Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

1 INT 1 CHA playthrough bi bil sick, če bi igra to proper podpirala. 

 

Ko sem prvič igral Fallout 1, sem mislil da je intended, da imaš samo gibberish opcije v dialogih. Predolgo sem rabil za skapirat, da rabiš tudi kako točko v INT, ni vse v mišicah.
 

Pol so v Fallout 2 dodali, da če se pogovarjaš s kerim drugim retardom, zveniš kot genij - njemu.

 

 

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

hahaha genialno :D To čist vsakič razmišljam, kok bi bilo cool igrat en frp, kjer bi bil tvoj lik res uno BUDALA, če mu daš minimalno inteligenco :D :D

 

No sej če kdo, lahko od Lariana pričakujemo kdaj kej podobnega. En bi si moral vzet cajt pa jim težit na twiterju, IMO je šansa da bi jim bilo smešno in bi zrihtal

Povezava do prispevka
Galko reče pred 49 minutami:

hahaha genialno :D To čist vsakič razmišljam, kok bi bilo cool igrat en frp, kjer bi bil tvoj lik res uno BUDALA, če mu daš minimalno inteligenco :D :D

 

No sej če kdo, lahko od Lariana pričakujemo kdaj kej podobnega. En bi si moral vzet cajt pa jim težit na twiterju, IMO je šansa da bi jim bilo smešno in bi zrihtal

V Vampire the Masquerade Bloodlines si imel eno raso, pri kateri si imel čist druge dialogue opcije, pa še TV News so spoilal cel špil, zato ker si bil "seer"/videc (ne vem slovenske besede)

 

Kej takega bi blo fajn spet vidt. Ampak to, da je Dark Urge čist svoja zver (pun intended), to je tud carsko. Vsi reviewji omenjajo, da se splača it en run z njem :D 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

sej ni važno, samo hočem doživet karnažo pa kakega prefukat k ga trenutno nisem, ker igram bolj kot Goody Two Shoes :D

 

jaz, ki sem še vedno bolj na začetku, sem preveč časa mencal pri reševanju enih modelčkov

Spoiler

ker nisem našel takoj dinamita in mi je zdej žal da nisem tistih enih škratov tam poklal, ker se bojim, da jih bom spet nekje srečal :D mogu bi si zaupat pa jih razfakat, se vidi da še vedno preveč previdno igram, zdej imam že v glavi kaj vse bom drugače storil v drugo :D niti trupla ovega mofota, ki smo ga prišli ubit, nisem rezurektal za ovih 5 vprašanj, raje vem manj haha

 

Povezava do prispevka

Dobiš benefite klasa, ja. 
 

Recimo levelaš Fighterja na L4, potem daš dve piki v Rogua, zdej maš iste abilitije kot L4 Fighter in L2 Rogue.

 

Drawback je to, da ne moreš lika zmaksat na level 12, torej ne dobiš benefite levela 12. Mage izgubi najjače spelle recimo.
 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

včeraj sem prekršil pravilo da BG3 ne igram čez teden in sem usekal parurni run.

 

Ker imam narejenih 95% side-questov, sem rekel fuck it, gremo probat obrnit špil BREZ da najdem/ukradem Hammer in brez da rešim Princa, ker na noben način nisem znal najti Raphaelovega domovanja. Plan je bil da na čistaka, tudi brez bilokakih dodatnih parazitskih izboljšav, uletim do Braina ter ga naredim na 20 STR in z obilico žaljenja ("Majku ti jebem ljigavu"). 

