Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

atomic reče pred 15 urami:

Kolk level si bil? Men gre na kurac, k vsi govorijo, kolk je eazy špil, men pa sploh ni :)

Jest sem zdej pri njej, ampak se mi ne zdi težka, v drugi dimenziji sem jo v drugem poskusu na 1/3 spravil.

V prvo nekje do 25%, potem me je enkrat zajebala TV, ki mi vrže gor sporočilo, da bi blo fajn ugasnit in osvežit sliko (OLED) :confused:

Padla je potem v peto z unimi volkci, jst pa sam castal Rock Sling.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 25 minutami:

Sem premagal Radahna. Pol pogledam save in vidim, da imam že faking 90 ur. Po moje nisem odprl niti pol mape še. :rofl:

[Radahn]

  Skrij vsebine

 

 

Vau, svaka čast, da si ga šu sam tolčt. Ni šans, da grem to izvajat. Tam proti koncu je že zgledal, da boš krepnu, ampak ti je še čist mal lajfa ostal. V glavnem, :worship:

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 43 minutami:

Sem premagal Radahna. Pol pogledam save in vidim, da imam že faking 90 ur. Po moje nisem odprl niti pol mape še. :rofl:

[Radahn]

  Skrij vsebine

 

 

Zanimiv pristop.. sam kolko mu ti delas dmg s to sabljo 🤣 to je ze pravi mele dmg

 

Skoraj te je potrollal na koncu 🤣

 

Ampak ja gg sablo imas carsko in iframe chees pri mountanju dismountanju legenda

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Preotet reče pred 57 minutami:

Vau, svaka čast, da si ga šu sam tolčt. Ni šans, da grem to izvajat. Tam proti koncu je že zgledal, da boš krepnu, ampak ti je še čist mal lajfa ostal. V glavnem, :worship:

 

Kaj je še kaka druga opcija da ga ne tolčeš sam? Jaz sem se na njega kot tudi na vse drugo spravil sam z velikim mečem v eni in ščitom v drugi roki.

Ne vem če sem v katerem FROM špilu vrgel kak spell sploh:D

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 2 urama:

 

Kaj je še kaka druga opcija da ga ne tolčeš sam? Jaz sem se na njega kot tudi na vse drugo spravil sam z velikim mečem v eni in ščitom v drugi roki.

Ne vem če sem v katerem FROM špilu vrgel kak spell sploh:D

Ja, maš vsaj ene 6 ali 7 summonov. Jes sem vse poklical, da smo ga vsi po mal tolkli. Oni z orožjem, jes pa s frost stompom.

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 1 uro:

Ravno prišel na snežni mountain of giants. Se mi zdi ali špil kar naenkrat postane za 1 stopnjo težji? Meni je bilo čisto dovolj zajebano to kar je bilo do zdaj, ne rabim takega pojačanja :D

Na hard je snežni del. Ne sam za eno stopnjo. To je zdaj težko :) vse ostalo je blo mal walk in the park proti tej snežni planoti

Povezava do prispevka

Evo, tudi jaz danes prispel na Mountain of Giants. Samo pretipal na hitro malo naokrog in ubil par zadev.

 

Ma ni mi jadno kako šteje te % igra. Al je glavni del boss-ov šele od tu naprej in šteje samo njih...? Sem namreč ogromno vsega do zdaj prepucal in preiskal (ziher tudi kaj spregledal) in mi piše, da sem še vedno zgolj na 43% al 48%.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 urami:

ne vem tocno ne me jemat dobesedno ampak pomoje steje trofeje al kaksen ekvivalent in game ce je.. 

pac ce poberes vse spelle ti da procente, ipd.. naredis vse queste al pac dolcoene ipd.. to kolko si naprej v story steje samo toliko kolikor so achivmenti v storiju zajeti v ostale 

 

Ja, verjetno res. In mogoče ti manjka za trofejo samo 1 ali dve zadevi... ampak % ne napredujejo dokler ne odkleneš trofeje. Enako z glavnimi boss-i. Milijone teh mini boss-ov ipd. pa sploh ne šteje, ker kak dan, ko sem pucal te katakombe ipd... sploh nisem niti 1% napredoval v zgodbi kao.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Faaak kok je ta Capitol huuuge! Zgoraj imam zdej upam v celoti spucanga in sem šel tud do prve mape v Giantlandu. Imam pa še kanalizacijo za spucat. Sem pa trenutno na 99 urah in lvl 129 ter zgledam ko moj nemesis Crucible knight - dobesedno cel set uporabljam od njih z mečem in ščitom vred trenutno :P

 

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 20 minutami:

Tisti proklet Alecto Ringleader, če nič ne šteje, dam igri 1/10, takoj.

 

 

 

O ja ta mi je živce paral 2 dni nazaj... Na tone HPja in defensa. Moj jump+R2 je delal ene 30% manj dmg kot ponavad... Pa tist njegov weapon art je instakill praktično ker ima še dot + grab k vzame cca 1300hpja lol.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...