Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

George Michael reče pred 1 uro:

Aaa ti pol ok ok..kak tote lahko nabildam? :)) ce s eki zdi da z vecina npcji sem delal aktivno pa probo resit so neke mere…pa nvm zaj

Te summone bildaš z grave glovewort, ta specialne pa z ghost glovewort. Dobiš jih pa v temnicah, v jamah ne.

Povezava do prispevka

Fajn, men gresta že zdaj na kurac apostola in komandant Stane v gradu na mrazu, ker so ti n na 1 fajti tak cukr s pure meele buildi. Imaš cel set napadov, ki jih moraš prepoznati in reagirat na vsakem od mobov, vmes ti pa random en zabode meč v hrbet ali fukne fireball v faco, čeprav je pol sekunde pred tem stal na drugem koncu arene. Tko prov faking glup, slab in abusive dizajn.

Povezava do prispevka

Haha jaz sem uletel do teh, tip je spawnal una dva pedra, ki ze tako so jebena vsak po svoje.. sm reku samo nope in naslesnjic sem spalu kamehameha samo so se nastavli in vsi trije so umrli iz prve 🤣🤣 ce ne bi jebal jeza

 

Sam tej tu ne padajo na te fore.. dobro tega mogoce bi lahko.. v eni fazi na 3/4, samo morem nastudirat.. ampak una Malenija tipica se zdravi z vsakim udarcem tudi ce je scit.. ima poln kurac hpja in te oneshoota na lvl 150 !!!!! Sej prvo fazo s magic chees jo nardim perfekt.. sam rabim 15 minut in pol druga faza samo RIP v sekundi, ceprav zdaj sem ze malo postekal ampak ne dovolj :)

 

V glavnem na snegu postane proper souls spil in prav sem vesel da ni prej, drugace bi ga igral 2 meseca

 

Jaz ce ne bi imel comet azur... ne vem kako bi delal te bosse sploh na snegu... sej folk se zajebava na netu, da obstaja easy mode in se klice Comet Azur 🤣🤣🤣🤣

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 13 minutami:

Haha jaz sem uletel do teh, tip je spawnal una dva pedra, ki ze tako so jebena vsak po svoje.. sm reku samo nope in naslesnjic sem spalu kamehameha samo so se nastavli in vsi trije so umrli iz prve 🤣🤣 ce ne bi jebal jeza

 

Sam tej tu ne padajo na te fore.. dobro tega mogoce bi lahko.. v eni fazi na 3/4, samo morem nastudirat.. ampak una Malenija tipica se zdravi z vsakim udarcem tudi ce je scit.. ima poln kurac hpja in te oneshoota na lvl 150 !!!!! Sej prvo fazo s magic chees jo nardim perfekt.. sam rabim 15 minut in pol druga faza samo RIP v sekundi, ceprav zdaj sem ze malo postekal ampak ne dovolj :)

 

V glavnem na snegu postane proper souls spil in prav sem vesel da ni prej, drugace bi ga igral 2 meseca

 

Jaz ce ne bi imel comet azur... ne vem kako bi delal te bosse sploh na snegu... sej folk se zajebava na netu, da obstaja easy mode in se klice Comet Azur 🤣🤣🤣🤣

prva faza rabis Stars of Ruin,  ki dela carski damage, drzis jo na glih pravi razdalji, da preveckrat ne airborna al pa ne tezi na bliz in na easy spellas. vazn da obvladas dodgeat arial attack z 0 oz min damagea. tik pred drugo fazo summonas Mimica. v drugi fazi Comet Azur dokler je v rozi, drugac pa Stars of Ruin. 

sem se vceraj jebal z Glinstone Stars oz Star Shower v prvi fazi, pa je tolk mal damage, da zgubim koncentracijo in ni lepsega, kot one shot leteca britvica al pa grab attack za na grill. 

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 4 minutami:

prva faza rabis Stars of Ruin,  ki dela carski damage, drzis jo na glih pravi razdalji, da preveckrat ne airborna al pa ne tezi na bliz in na easy spellas. vazn da obvladas dodgeat arial attack z 0 oz min damagea. tik pred drugo fazo summonas Mimica. v drugi fazi Comet Azur dokler je v rozi, drugac pa Stars of Ruin. 

sem se vceraj jebal z Glinstone Stars oz Star Shower v prvi fazi, pa je tolk mal damage, da zgubim koncentracijo in ni lepsega, kot one shot leteca britvica al pa grab attack za na grill. 

