Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

ke_kit reče Dne, 25. 9. 2023 at 19:37:

Ovčarja božat.

Shadowheart ti ne da takoj na prvem zmenku.
A drugače res pričakuješ dosti od sex scen, al se samo zajebavaš? Po moje bojo neke smeti. :D

 

Lol. Shart je neki frigidna ja. Laezel je bl za stvar, sam najboljšo sex sceno ma slaba kuzla Minthara v Act 1. Poglej si na YT, če je ne mislš romancat.

uredilo bitje Skunky Lee
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Jaz sem vesel, če se izognem čim več combatom, ker mi sistem še zdaj ne sede glih (premikanje kamer v božjo tetko, da nekaj prav naciljam, pol ure gledanja v razpoložljive akcije, 90% nimam pojma s čim so me zadeli nasprotniki...), sede pa mi zgodba in najbolj raziskovanje... Is this the way hot it's meant to be played? I don't faking care... this is the way how Tomažek likes it to play, to je edino pomembno za mene osebno.

 

Kak za vraga se izogneš temu, da tvoji komanjo ni random stopijo na pasti ipd? Koji kurac lezejo vsepovsod. Kaj hodite vedno z enim likom naprej in ne s celo kampanijo? Tudi, če je perception successful in vidim pasti, oni za mano kar nagazijo gor.

Miyazaki te bo razdedinil. :D

Ne sej, jaz igram na normal težavnosti, pa se mi ne sanja ali bi mi bila igra isto dobra tudi na easy. Po moje ja, ker se mi zdi, da sem not ful paše power fantasy feeling, kjer si mamojebač. Poleg tega pa je itak tko kot praviš in je boj le vrh ledene gore v tej igri. Ne se jim dat, neprivoščljivcem smrdečim. :D

 

Jaz kot izvidnico vedno furam Astariona. Mislim, da ima najboljše lastnosti za perception v svetu (pr tebi je itak default MC). Čim naletim na kake pasti, ga ločim od partyja in preiščem okolico. Pol pa spravim mimo še ostale malo bolj previdno. Na začetku se mi je dogajalo isto kot tebi in sem bil bolj po zraku, kot na tleh. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Skunky Lee reče pred 1 uro:

Da dodam še k ostalim...

Če spiješ gravžarijo in se na stolu ne morš osvobodit pri nobenem checku, uleti not Korilla (Raphaelova bottom bitch), eksplodira glave goblin coprnici in njeni ogre lezbični partnerici in ti pove da ma Raphael vested interest da še ne crkneš in da si dobu freebie save.

Valda pol ne dobiš XP-ja za coprnico in lezbačo. :D

 

Ampak ja, kr insane, ja.

Fak, zakon. :avadodo:

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 23 minutami:

Miyazaki te bo razdedinil. :D

Ne sej, jaz igram na normal težavnosti, pa se mi ne sanja ali bi mi bila igra isto dobra tudi na easy. Po moje ja, ker se mi zdi, da sem not ful paše power fantasy feeling, kjer si mamojebač. Ne se jim dat, neprivoščljivcem smrdečim. :D

 

Jaz kot izvidnico vedno furam Astariona. Mislim, da ima najboljše lastnosti za perception v svetu (pr tebi je itak default MC). Čim naletim na kake pasti, ga ločim od partyja in preiščem okolico. Pol pa spravim mimo še ostale malo bolj previdno. Na začetku se mi je dogajalo isto kot tebi in sem bil bolj po zraku, kot na tleh. :D

 

Jaz preklapljam težavnost. Jebi ga... meni je pomembno, da jaz uživam v igri (ne pa kaj si en NPC (vsi vemo kateri) misli). Miayazaki pa naj kar ostane tak kot je :D Tam so mi najbolj pomembne čist druge zadeve kat tukaj. Različne igre, različni stili igranja, različni užitki...

 

Sicer pa je to sploh prvič, da tako igram in tako igro. Igra je itak za več obračanj. Sem praktično prepričan, da bom v drugem igranju šel više s težavnostjo.

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Trape navadno hendlam tako, da imam na liku katerega vodim guidiance in ga premikam počasi naprej. Hočem, da ekipa tudi dela perception checke, to pa ne bojo, če sedijo zunaj sobe. 
 

Če je trapov par, jih disarmam ali se jih izogibam, če je pa soba polna trapovja, potem nabuffam fighterko in naredi en sprehod po minskem polju. 
 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

V bistvu tisti zvonček je BG3 drži ga Buzzkill zdraven stoji Galko, tisti upognjen pod zvončkom je Kekit preden smo ga zvabili na temno stran. Ostali igralci na normal smo tam v senci(temna stran). Čist zadaj ogrnjen v nek pink pončo je Gatsu, ki pogleduje proti novemu patchu.

Tomazek je tisti, ki se dotika spodnjega dela zvončka.

