Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 1 minuto:

 

Hmm pa sej sem šel v tisto smer ffs... Ok grem še enkrat tja! Res je bila že ura čez polnoč, ob 5 sem imel namen vstat za gledat posnetek tekme Dallasa in potem sem nekaj na hitro iskal pa nič našel...

 

Opazuj po zraku in boš opazil spremembo. Ne moreš falit, ko boš blizu.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 54 minutami:

 

AAAA škoda ker nisi rekel da se tam pride preko questa, zdej si mi povedal preveč! :P  Btw kje je pa kak namig v igri kje točno je usekal komet? Sem včeraj tik preden sem šel spat malo teleportal naokrog po Limgrave ker je letelo v tisto smer pa brez uspeha... :( 

 

Ne rabiš nujno kvesta, greš pa tam potom nekega kvesta.

 

Idi v Limgrave in ne moreš falit, ker je vizuela taka, da vidiš skalovje v zraku lebdeče.

 

Spoiler

V onih woodsih je luknja, kjer greš prvič v Selia River.

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

Baaah spucal war-dead catacombs na plaži un kip desno od church of the plague pa še kar kaže nekam v tisto smer... 

 

Fak no. Če ne bi ti prej tega omenjal ne bi nikoli našel teh katakomb. Kdo kurac bo jahal okoli po celem polju od Radahna! Malo preveč komplicirane določene zadeve. 

 

O zadevi o kateri govoriš ti pa ne vem. Zgleda nimam najdenega niti tistega kipa, ki kaže smer. 

Povezava do prispevka
Preotet reče pred 3 minutami:

U planine jer tamo ima zime. :D

To so mi tudi drugi povedali, ampak  moram najti katera pot vodi tja če sem čisto izgubljen na tej mapi.......it is huuuuuge.

Spucal sem tudi Radahna, ki mi je bil relativno lahek, ampak zato toliko bolj epski fajt.......medtem ko mi je sitni Morgott ziher vzel 15+ poskusov

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Ej ljudje, kaj nardim z Rennala rune? Lahko tudi blagi spojlerji,malo sem tecen. Rabim nekaj za divine bridge, predvidevam, da je del Ranni questa, kot vse ostalo v tej igri

A nima Rennala great rune, ki jo lahko pretvoriš v uno moon sorcery ali pa staff? Kakor vem, ni povezana z nobenim kvestom.

uredilo bitje Preotet
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 41 minutami:

Ej ljudje, kaj nardim z Rennala rune? Lahko tudi blagi spojlerji,malo sem tecen. Rabim nekaj za divine bridge, predvidevam, da je del Ranni questa, kot vse ostalo v tej igri

 

Za Divine Bridge rabiš nekaj drugo... Medaljon (2 dela). Čeprav je mene to sfukalo. Že prej sem pol zadev tam okrog počistil in potem najdem ta medaljon... Kurac pasji sem mislil fino, evo nekaj novega bo. Potem pa me je ta divine lift pripeljal samo nazaj na stari del mape. Zgleda se ga lahko zaobide. Verjetno me je kak teleport fuknil prek na drugo stran. 

Povezava do prispevka

Jaz še vedno praktično nič consumables ne uporabljam in ne craftam. Edino kake antidote za poison in rot. To je vse. Paštete mi na meč itak ne grejo. Kaj pa ostale zadeve? Je kaj full fajnega in spregledam? 

 

Pa reči moram, da sem malo pozdravil svoj OCD. V tej fazi več ne letim po vsak loot za vsako ceno. V mnogo urah, ki jih mma že notri sem nekako dojel, da ne rabim met vsak mushroom al pa craftable item. Mater sem razočaran, ko vidim kako skrinjo in se jebem... Potem pa notri mushroom. Zdaj, če ne najdem v par poizkusih pustim. In ne reskiram smrti za en item. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

 

Za Divine Bridge rabiš nekaj drugo... Medaljon (2 dela). Čeprav je mene to sfukalo. Že prej sem pol zadev tam okrog počistil in potem najdem ta medaljon... Kurac pasji sem mislil fino, evo nekaj novega bo. Potem pa me je ta divine lift pripeljal samo nazaj na stari del mape. Zgleda se ga lahko zaobide. Verjetno me je kak teleport fuknil prek na drugo stran. 

Eh glup sem. Mislil sem divine tower v Liurniji. Ranni mi je nekaj dala, pa bom jutri probal.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Jaz še vedno praktično nič consumables ne uporabljam in ne craftam. Edino kake antidote za poison in rot. To je vse. Paštete mi na meč itak ne grejo.

Isto haha. Sam to sem tako igral v čisto vsah Soulsih. Vedno se mi zdi škoda porabit, pol se mi pa nabira. Pa še za to kar ti omenjaš, sam raje uporabljam spelle. :D

Povezava do prispevka

Faaak FromSoft so norci ta igra je tako glomazna da je že skor prevelka... Včeraj sem cel čas raziskoval tist del po meteorju in sem na koncu prilezel ven tam kjer mi prej ni jasno kako gor prit na jugozahodu Liurnie. Pa divine tower of Liurnia sem spucal ki je bil tud lušten WTF moment. Pod zemljo pa itak vsake par minut čeljust dol pada... 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 14 minutami:

Res me moti dejstvo, da je smithing materiala tolk malo v igri. Praktično lahko furaš samo dva orozja, pa še ta dva morata imet smithing ali somber stones.

Imam pa toliko pizdarij, da sprobam, pa ne gre. Sem pa šel nazaj h katani, paše malo spremembe.

 

Somber stoni niso problem, jih imam na tone pa še samo enga rabiš za vsak rank-up. Smithing stoni so pa absolutno problem in ščita sploh ne levelam ker dobiš komaj na vsake 3-4 guard lvl up... In ja še zmeraj furam Claymore ki ima odličen doseg, hitrost ter moveset.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 38 minutami:

Imaš za vse živo, en od "ta prepovedanih" ognjenih ti spuca vse, od kariesa do gobavosti.

 

Veš mogoče kateri spell po imenu? Sem par krat preletel tisto kar imam in nimam pojma kaj bi mi skinilo rot, poison...?

 

Vučko3 reče pred 37 minutami:

Res me moti dejstvo, da je smithing materiala tolk malo v igri. Praktično lahko furaš samo dva orozja, pa še ta dva morata imet smithing ali somber stones.

Imam pa toliko pizdarij, da sprobam, pa ne gre. Sem pa šel nazaj h katani, paše malo spremembe.

 

Ne vem... meni se zdi čist dovolj. Poglej kolko jamranja je itak, ker je kao prelahko vse skupaj... da se overlevelaš ipd. Jaz imam cele kupe teh kamnov, razen zadnjih dveh tierov mogoče ne. Eno orožje imam že par dni nadgrajeno do maximuma. Se mi zdi čist ok, da moraš malo paziti in razmisliti kateri weapon boš uporabil in nadgradil do konca. Ne pa, da bi lahko cel kup orožij komot nadgradil na polno. Tudi orožij imam toliko, da bi lahko par ur gledal in računal katerega nadgraditi, zato sem se odločil furati enega, dva ali tri... za to pa je čisto dovlj surovin.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...