Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Evo končno prispel v Baldurs predmestje... Ker sem power hungry sem si dal spet paglavce v glavo da sem odklenil ta boljše powerje sam se bojim da bi to bolj pasalo v Dark Surge skozihod? :wacko: Pol sem dal še Shadowheart sam je takoj sledil quickload :P 

 

 

Btw a kej uporabljate spell scrolle, elixirje in pote? Jaz to skos hordam če bo kdaj zagustilo... MC ima čist sfukan križ tolk te krame nosim okoli lol.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Sem bil 10 dni na dopustu in 10 dni sem sam razmišljal kako bom igral BG3 ko pridem domov in ko dam otroka in ženo spat. 
Seveda sem potem gladko 5 ur igral do 3 ure zjutraj, dokler me žena ni nagnala spat :D 

 

Tkole ko malo berem vaše non spoiler poaste sem presenečen kok sem enih stvari spustil ali pa popolnoma drugače naredil. 
V letu 2025 bom verjetno lahko šel new game :D 

Povezava do prispevka

Pa Misty step za teleportiranje vedno in povsod

 

Pa Invisibility za lurkanje po sovražnikovih pozicijah, backstabbanje in spizdevanje stvari in prehode skozi zasede

 

 

Odkar poznam ta dva spella vedno maham s palico po kotih preden seksam

 

Pa vem da je brez veze ker čisto možno da je voyeur stisnil še Mist form čez

Povezava do prispevka

30 let RPGjev, in vsakič, čisto vsakič končam igro s polnimi nahrbtniki potionov, puščic in scrollov. 
 

Zdej jih res vse, razen tistih, katere se Wizard nauči, prodam. 
 

Ne rabim 17 mazil in eliksirjev katere ne bom nikoli ponucal ker “bom rabil pol”.

 

Nosim pa bottle of grease, če mi dojadi da Shadow ne da pičke in bo ligenj res edina opcija.

Povezava do prispevka

Dark Urge skozihod bom šel na tactician ker je te robe res polno in tam bo verjetno vsaj za večje bitke kaj potrebno porabit. Dejansko me je še najbolj tepel možakar ki ima glas od Whiplash igralca

Spoiler

sam njega jaz itak nebi smel tepst ampak sam počakat da "dobra vila" ki jo rešiš pride do njega in ga ošamari 1x okol kepe.

 

 

Drugač se mi pa v 80 urah špil nikol ni sesu do včeraj ko se je naložil PS5 FW update nakar se mi je špil 2x sesu instantno po tem ko sem naložil zadnji save - preko activity carda. Ko sem naložil zadnjo pozicijo preko load funkcije v igri je blo pa ok...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

ta možakar je od moje ekipe dobil od oka ene 5 sodov z oljem po faci, vmes so leteli pa fireballi in molotovke. Prov uno na hard čefursko, štirje modeli okrog tebe ki vate mečejo trash, ti tauntajo in ti jebejo slovensko mater. Mislim da je crknil v treh turnih.

 

Kako naj se izrazim, godhood ambicije so se mu rahlo izmuznile :D :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 minutami:

ta možakar je od moje ekipe dobil od oka ene 5 sodov z oljem po faci, vmes so leteli pa fireballi in molotovke. Prov uno na hard čefursko, štirje modeli okrog tebe ki vate mečejo trash, ti tauntajo in ti jebejo slovensko mater. Mislim da je crknil v treh turnih.

 

Kako naj se izrazim, godhood ambicije so se mu rahlo izmuznile :D :D 

 

Spoiler

Ne sej drugač ni bil on nič posebnega, samo je pa čist na vsak melee napad odgovoril s counterjem ki je mojmu Paladinu z 21AC skuru cca 50 hpja lol. Itak verjetno ni mišljeno da ga ti ubiješ ampak naj bi rešil uno boginjo al pa skipal fight z persuassion checkom. Sam ker je tam padel v luknjo sem mislil da bom ob loot in sem reloadal, da bi ga sam pretepel. Sam dejanski šef za njim je bil pa čisti fucking joke za moj party. Ves pretepen od Starčka sem ga lagano sportski spržil v 1,5 runde. Moj Paladin in Shadowheart sta ga sam grdo pogledala pa je crknu pa še Astarion je critnu za skor 40 z lokom. 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

war clerica. trenutno mi je uspelo "sclearat" act1 zgoraj. no, z githyankiji ob mostu ne vem kako bo. ce failam pogovor me pomoje nalomijo ko prasca. zdaj grem najprej auntie ethel zrihtat in probat dobit en item, ki ti da +1 ability score (baje mors pripeljat do nizkega hpja, da te zacne prosit za lajf). potem pa v underdark.

 

je pa kar nekaj cheesanja, ko si solo in pol se odlocis kolko cheesa hoces uporabit. explosive barrels sem uporabil samo enkrat na onih paladinih, ki hocejo karlach ubit. drugace pa recimo reloadas fajt dokler ti ne uspe disarm al pa kak shove v prepad al pa da kak pomemben speech check gre skoz...

Povezava do prispevka

Tactician je nujen. Preveč orodij ima vsaka skupina, da bi fajti dovolj challenging z malim številom nasprotnikov. HVala bogu le, da se niso odločili imeti tiste uber dolge encounterje kot v DOS2.

 

Addi so navadno controllable nonfaktor, boss pa kolk da ima hp, treh dpsjerjev ne bo preživel več kot turn dva.

 

Mi je pa kul, ker lahko vsak fajt delam na drugo foro. No, edino Laezel ima eno. Bonk bonk - misty ali letenje do naslednje tarče, bonk bonk, ponovi.

 

 

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 4 urami:

30 let RPGjev, in vsakič, čisto vsakič končam igro s polnimi nahrbtniki potionov, puščic in scrollov.

 

giphy.gif

 

Pa ne sam obične RPGje. Fakin Commandose way back when, kjer ima sniper omejeno stevilo metkov sem ponavadi končal vsako misijo brez porabit enega. Just in case :D

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 4 minutami:

 

giphy.gif

 

Pa ne sam obične RPGje. Fakin Commandose way back when, kjer ima sniper omejeno stevilo metkov sem ponavadi končal vsako misijo brez porabit enega. Just in case :D


V streljačinah zadnjo stopnjo obvezno preigrat z osnovno pištolo, kljub 400 raket in 1200 chargov na orbitalnem ion cannonu, ker  “bom rabil za zadnjega bossa”. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...