Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 27 minutami:

Kamorkoli pridem so vsi nasprotniki v številčni premoči in/ali imajo -vsaj- 1 level več od mene (lvl 3).

A za nek organski progress obstaja kaka "priporočena" pot, kar se questov tiče? Ta igra je premalo linearna. :D


Jaz bi rekel najprej okolica ladje, zbiranje ekipe, kripta, potem do druidov, pa raziskovat vasico in preostanek overworlda, za tem underdark in kaj sledi, na koncu pa bo ves level 5 content ki ti preostane veliko lažji, ker boš že imel levele in gear. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 49 minutami:

Kamorkoli pridem so vsi nasprotniki v številčni premoči in/ali imajo -vsaj- 1 level več od mene (lvl 3).

A za nek organski progress obstaja kaka "priporočena" pot, kar se questov tiče? Ta igra je premalo linearna. :D

Ma sej gre tudi 2 levela višje od tebe premagat. Meni dosti pomaga da dajem velikokrat split party pa vsakega na svojo pozicijo in dosti stealtha.

Povezava do prispevka

Ma party memberjev imam že ful. Na splošno se mi zdi, da ti jih igra nameče ful prehitro. Kot, da bi bil začetek igre namenjen skorajda izključno temu. Ne vem no, mal prisiljeno mi deluje. Sicer ima smisel, ker smo kao vsi (?) preživeli iz Ligenj Ladje.

In order of recruitment po Nautiloidu imam trenutno.

- Shadowheart

- Astarion

- Gale

- Lae'zel

- Wyll

- Karlach

 

Spucal sem vse uvodne in random enemy encounters v okolici, un prvi Crypt, kjer na koncu obudiš karizmatičnega undeada ter plažo s Harpyjami.

Zdaj pa kolebam ali naj grem najprej v smeri Goblin Campa (ne vem ali naj rešim uno ujeto goblinko za leverage), ubiti paladine, ki lovijo Karlach ali raziskovati jame pod Emerald Grove (neki živalski kipi me snajperirajo).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Galko reče pred 14 minutami:

Priporočam  obisk JZ mape in iskanje uporabnice "Auntie Ethel", zelo cool, fun in fer fight za lvl 3 druščino

 

Hehehehe

Njo sem do zdaj srečal v Emerald Grove kjer mi je skuhala obaro. Sam po moje sem se slabo odločal pri pogovoru, ker ji nisem omenil parazita (mrš Shadowheart).

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 19 minutami:

Ma sej gre tudi 2 levela višje od tebe premagat. Meni dosti pomaga da dajem velikokrat split party pa vsakega na svojo pozicijo in dosti stealtha.

Aja, sem opazil, da je stealth iniciativa pri fightih res OP, ker ti da dva turna preden lahko nasprotnik sploh reagira.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 36 minutami:

Aja, sem opazil, da je stealth iniciativa pri fightih res OP, ker ti da dva turna preden lahko nasprotnik sploh reagira.

Astariona lahko praktično vsako rundo daš nazaj v stealth potem ko napadeš nekoga. Men on dostikrat da 30dmg naenkrat. Zraven imam še nek gear ki mu da misty step tko da se lahko teleportira če je pizdarija pa nek ring ki mu da še več movementa.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 2 urama:

Astariona lahko praktično vsako rundo daš nazaj v stealth potem ko napadeš nekoga. Men on dostikrat da 30dmg naenkrat. Zraven imam še nek gear ki mu da misty step tko da se lahko teleportira če je pizdarija pa nek ring ki mu da še več movementa.

 

to ne razumem kako se da nazaj v stealth. gres nekam za hrbet in spet stisnes hide? to se mi zdi tko res glupo in immersion breaking. al je kaj bolj zakompliciranega?

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 6 urami:


V streljačinah zadnjo stopnjo obvezno preigrat z osnovno pištolo, kljub 400 raket in 1200 chargov na orbitalnem ion cannonu, ker  “bom rabil za zadnjega bossa”. 

