Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 4 urami:

Men se je prevečkrat zgodilo da sem kradel loot namesto začel pogovor z NPCjem, inventar je začuda slabši ko v OS2 drugo pa nimam večjih pripomb, razen seveda nalagalnih časov ki so naravnost grozni za native PS5 igro. Kaj včeraj je bil kak patch? Čudno mene ni nič konzola opozorila kot ponavadi... Aja pa ne vem zakaj za vraga je treba tooltip vsakič ko prideš v inventar vklopit...

tooltip je zbuggan v pi.... mater

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 2 urama:

Zacnem spil in sm totalno zmeden ze pri ustvarjanju karakterja in izbiri spellov.

prvic spilam baldurs gate, a to se da pol tut kej naknadno respeccat?

Enga NPCja moras dobit, ki ti omogoci to.

 

Ti si vzem cajt pa si vse preber pa pospeci kar ti pase.

 

Pa povej kero nispe/cicpic varianto si vzel.

 

lp

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Jaz mam še Arcane Tower v Underdarku, vse ostalo ščistil bp.


Forge dropal sick iteme za Fighterko, zdej smo upimpani do konca. Šel bom še enkrat čez celo mapo, sigurno kaj spustil, pol pa rešim situacijo z Goblini in pokamo naprej. 
 

Moj bard postaja žival. Ne samo, da lahko odklene in disarma vse živo, na level 6 sem dobil zarad subclassa level 3 spelle. Insta Kirk Hammet, but less gay up in this bitch. Lightning nuke, kitara na hrbtu in tolk CCja in debuffov da vstavi manjšo migrantsko karavano. 
 

Všeč mi je, da se ne špara z dobrim lootom. V BG1 si pol igre siromašil v greenih, zdej mam geara nore količine, in to dobrega. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Ne komplicirat pa ne se sekirat preveč @stom1c, to je pomembno pravilo :) Ne rabiš vsega vedet takoj, se boš že sproti navadil. Jaz sem na primer v zadnjem aktu pa še vedno ne znam milticlassat niti me ne zanima :D Ti sam uživaj pa cheesaj vse ko prasec.

 

BTW a ste naredili pakt s tistimi tremi ogri, ki te kličejo Prigrizek (Morsel), da jih lahko summonaš po želji za 500 €? Jaz sem ga in so precej cool, uporabni še globoko v underdarku ker so pač trije in lepo tankajo dmg. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 minutami:

Ne komplicirat pa ne se sekirat preveč @stom1c, to je pomembno pravilo :) Ne rabiš vsega vedet takoj, se boš že sproti navadil. Jaz sem na primer v zadnjem aktu pa še vedno ne znam milticlassat niti me ne zanima :D Ti sam uživaj pa cheesaj vse ko prasec.

 

BTW a ste naredili pakt s tistimi tremi ogri, ki te kličejo Prigrizek (Morsel), da jih lahko summonaš po želji za 500 €? Jaz sem ga in so precej cool, uporabni še globoko v underdarku ker so pač trije in lepo tankajo dmg. 

Hvala za support, galko!

zdej mi je jasno, zakaj se mi na d&d like namiznih igrah prah nabira ker noben noce z mano spilat.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 19 minutami:

BTW a ste naredili pakt s tistimi tremi ogri, ki te kličejo Prigrizek (Morsel), da jih lahko summonaš po želji za 500 €? Jaz sem ga in so precej cool, uporabni še globoko v underdarku ker so pač trije in lepo tankajo dmg. 


Interakcija z njimi je kul, sam jih še nisem nikoli priklical, tolk je enih random itemov in abilitijev, da kar pozabiš. Danes jih bom sprobal proti Goblinom.

 

Sem pa dobil achievement za 5 udarcev v enem turnu. Fighterki se čist zrolalo, mela haste, cleric in bard buffe. Misty step za bossa - 5 hitov/critov, 120+ damaga v enem turnu, zasolirala bossa dok je preostanek grupe čistil adde in se pripravljal na showdown.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...