace.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Pič.. mater! Evo sem vedel. Zdaj pa me jebe. Karma je bič. 

 

@Vučko3saj moraš v bistvu pazit samo drugo udarec z repom, če si na distanci ko poleti in pristane sledita 2 udarca z repom. Sem pa ga tudi 5 ali 6x delal. 

 

Tut mene. Ampak, jutri pade. Za danes je dovolj. Sesul nek Tree guardian tam na peninsuli, pa onega mini bossa na ladjici sredi neke močvare pa nekega assasina v dungeonu. Dokaj uspešen dan.

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 38 minutami:

Mi je pa zanimivo da ti govorijo da moraš na sever, ampak je na jugu do Castle Morn precej lažje. Zdaj sem se vrnil dol na jug končat par stvari in vse porejpam k sem level 40. 

Kolkor sem stekal je tako, da prvo spucas cel Limgrave tudi jug, pac.. pred prvim bossom, da je pol lazji.. pol gres bossa v gradu in pol na sever raziskovat Liurnio, da dobis neke queste.. vec ne povem, sej bos vidu

 

Sam ne it na vzhod v Cealid, ki malo ti zjebe flow imo.. jaz sem se v izi zajebal, ki sem prevec raziskoval na vzhosu in pol am bil prevec OP za Lirunio

Povezava do prispevka

Jaz ravno prišel iz daljnega vzhoda, kjer sem videl cel kup zmajev na kupu in norih bossev, ki me oneshootajo.......sem se odločil in šel fentat Margita. Padel v 4. poskusu.

Prav noro kako blizu je bil, medtem ko sem letal povsod drugje po mapi....

Sploh vzhod in sever se mi zdita noro zajebana in bo treba konkretno nabildat prej

Povezava do prispevka

Kaj je fora tega?  Sprasujem ker pr men je to zaklenjen, medtem k kolega je lah tocn tega uporabu. Jaz sem jih uspel samo v underworldu uporabit. Tocn tega sicer ne rabm, samo iz enega towerja na jugu mape me je na sever portal, kjer je en giant in tole, ter nobene poti naprej brez uporabe tega teleportka. Pls tag za odgovor 😄

20220227_235006.jpg

Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 25. 2. 2022 at 21:42:

Zajeban je ko svinja. Po moje je point, da prej dobiš mount in je pol lažje.

 

Bloodhound Knight Dirriwill

  Skrij vsebine

 

Kjer carski dancer-like moveset.

Pa Block -> R2 je faking OP. :avadodo:

pizda dobr igraš. Res lepo s ščitom in dodge samo eno flaško spil. Zato je bil men dobr bloodborne, ker ni bilo ščita. Se vid, da si včasih turtlal pri SFju hehe :)

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...