 

No, ni se najbolje izšlo, če se politično korektno izrazim :D :D

 

HEAVY SPOILERS VERJETNO NAJSLABŠEGA RAZPLETA, KI JE MOŽEN V ŠPILU LOL

 

Najprej se ti Brain smeji v faco in ti žali sestro, medtem ko ti poskušaš z lvl.12 likom izvajati neke power move proti praktično božji entiteti. Ko se mu ne da več tauntat, ti pljune v ksiht in te brcne po štengah, sam pa se teleportira nad Baldurs Gate mesto, summona Illithide in skuri celotno mesto. Uno na hard, invazija na polno, kolje se folk po ulicah, krade otroke, prepove se vsa ribja hrana, še posebno kalamari. Tebe reši Emperor in ti pove, da si popoln idiot in da si zajebal vse kar se da, ampak da ti vseeno lahko še pomaga. Ker je moj barbar pravi moški, ga začne žalit nazaj in ga spravocira do te mere, da zamenja stran :D Dejansko me je še on zapustil in se pridružil Illithidom lol. Iz nekje se potem naslika še Rafael in ti še on pol ure taunta, da takega debila pa Fearun še ni videl, a se lahko slika s tabo da se bo skupaj smejal še z ostalimi hudiči. Ponudi ti čudovit pakt, da ti da Hammer za osvoboditev Princa... Če mu ti daš krono, s katero bo ratal bog, ali pa vzame dušo tebi in vsem kompanjonom v partyju :D  Tko uno worst of the worst scenarij. In špil ti ne pusti druge opcije, kot da podpišeš pakt. S hammerjem rešiš Princa, ki je še ta četrti lik, ki te žali, zmerja in primerja tvoje odločitve s Portlandom leta 1984, ko niso draftali Jordana kot n.1 pick. Tauntanju in razočaranim lookom se pridruži še Laezel, ki tudi omeni, da imaš kurca v obliki polža. Na koncu reče Princ da je sicer vse zjebano, ampak da bo bo šel na samomorilsko nalogo - da se bo on spremenil v Illitihda in kot tak napadel Braina - najprej je to ponudil meni, kar sem seveda zavrnil, lol. Laezel začne vreščati, ker smrt Princa pomeni večno suženjstvo githyanki rase pod evil Vlaakith kraljico. Verjetno bi tudi zapustila party, ampak sem takrat samo še quitnil špil, ker tole je bilo pa preveč :D Že Divinity:OS 2 sem fejst zajebal, ko sem na koncu izbral, da bom rajši delal v knjižnici namesto tega da bi postal bog (!!!) in prepustil godhood evil death ancient božanstvu, ki potem zasužnji cel svet, ampak evo, vsaj BG 3 bom probal odfurat malo bolj spodobno :D 

 

Sem potem loadal in toliko cajta raziskoval mesto, da sem po kaki uri dejansko sam našel pot do Rafaela. Mislim da bo s Hammerjem v roki in Princem ob strani malo bolj ugoden razplet :D

uredilo bitje Galko
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 20 minutami:

A pride še DLC? Je napovedano kdaj približno? To bi jaz tudi menda počakal... 

 

Šefe Lariana je rekel, se DLC "zna zgoditi".

 

 

Navedek

In a new interview posted to the Dungeons & Dragons YouTube channel, Vincke made clear that Larian is currently working on post-launch improvements for Baldur’s Gate 3, as well as another mystery title in development, but did confirm that thoughts about post-launch DLC for BG3 were circling.

“You could do different things in [the DLC], so it doesn’t have to be necessarily at the end of the game,” Vincke said. “There’s different ways that you can do that … You’d need different stakes, different environments, different protagonists and antagonists, but [it’s] not undoable. Different.”

https://www.gameshub.com/news/news/baldurs-gate-3-dlc-expansions-swen-vincke-2628348/

 

 

Glavna ovira za "klasični" post-game DLC je baje to, da ratajo spelli in abilityji premočni, pač popolnoma bi se prelomil špil, če bi lahko tvoji liki metali komete s premerom 10 km :D  

 

Recimo Baldurs Gate 2 je imel tak post-endgame DLC, kjer so šli all out, level-upal si lahko praktično v nebesa, tepel si se z angeli / glavnim princom demonov (Demogorgonom) in si na koncu tudi sam lahko postal bog. Ampak je bil DLC čisto v svojem silosu, dogajal se je na neki ločeni XY lokaciji, torej ni bilo treba delati vseh variacij, kaj se bo zgodilo s questom XY, če se tvoj lik spomni spustiti potres 8 stopnje po rihterjevi lestvici :D 

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...