Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 4 minutami:

Jaz sem na istem mestu :D Ampak ga sovražim... mogoče je nepravilen izraz, ampak sem 2 dni prelegal zdaj, ker me enostavno odvračajo taka velika področja iz strahu, da bom kaj spregledal... lame vem.

Strah je upravičen. Sam se ne sekirat, ker boš spregledal.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

Jaz sem na istem mestu :D Ampak ga sovražim... mogoče je nepravilen izraz, ampak sem 2 dni prelegal zdaj, ker me enostavno odvračajo taka velika področja iz strahu, da bom kaj spregledal... lame vem.

A odročno jamico, ki te pelje še nižje dol v nek brlog s fish people si našel?

Ne skrbi, tukaj sem, da ti zvišam občutek tesnobe, če bi ti slučajno kdaj padel. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

A odročno jamico, ki te pelje še nižje dol v nek brlog s fish people si našel?

Ne skrbi, tukaj sem, da ti zvišam občutek tesnobe, če bi ti slučajno kdaj padel. :D

 

Nič kaj nisem kot se menil z nekimi fungusi in enim hobotničarjem med njimi... poiskal nekega iskalca gob in spucal neko vasico. Zdaj grem naprej :D Vidim celega fuka zadev naprej in me grabi panika!!!

Povezava do prispevka

Hehehhehe jp jp, me zanima reakcija, ko naša mlada avanturista vidita, kaj jih čaka na drugi obali :D

 

 

ke_kit reče pred 17 minutami:

A odročno jamico, ki te pelje še nižje dol v nek brlog s fish people si našel?

Ne skrbi, tukaj sem, da ti zvišam občutek tesnobe, če bi ti slučajno kdaj padel. :D

 

BOOOOHAL!!!! :D

 

Legendice so modelčki res 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Ma fakof... zdaj sem skakal po nekih gobah nekam gor v božjo tetko in našel neke portale in vmes videl 2 novi poti kamor lahko grem pa sem kar zaprl vse skup :huh:

Tam prideš do Auntie Ethel Teahouse. Neki loota boš dobil.

Ni tako ogromno, sam ful prepleten svet je. Men je zakon. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Tam prideš do Auntie Ethel Teahouse. Neki loota boš dobil.

Ni tako ogromno, sam ful prepleten svet je. Men je zakon. :D

 

Saj sem se teleportiral nekam gor in od tam nisem znal ven prit - ven kot še višje na površje, nekje vmes sem zgleda bil. Pa sem šel nazaj notri. Bil sem samo z Astarionom, ker je bla edina pot, ki sem jo videl skakanje po gobah in sem rabil potion za 3x jump. Potem sem šel nazaj dol in videl eno pot spet nekam in zaprl vse skup kot pravim. A kak novi loot tam, ker sem pri čaronici/hagu že itak bil?

Povezava do prispevka

Jaz grem po spodnji strani čez Shadowlands do stolpa. Mountain pass pa grem v drugem Dark Urge skozihodu.

 

Tam proti Mountain pass je en kul del mape z dobrim questom, ki spada pod Act1. Je pa preden greš tja neko opozorilo. Jaz sem šel tja po tem ko sem počistil  Underdark. Naredil tisti res kul quest in se vrnil v Underdark ter sem sedaj v Shadowlands.

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Saj sem se teleportiral nekam gor in od tam nisem znal ven prit - ven kot še višje na površje, nekje vmes sem zgleda bil. Pa sem šel nazaj notri. Bil sem samo z Astarionom, ker je bla edina pot, ki sem jo videl skakanje po gobah in sem rabil potion za 3x jump. Potem sem šel nazaj dol in videl eno pot spet nekam in zaprl vse skup kot pravim. A kak novi loot tam, ker sem pri čaronici/hagu že itak bil?

Tam na zgornjem teleportu imaš perception check za illusory wall. Očitno je Astarion failal. Če bi imel še ostale, bi najbrž kateri zasledil.