Ja sej prva faza ni problem.. 

 

Druga stars of ruin pravis a? Ok

 

Jaz ho v prvi fazi z magic glintblade, po enkrat 🤣 in kot si relu ti na razdalji sicerr ni panike tudi unmu zbezat

 

V drugi pa... jo je tezje drzat na razdalji..

 

Sicer mimika nisem se probal......... dobro da si me spomnil 🤣

 

A zdanji bos bi je v drugi fazi zaglichal in se ni premikal, samo sem ga namahal po riti z magic swordom 🤣🤣🤣

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

Evo naredu zadnjega bossa zdaj imam 500000 spulov in lvl 150 in v round table vse pokupljeno.. in kaj naj.. zdaj moram iskar vendorjw po mapi in pokupit vse kaj imajo :)

 

Zakaj pa ne biti level 151? Ne gre nad?

 

Kaj te po končani igri fukne direkt v NG+ (kot Bloodborne) ali lahko izbereš, da greš naprej raziskovat (kot DS3 recimo)?

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Ja sej prva faza ni problem.. 

 

Druga stars of ruin pravis a? Ok

 

Jaz ho v prvi fazi z magic glintblade, po enkrat 🤣 in kot si relu ti na razdalji sicerr ni panike tudi unmu zbezat

 

V drugi pa... jo je tezje drzat na razdalji..

 

Sicer mimika nisem se probal......... dobro da si me spomnil 🤣

druga faza je res jebena, mimic saves.

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Zakaj pa ne biti level 151? Ne gre nad?

 

Kaj te po končani igri fukne direkt v NG+ (kot Bloodborne) ali lahko izbereš, da greš naprej raziskovat (kot DS3 recimo)?

Ma gre, samo... je tecje dobit folk za pvp ker isce po levelih..ze to je visoko in itak dovolj za bosse

 

Te vprasa ni panike.. pol reces ne in pol imaa opcijo v round table.. ma ti napise vse in je ful user frendly ni panike

Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 2 urama:

Jst sm Renalo fental, potem so me pa zadele njene zvezde in sm še jaz bil hin. Ostala je kaput, dobil sem iteme, rune so pa ostale v tisti drugi dimenziji :nicjasno:

Kolk level si bil? Men gre na kurac, k vsi govorijo, kolk je eazy špil, men pa sploh ni :)

Jest sem zdej pri njej, ampak se mi ne zdi težka, v drugi dimenziji sem jo v drugem poskusu na 1/3 spravil.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 23 urami:

Sej te razumem glede tega, ampak jaz hocem imet samo tri orozja spimpana, in trenutno ne morem, ker smithing stones 6 ni več. Torej ne iščem za cel kup, koji kurac mam pol 100 orozij, ce niti 3 ne morem sprobat.

Lahko bi bilo malo več tega.

 

Hja, to so vzel iz BB. Tut tam v prvem runu ne moreš več orožij spimpat do konca. Pač, izberi enega, pa gasa. Tko kot se vedno pravi za From špile, ni 'prave'  izbire in taktike. Odvisno od igralca, kaj mu bolj sede.

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 8 minutami:

 

Hja, to so vzel iz BB. Tut tam v prvem runu ne moreš več orožij spimpat do konca. Pač, izberi enega, pa gasa. Tko kot se vedno pravi za From špile, ni 'prave'  izbire in taktike. Odvisno od igralca, kaj mu bolj sede.

 

V BB se da zelo na kamot farmat upgrade matse edino na +10 lahko spraviš samo 3 se mi zdi brez dodatka kar pa ni taka panika. Tukaj ne vem če sem sploh dobil kak smithing stone kot drop.

 

Uf včeraj me je namučil Evergaol šef zgoraj na platoju tik pred koncem Ranni questa... Na tone defensa in hpja lol... Mislim da mi je jump R2 attack delal 50% manj ko večini šefov...

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 21 minutami:

 

Hja, to so vzel iz BB. Tut tam v prvem runu ne moreš več orožij spimpat do konca. Pač, izberi enega, pa gasa. Tko kot se vedno pravi za From špile, ni 'prave'  izbire in taktike. Odvisno od igralca, kaj mu bolj sede.

To sploh ni res. Jaz sem prvic igral in koncal Bloodborne 3 tedna nazaj. Lahko farmaš upgrejde, v vanila igri imas en blode stone rock za zadnji upgrejd, lahko kupis se vsaj 2 z Insightom, verjetno tudi 3.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...