Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Galko reče Pravkar:

Ej momci, v weeping peninsula je v random ruševinah ena npc bejba zamrznjena v steno in samo neki joka ko jo probas nagovoriti. A kdo ve kako jo odtališ? :D

 

Je pa lvl 50 čisti overkill za to areo, v dveh urah sem spucal čisto vse razen main gradu... 

Witchbane Ruins. Jaz nisem ugotovil, to je sicer Selen, ki je tudi na eni drugi lokaciji, ampak kaj tocno tam naredis, nimam pojma.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

Ej momci, v weeping peninsula je v random ruševinah ena npc bejba zamrznjena v steno in samo neki joka ko jo probas nagovoriti. A kdo ve kako jo odtališ? :D

 

Je pa lvl 50 čisti overkill za to areo, v dveh urah sem spucal čisto vse razen main gradu... 

 

 

Karkol naredis, ne jo ruknit z mecom 😄

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 minutama:

Witchbane Ruins. Jaz nisem ugotovil, to je sicer Selen, ki je tudi na eni drugi lokaciji, ampak kaj tocno tam naredis, nimam pojma.

Dvomim, da je Selen, ker če se pol vrneš na njeno prvotno lokacijo je spet tam, kot da se nič ni zgodilo. Tudi sam nimam pojma kaj naj bi tam v Weeping peninsuli naredil.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 29 minutami:

 

Uf včeraj me je namučil Evergaol šef zgoraj na platoju tik pred koncem Ranni questa... Na tone defensa in hpja lol... Mislim da mi je jump R2 attack delal 50% manj ko večini šefov...

 

 

Zelo easy boss in easy rdeci pes Kyuubi. Par hitov pa sta bla gotova

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 28 minutami:

 

V BB se da zelo na kamot farmat upgrade matse edino na +10 lahko spraviš samo 3 se mi zdi brez dodatka kar pa ni taka panika. Tukaj ne vem če sem sploh dobil kak smithing stone kot drop.

 

 

 

Vučko3 reče pred 17 minutami:

To sploh ni res. Jaz sem prvic igral in koncal Bloodborne 3 tedna nazaj. Lahko farmaš upgrejde, v vanila igri imas en blode stone rock za zadnji upgrejd, lahko kupis se vsaj 2 z Insightom, verjetno tudi 3.

 

Tako ja, max 3. Od kolik orožij, ki so na voljo? 

 

Dropajo ne, jih pa lahko kupuješ v Roundtable...

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 6 minutami:

Tako ja, max 3. Od kolik orožij, ki so na voljo? 

 

Dropajo ne, jih pa lahko kupuješ v Roundtable...

Pa saj ne rabiš vsega max upgrejdat. Probaš kar ti je všeč in tudi, če čisto vse zlevelaš samo do lvl 24 (za kar imaš na voljo neskončno matsov - sklepam, nisem še odklenil), boš še vedno delal insane overleveled damage. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Aha, predvidevam, da na koncu igre. V bloodbornu sem imel 3 orozja spimpana skoraj do konca, takoj ko sem lahko sfarmal kar sem rabil. Pravim, lazje je bilo dobit upgrade. Zdaj recimo mi manjka smithing stone 6, mam pa 7 in 8.

 

V bloodbornu je to ekvivalentno, ko da mi manjka blood stone shard, tocno vem kdo ga dropa, grem tja in vzamem koliko rabim. 


Sej ne pravim, da je to problem, ampak lahko bi malce več smithing stvari pustili okoli.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 minutama:

Aha, predvidevam, da na koncu igre. V bloodbornu sem imel 3 orozja spimpana skoraj do konca, takoj ko sem lahko sfarmal kar sem rabil. Pravim, lazje je bilo dobit upgrade. Zdaj recimo mi manjka smithing stone 6, mam pa 7 in 8.

 

V bloodbornu je to ekvivalentno, ko da mi manjka blood stone shard, tocno vem kdo ga dropa, grem tja in vzamem koliko rabim. 


Sej ne pravim, da je to problem, ampak lahko bi malce več smithing stvari pustili okoli.