Se spomnem ko sem se probal silit uporabljat dobra orožja in kul iteme, sem si mogu prav prigovarjat "daj, uživaj življenje" ampak ni šans, malo sem probal na silo neki uporabit, pol pa samo moralni maček in loading v čas pred uporabo itema :(

 

Edina instanca v lajfu, ko mi je ta princip prišu prav, je en boss v dodatku za new vegas, tako nelinearno bolj zajeban od vsega ostalega, da sem dobesedno pokuru vse, kar sem celo igro hoardal in ga komi komi nalomu (un boss ko so nukice v prostoru).

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 1 minuto:

Ne vem kako realni so tej plejtajmi. Jaz sem šele v act 1 pa imam par ur minimalno samo sortiranja inventoryja. Na plejki ni ta del ravno idealno narejen :D


R2 za multi select, pol pa vse send to wares / camp / Laezel.

 

To mi je rešilo življenje. Da bi pa sortiral v neke vreče? Ubijem se.

Povezava do prispevka

Jaz se tudi neki ne sekiram, če kaj spustim ali falim roll, bom že drugič. Zdej sem level 11, pojam se po Lower Cityu, všeč mi je, ker ni placeholder fajtov. Vse ma nek pomen, questi so super spisani. Edino ene par zadev se mi je zabugiralo, ampak nič kar ne bo GOTY verzija zrihtala. 
 

Igra je desetka, prav šparam da ne rusham zadnji chapter.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 minutami:

Fak sam že pred mestom je celga fuka NPCjev in ne veš s kom moraš govorit da se kej zgodi in s kom ne, kaj bo šele ko pridem v dejansko mesto... tu bi pa res pasalo imet klicaje na NPCjih ker bom 10 ur sam zato porabu da bom z vsakim npcjem govoru :confused:

 

jih je velik, u bistvu jih je ogromno, dobesedno polne ulice so folka haha - res so zadeli filing, da si v ogromnem, živahnem velemestu - ampak je na srečo narejeno tako, da ne moreš klikniti na ene 80% likov, potem še 15% likov na katere pa lahko klikneš ti pa reče samo Kje si peder. Tko da ni panike.

 

Ej eno vprašanje za bosse, ki so že v Act 3 - a ste našli trgovino s pirotehniko in se pogovarjali s šefetom za šalterjem? Meni je uspel check in ti tip pove, da je balls deep into shady business, ampak ne moram raziskati zgradbe, ker je vse na polno varovano in zaklenjeno. Klet je zaklenjena, zgornji štuk je zaklenjen, polno guardov povsod. Je kdo to raziskal, se splača? Mislim lahko jih pokoljem ko dreke, to je vedno opcija, sam vprašam vseeno prej :D 

Povezava do prispevka

Jaz sem na istem. Tudi če skliznem neviden na zgornji štuk se nič ne zgodi, le kul Talibanov dela bombe.

 

Lahko da je bug in bo nek zaključek questa, lahko je pa casual pocket genocid edina rešitev. Malo počakam, mogoče se kaj odpre, če ne, pa gremo na eno edukacijsko etnično čiščenje.

Povezava do prispevka

Fak zakaj sploh še odpiram to temo, če že igram?

 

Sem izbral, da bom Gale, da imam lahko čimveč Origin likov s sabo naokoli in se več prepucavajo med sabo. 

 

Couch coop pa pride na vrsto, ko žena obrne Hogwarts Legacy :D tko da imam še kak teden ali dva cajta, da malo sam igram.

Povezava do prispevka

Sam Rogue/Thief pa imo dela čist premal dmg tud če redno izkoriščaš stealth advantage. Očitno je boljš met Rogue/fighter multiclass al pa Rangerja/Barda za odklepanje/disarme? Sej model nardi 30-40dmg ampak ker ima samo en napad je to napram mojmu paladinu dobesedno mišji kurac. Paladin dokler ima smite useka 2x da se kar zabliska pol imam pa še extra napad iz great weapon master feata in je z lahkoto v eni rundi krepko preko 100dmg brez da sploh haste uporabim. Res butasto da ne dobi tako ko ostale melee clase extra napada...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...