Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 16 minutami:

jaz pa nisem nič dobil od nje, samo crknila je ko podgana :( 

Meni se je pri 6 HP predala in prosila usmiljenja.

Tam sem pol imel izbiro ali jo pokončam ali grem diplomatsko. Ponujala mi je free +1lvl, če ji pustim ujetnico in življenje. Izbral sem opcijo, da ji pustim samo življenje. Ampak sem zaradi tega postal oath breaker.

Probal sem še drugo varianto, kjer sem jo pokončal. Tam sem dobil samo nek ušiv loot ter obdržal good boy badge in nehvaležnost rešene talke. Sem raje reloadal prvotno izbiro. Sweet +1 v CHA je bil preveč dober deal.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Mene jebe ta glomaznost. Ne, da je kaj hudo  narobe s tem. Ampak se včasih enostavno ne morem spravit igrat. Danes je bil tak primer. Celo popoldan sem planiral kako bom igral, potem pa pridem zraven in vidim, da je ura pol osem in me je minilo. Med tednom nočem igrati dlje kot do 21h in se enostavno nisem imel volje spraviti zraven, ker sem imel samo dobro uro v kateri pa tukaj ne naredim nič. Potem pa mi manjka... :D v nedeljo mi je bila mila majka, ki sem se kar zgodaj zbudil in sem lahko igral do cca. 12h in pol še popoldan. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Meni se je pri 6 HP predala in prosila usmiljenja.

Tam sem pol imel izbiro ali jo pokončam ali grem diplomatsko. Ponujala mi je free +1lvl, če ji pustim ujetnico in življenje. Izbral sem opcijo, da ji pustim samo življenje. Ampak sem zaradi tega postal oath breaker.

Probal sem še drugo varianto, kjer sem jo pokončal. Tam sem dobil samo nek ušiv loot in isto nehvaležnost od rešene talke. Sem raje reloadal prvotno izbiro. Sweet '+1 v CHA je bil preveč sweet deal.

 

ja itak, to je brutal. A ti dejansko lahko dvigne stat nad 20??? Sicer to še ne pomaga, ker špil šteje samo sodo levele (to je pomembna informacija drgač - npr level 18 in level 19 špil šteje kot isto!! Šele lvl 20 je višji razred), ampak ja, definitivno nice :)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

ja itak, to je brutal. A ti dejansko lahko dvigne stat nad 20??? Sicer to še ne pomaga, ker špil šteje samo sodo levele (to je pomembna informacija drgač - npr level 18 in level 19 špil šteje kot isto!! Šele lvl 20 je višji razred), ampak ja, definitivno nice :)

Ja ja, to sem pokapiral že ob stvarjenju lika, ko se je real time spreminjal + za mete kocke. Zdaj imam 16STR in 17CHA pri lvl5. Čakam naslednji level up, da oboje dvignem na 18. :wub:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pri tej igri velja

"Drek of all trades, master of none."

 

Pač, malo pogledaš v čem blesti določena klasa in pol si dvigneš lastnosti temu primerno. Najbolj se splača vlagati v dva main attributa, ostalo pa malo zbalansirati, da nimaš nekih prehudih lukenj ali sploh nobenega dodatnega plusa.

tl;dr Izbereš tisto kar ti ponuja igra, ko delaš določeno klaso. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Jaz sem včeraj prefukal vse gobline, imel zabavo in potem nehal igrat, da ne bom res 8 ur po šihtu še vedno igral :)špil je res kliknil pri meni, samo še eno stvar imam za narest v temu prvem področju

 

Še dobro da te špil opozori, da je boljše, da dokončaš ostale queste preden greš naprej. Tudi zanimivo, da lahko greš naprej brez da bi naredu večino teh questov

 

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 urami:

Meni se je pri 6 HP predala in prosila usmiljenja.

Tam sem pol imel izbiro ali jo pokončam ali grem diplomatsko. Ponujala mi je free +1lvl, če ji pustim ujetnico in življenje. Izbral sem opcijo, da ji pustim samo življenje. Ampak sem zaradi tega postal oath breaker.