Pa a dejansko čutiš potrebo po višjem levelu orožja? Sam imam isto situacijo z matsi, sam imam feeling, da bom kmalu dobil bell bearing še za te višje materiale. Ampak že sedaj delam faking palačinke iz vsega. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Vučko3 reče Pravkar:

Ne čutim potrebe po višjem levelu (razen ko me ptičurina v Caelidu pohodi 14x zapored) bi pa rad imel 3 orozja ekvivalentna. in ne gre. Pizda no, a ni bolj zanimivo, da od 160 orozijh na zalogi, vsaj 3 vrtiš skozi polovico igre. 

 

Ne mi govorit, da se to nobenmu ne zdi kul.

Vsekakor, sam jaz mislim, da ne rabiš imet maxed out, da se lahko kljub temu zabavaš z njimi. Sam to. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Pa saj ne rabiš vsega max upgrejdat. Probaš kar ti je všeč in tudi, če čisto vse zlevelaš samo do lvl 24 (za kar imaš na voljo neskončno matsov - sklepam, nisem še odklenil), boš še vedno delal insane overleveled damage. :D

 

Pa sej jaz to vem. :) Vučko bi mel.  Jaz sem level ~50 astrolog pa imam Demihuman staff +7 in Uchigantano +8 pa tisti Crystal sword +3 pa imam občutek, da kaj več gor ne rabim it... Ok, se motam okol Liurnie zdej pa mogoč bojo še orenk jači fajti, ampak to zaenkrat uspešno balanisram z mojimi ashes, ki jih je že kar nekaj v arsenalu :wub:

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

 

 

Zelo easy boss in easy rdeci pes Kyuubi. Par hitov pa sta bla gotova

 

Par hitov na onem pezdetu v Evergaoulu? WTF za en build pa imaš. Moj Claymore +22  je rabil ogromno hitov ter ene 3 criticale da je crknu...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 51 minutami:

@George Michael to ni pametno, idi v Church of Vows po absolution,.

 

Btw ful dobro je da devi puscajo sporocila tudi, dvomim, da bi najdo quest za Milliscent v Caelidu sam

 

@tomazek stvar principa, ne glih nuje :D in za katano je kar fajn, ker ni staggera, vsaka pika šteje :D


sem bil v vows pa nic nisem mogo naret…

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Ej momci, v weeping peninsula je v random ruševinah ena npc bejba zamrznjena v steno in samo neki joka ko jo probas nagovoriti. A kdo ve kako jo odtališ? :D

 

Je pa lvl 50 čisti overkill za to areo, v dveh urah sem spucal čisto vse razen main gradu... 

To je Sellen in spada pod njen kvest. Te bo že ona poslala tja, če boš seveda delal njen kvestlajn.

Povezava do prispevka
Preotet reče pred 37 minutami:

To je Sellen in spada pod njen kvest. Te bo že ona poslala tja, če boš seveda delal njen kvestlajn.

 

Hm Sellen sicer noče nič pametnega povedat, razen da mi govori "my dear apprentice", prodaja slabe spelle in mi taunta kok imam majhnega tiča. Kva moram narediti?

 

Also iz main baze mi je spizdil kurčev menih, ki edini prodaja mircale spelle, mamu mu jebem :D A mogoče kdo ve, v katerem skritem kotičku boža otroke? Rabim spelle ffs, glede na to da furam STR / FTH build :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

Ej momci, v weeping peninsula je v random ruševinah ena npc bejba zamrznjena v steno in samo neki joka ko jo probas nagovoriti. A kdo ve kako jo odtališ? :D

 

Je pa lvl 50 čisti overkill za to areo, v dveh urah sem spucal čisto vse razen main gradu... 

Imas nek quest s Selino al kako se klice una carovnica ki ti prodaja spele v uni luknji zraven roz v prvem delu

 

Sam ne vem kdaj in kako ga aktiviras

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 minutami:

 

Hm Sellen sicer noče nič pametnega povedat, razen da mi govori "my dear apprentice", prodaja slabe spelle in mi taunta kok imam majhnega tiča. Kva moram narediti?

 

Also iz main baze mi je spizdil kurčev menih, ki edini prodaja mircale spelle, mamu mu jebem :D A mogoče kdo ve, v katerem skritem kotičku boža otroke? Rabim spelle ffs, glede na to da furam STR / FTH build :D

 

Spoiler

Čarodeja Azura moraš najti (na koncu Hermit Village, tam kjer vsi tisti Comet Azur dobimo :), tj. Mt. Gelmir), potem pa nazaj do nje in kvest se nadaljuje. Primeval Sorcerer Azur se imenuje Grace takoj zraven njega.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...