Bigboss82:lol:

uredilo bitje fric
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

po vsakem ne. z leveli dobis tudi zadosti spellslotov da ti na misel ne pride kaj takega

 

prvi, drugi fight po long restu poskusam porabit cimmanj highlvl spellov oz. samo cantripe in melee/ranged dmg ker si šparam za šefeta, kateremu sem namenjen dati plesko.

 

also: vsakič kamor pridem pač pogledam če mi igra dovoli obisk kampa ali ne in potem tako priredim taktike

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 16 minutami:

ej k vsi tolk mečete spelle in buffate

kaj pol, long rest po vsakem fightu?

 

potem pa fajtamo dalje/naprej

Naj te ne bo strah long rest uporabljat btw. Ne boš zajebal kakega questa s tem. Prej obratno in boš mogoče zgrešil kak dialog in sceno s companioni.

Povezava do prispevka

ne ne, taki večji dungeoni so, kjer ti piše Cannot fast travel ko greš v map, pa grayed out imaš ikonico za camp. Še vedno greš pa lahko peške nazaj in čist ven, samo se ti načeloma ne bo dalo, ker moraš potem spet še enkrat nazaj v dungeon. Tko da ni čist odvzeta možnost long resta, je pa precej zgimpana :) Men se je že 2x zgodil da sem uletel do bossa popolnoma skurjen, crknjen, brez dobesedno enega samega spella na casterju :D 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 11 minutami:

Naj te ne bo strah long rest uporabljat btw. Ne boš zajebal kakega questa s tem. Prej obratno in boš mogoče zgrešil kak dialog in sceno s companioni.

Bral sem, da preveč čakanja (uporaba long restov) zaklene kveste, ki si jih že načel, ker te igra ne čaka. Meni se je že pripetilo v Waukeen's Rest kjer je požar. Prišel sem do kraja in samo odklenil fast travel, pol pa sem šel raziskovat drugam. Čez čas sem se vrnil in našel dva NPCja, ki ju lahko drugače rešiš iz požara, že mrtva. Če bi prišel prej bi tudi srečal neke vojake, ki ti pomagajo pri reševanju, sam pri meni jih ni bilo.

Vem, ker sem pogledal na Youtube, kako pogasiti požar, ki se sproži in je tip imel čisto drugo situacijo z reševanjem.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Pred začetkom igranja, ko sem gledal beginner tipse so povsod pravili, da ti naj ne bo odveč pogosto long restat in govorit s vsemi kompanjoni v kampu.

 

Sem pa vedno gledal, da nimam odprtega česa sumljivega, ko grem počivat. Mogoče zamudim kaj, ampak zamudiš lahko tudi dogajanje v kampu, z metom kocke ipd. Zato pa je igra za večkratno igranje.

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 24 minutami:

Bral sem, da preveč čakanja (uporaba long restov) zaklene kveste, ki si jih že načel, ker te igra ne čaka. Meni se je že pripetilo v Waukeen's Rest kjer je požar. Prišel sem do kraja in samo odklenil fast travel, pol pa sem šel raziskovat drugam. Čez čas sem se vrnil in našel dva NPCja, ki ju lahko drugače rešiš iz požara, že mrtva. Če bi prišel prej bi tudi srečal neke vojake, ki ti pomagajo pri reševanju, sam pri meni jih ni bilo.

Vem, ker sem pogledal na Youtube, kako pogasiti požar, ki se sproži in je tip imel čisto drugo situacijo z reševanjem.

Dobr za vedet. Sem bral nekje da določene queste lahko zjebe ampak nisem vedel katere. Vem pa da bi s premalo long resti kar hitro lahko zamudil kako sceno v kampu

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 2 minutama:

Dobr za vedet. Sem bral nekje da določene queste lahko zjebe ampak nisem vedel katere. Vem pa da bi s premalo long resti kar hitro lahko zamudil kako sceno v kampu

Ne sej, itak. Valjda je treba tudi long restati v kampu. Sam najbrž se splača, ko nimaš že odprtih kakih kvestov, kjer se mudi z opavili. Če kvesta ne sprožiš si itak safe.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Še ono medvedjo sovo sem dobil v kamp. Ne bo snedla psa?

A iz goblin campa, al iz jame?

Jaz sem prišel v neko random jamo z očarano skrinjo, ki jo je odprl Gale z nekim incantation. Poleg pa sta v jami bila še mama owlbear in mladiček, pa sem samo spizdil, ker sem preveč pussy, da bi ustvarjal sirote. :D

 

Tistega mladiča owlbeara v goblin kampu pa se nisem lotil.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

a se da kako nastaviti, da ti tudi pri m+kb kaže predviden damage (in ne samo procentov možnosti za hit), k targetaš nasprotnika, kot ti s kontrolerjem?

Upam, da sem samo js slep in se da :D

 

also holy fuck, to je čist drug špil na m+kb, takoj +3 pri oceni.

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...