Lahko greš z druge strani, čez hiško od tetke. Na poti dol, tam kjer so prvič bili zeleni strupeni oblaki, moraš najti del kjer so ponovno una velika vrata z obrazom. Opremiti si moraš uno leseno masko (4 jih najdeš v sobi zgoraj, kjer so tisti ujetniki od tetke), da te drevo spusti mimo (catch je, da te maska lahko possessa in napadeš party memberje, če pred tem uporabiš spell protection vs evil and good, si varen). Pozabil kak loot točno dobiš. Neko magic opremo. Nič nujnega, ne skrbi.

Povezava do prispevka

Ma ja, malo čudno je, sam če pomisliš je dost realistično vse skupaj. Mam dosti raje tak surov sistem, kakor, da mi začne igra neke markerje spuščati po zaslonu. Un stolpec energije, ki se na hitro pojavi mi je čisto kul. Sem tudi sam že kdaj sfalil prompt in pol iskal naokoli kaj sem sploh našel. Ne vem no, meni je kul, da ni vse na autopilot.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ma velika večina stvari je fejt kul. Verjel ali ne... niti dialogov ne skipam. Nisem pa znan po potrpežljivosti, tukaj pa moraš biti full. Preklinjam kot nor, ko obračam kamere, da kaj pravilno naciljam, ker traja v nedogled. Potionov itak ne poznam po imenu in 5 minut iščem pravega (zato jih praktično ne uporabljam raje), hočeš 4x skočiti nekam? Lepo klikaj vsakič po meniju in izberi skok, naciljaj in pritisni... potem pa vse to še 3x ponovi.

 

Če mi ne bi blo vse ostalo odlično, bi ziher že popenil :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 46 minutami:

Ma velika večina stvari je fejt kul. Verjel ali ne... niti dialogov ne skipam. Nisem pa znan po potrpežljivosti, tukaj pa moraš biti full. Preklinjam kot nor, ko obračam kamere, da kaj pravilno naciljam, ker traja v nedogled. Potionov itak ne poznam po imenu in 5 minut iščem pravega (zato jih praktično ne uporabljam raje), hočeš 4x skočiti nekam? Lepo klikaj vsakič po meniju in izberi skok, naciljaj in pritisni... potem pa vse to še 3x ponovi.

 

Če mi ne bi blo vse ostalo odlično, bi ziher že popenil :D

U, mogoče ne poznaš teh bližnjic?

Če držiš dol na d-padu ti gre celoten party v počep. Če tapneš gor, pa dobiš jump mode.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 2 urama:

Jaz grem po spodnji strani čez Shadowlands do stolpa. Mountain pass pa grem v drugem Dark Urge skozihodu.

 

Tam proti Mountain pass je en kul del mape z dobrim questom, ki spada pod Act1. Je pa preden greš tja neko opozorilo. Jaz sem šel tja po tem ko sem počistil  Underdark. Naredil tisti res kul quest in se vrnil v Underdark ter sem sedaj v Shadowlands.

 

 

ke_kit reče pred 2 urama:

Men bi bilo neneormalno škoda, če bi šel po zgornji poti. Tam v vhoud v mountain pass mi javi, da je to point of no return in naj spucam, če mi kaj manjka. A to bi pol ves Underdark zamudil, če bi šel čez gorovje?

 

NUJNO pojdita tudi Mountain pass obiskat, je lažji kot Underdark. Eno najbolj fun področij in svinjsko pomembno za Laezel.

 

Tisto sporočilo je fake and gay, komot se vračaš naprej in nazaj kokr ti paše.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 urami:

U, mogoče ne poznaš teh bližnjic?

Če držiš dol na d-padu ti gre celoten party v počep. Če tapneš gor, pa dobiš jump mode.

 

Samo za dol sem vedel :D Preklinjal sem pri skokih, gor nisem vedel. Saj je ziher še več takih malenkosti, ki ne vem za bližnjice. Dosti sem si sam kriv ker preklapljam na miško in se ne naučim. Po inventarju med mojimi kompanjoni še vedno najraje šaram z miško in premetavam zadeve... isto pri vendorjih.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

 

 

NUJNO pojdita tudi Mountain pass obiskat, je lažji kot Underdark. Eno najbolj fun področij in svinjsko pomembno za Laezel.

 

Tisto sporočilo je fake and gay, komot se vračaš naprej in nazaj kokr ti paše.

 

Aha, torej lahko oboje raziščeš? Sem se namenil čez Underdark in nameraval Mountain pass obdelati v drugo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...