Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 2 minutama:

Sej te razumem glede tega, ampak jaz hocem imet samo tri orozja spimpana, in trenutno ne morem, ker smithing stones 6 ni več. Torej ne iščem za cel kup, koji kurac mam pol 100 orozij, ce niti 3 ne morem sprobat.

Lahko bi bilo malo več tega.

 

Potem že nisi še na točki v igri, kjer bi ti bilo to namenjeno :D Stone 6 je namenjen višjim levelom. Lahko pa prehitevaš dogodke in greš v višja območja v rudnike in podzemlje jih iskat.

Povezava do prispevka

Nisem pizda, da se grem overlevellat, HA :D

 

Sem pa level 77, vceraj spucal Nokron in Nokstello, mam verjetno še pol Caelida in pol Altusa. 

 

Sem pa dobil povabilo v Vulcano Manor, pa sploh ne vem kje je to :D

naletel sem na nekega npcja v Liurniji in v svoji zalogi mel njeno ogrlico, kako in zakaj, nimam pojma. pol me je povabila v Vulcano Manor.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Aja, to je incantation in ne sorcery. Ne morem tega uporabljati. Incantation ima tudi "Heal" za podobne zadeve. Sorcery menda nima nič, zato treba craftat te "cure status" zadeve.

 

Zdravilne stvari imajo zmeraj miracli oz incantationi v tej igri. Pa niti ne rabiš velik faitha ponavad zanje.

Povezava do prispevka
Gatsu reče Pravkar:

 

Zdravilne stvari imajo zmeraj miracli oz incantationi v tej igri. Pa niti ne rabiš velik faitha ponavad zanje.

 

Ja, saj vem. Zato sem rekel, da sorcery nima nič od tega. "Veliko" pa je relativno :) Za "Flame cleanse me" (ki zdravi poison in rot) rabiš 16 Faith. Jaz imam 6... nikakor se ne splača iti 10 levelov gor v faith zaradi tega.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

Ja, saj vem. Zato sem rekel, da sorcery nima nič od tega. "Veliko" pa je relativno :) Za "Flame cleanse me" (ki zdravi poison in rot) rabiš 16 Faith. Jaz imam 6... nikakor se ne splača iti 10 levelov gor v faith zaradi tega.

 

To itak ne. Sej zdravilne stvari prodajajo tud trgovci če nimaš matsov. Jaz tud več ali manj craftam sam zdravilne stvari, kake puščice in pa "vulkanske" bombice.

Povezava do prispevka

Jaz mam neki talisman ko ti nabilda +5 faith..tak da sem na 15 :))

 

mi je pa gust malo se sablat pa ojgn znam zaj metat..nic vec scita pa loka…sword/fang z sorcery mi je bomba. 
 

Nikak se nevem kak si bildad AoW..rekli ste da morem neki noc quest nared da s emi to odklene..ker totih roz mam res ful…nicem pa nic gledat yt videov…pa se en talisman slot bi si rad odprl da mam 3… pa mam ze item samo se tud ne znam/morem.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 urami:

Ja... :) Isto vedno te rune arc-e šparam za hude čase. Danes sem si prvič rekel, da jih bom bolj redno uporabljal, ker jih mam čez 30. Tudi pri trgovcih jih vedno pokupim in stonesword keye.

 

Btw... sorcery ne vem, če ima spell za zdraviti statuse.

Incantations no. Nimam pojma kako se tem stvarem pravi, k sem glup (mam samo 10 INT). :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

  

George Michael reče pred 3 minutami:

Jaz mam neki talisman ko ti nabilda +5 faith..tak da sem na 15 :))

 

mi je pa gust malo se sablat pa ojgn znam zaj metat..nic vec scita pa loka…sword/fang z sorcery mi je bomba. 
 

Nikak se nevem kak si bildad AoW..rekli ste da morem neki noc quest nared da s emi to odklene..ker totih roz mam res ful…nicem pa nic gledat yt videov…pa se en talisman slot bi si rad odprl da mam 3… pa mam ze item samo se tud ne znam/morem.

 

 

En dodaten talisman dobis takoj po prvem story sefu v storvmeil, drugega pa po glavni šefici akademije od babuške v hubu pri 2fingers. Spellsloti/bombsloti/talisman sloti se povečujejo avtomatsko ko najdeš item ki povečajo njihovo količino.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Ma sej imas materijal, sam v pravih conah ga moraa iskat

 

Jaz imam staff in dva orozja na max, to rabi vse sombering in scit na max ki rabi obicne...

 

Sej je dovolj sam pac rabis it naprej

 

Pol se dobia une orbe ki jij das prodajalki b round table kjer lahko kupijes kamne tako da sploh ni panike ce imas rune

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

  

 

 

En dodaten talisman dobis takoj po prvem story sefu v storvmeil, drugega pa po glavni šefici akademije od babuške v hubu pri 2fingers. Spellsloti/bombsloti/talisman sloti se povečujejo avtomatsko ko najdeš item ki povečajo njihovo količino.

A ti pomeni da zacnes z enim talisman slotom? In pol ko sem dobil onega se ki je odprl 2 komaj? Sn nekak mislo da sta bla 2 od starta

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 minutami:

Ja ma ti bi takoj vse na +6 a ;))

 

Ma sej movesete lahk oprobas pol ce ti je ql opgrejdas

 

Anyway jaz sem si upgrejdal moon katano in fuuul sem vesel... enkrat jim spalis l2 r2 skill po glavi in se enkrat jim skocis po glavi z r2 in ze padejo na kolena :)

mam Moonveil, nic mi ne nuca ker Int :D mam pa zato dve uchigatani, 2x udariš in blood build up razfuka vse :D

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 1 minuto:

A ti pomeni da zacnes z enim talisman slotom? In pol ko sem dobil onega se ki je odprl 2 komaj? Sn nekak mislo da sta bla 2 od starta

 

Začneš z enim ja. Jaz imam po spucanih 4 lordih (Godric, Rennala, Rykard in Radhan) še vedno 3.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...