Probal sem še drugo varianto, kjer sem jo pokončal. Tam sem dobil samo nek ušiv loot ter obdržal good boy badge in nehvaležnost rešene talke. Sem raje reloadal prvotno izbiro. Sweet +1 v CHA je bil preveč dober deal.

 

ja, če je pod 10% HP in je ne nukaš do smrti mimo tega, potem se ti preda

men je bil kr zanimiv fight, ker sem bil šele lvl 3

sam tbh sem bolj klel v uni sobi s plini, pred fajtom :D

 

mal ne vem, kdo najbolj paše poleg Dark Urge (warlock)

vrjetn Asterion, Lae'Zel in Minthara (čeprav bi raj Shadowheart because cleric, tud če mi je zaenkrat dosadna v 3pm)

 

za Karlach vem, da žal ne bo šlo ...

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 5 minutami:

Kaj je v bistvu sploh razlika med Darke Urge evil in regular evil run? Večina dialogov ima neko obliko cunt opcije, a DU res doda tolk novega?

 

Sicer ti priporočam da zalaufaš ta run in sam zveš kaj to dejansko je tako kot jaz in imaš potem parkrat WTF se je ravnokar zgodilo momente.

Spoiler

Dark Urge je Bhaalspawn run ;)

 

 

Je kdo delal run z origin likom ala Karlach naprimer? Lahko vseeno delaš njene queste in dobiš z njo povezano trofejo?

 

 

Kar se tiče Auntie Ethel sem jo fental 2x a očitno tako močno da se nikoli ni predala in pol včeraj gledam en video kako se priporoča da mainstat daš na 17 ker lahko od nje dobiš +1 lol. Drugač je pa bv imet liho število na ability ker dobiš bonus samo na sodih številih. Sem pa kar malo razočaran nad patchi ker sem imel v drugem runu več svakojakih glitchev in texture so še vedno 3/4 časa napačne... Zadnja bitka obakrat brez glasbe in sfukanimi sound efekti itd... Kako bo tole laufal na XSS mi res ni jasno ker ima več kot očitno igra nek memory leak.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Ta igra je men zdej naredila isti problem kot FS igre... sem probal igrat Sea of stars pa ni šlo. Sem si naložil Nier Replicant tud ne. Pomoje se bom po par dneh pavze vrnil nazaj v BG3... Sicer ne vem točno kakšen run naj si zastavim bo pa verjetno vključeval Karlach + Wyll ki ju doslej še nisem imel v grupi. Pa malo sem sit Shadowheart tko da bi znal narest MC Clerica. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 15 urami:

 

ne vem zakaj, neka D&D fora mora biti. Jaz sem to info pobral nekje na redditu, nimam INT in WIS na 11/10, tako kot kekit, da bi to opazil pri vrednosti kock :D 

 

Zato ker ability score ni isto kot ability modifier. modifier gre gor ( ali dol) na 2 ability scora nad 10. Fora je da je lvl up bolj optimiziran. Drugace bi lahko naredil se bolj broken characterje kot jih lahko sicer. 

Je pa zabavno vidt kako ste pogruntal min maxanje in abusanje pravil. 

Tbh bi blo kr fun narest en IRL mn3 one shot session, z pravimi dnd pravili da vidte kako gre zadeva zares :) sploh roleplayanje velikih kurcev tuki nebi smel bit problem. 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 27 minutami:

Ravnokar je moja skupina lvl 5 vagabundov srecala lvl 10 momca z i guess 90% vsemi immunitiji v spilu 🤣 :avadodo:  ja nic, se en load last save, pa idemo drgam romat 🤣

 

Je težak fight in se ga splača narest ker dobiš 2 kosa opreme ki bo kar nekaj časa zdržala. Imunity gre po gobe ko ga zaliješ z lavo in agro dobi tisti ki ga nazadnje vžge.  Tako da ga lahko nekam zvabiš in...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

@Gatsu kolk ur za obaskozihoda? kolk manj questov si delal v drugo?

a nc ne afkjas? vedno mi je motilo da se afk steje v /played ze zarad nalagalnih časov se mi ne da it v main menu...

 

sem na 140 ur... igram od 16.8.... in me že moti, da se kr ni konc tega glomaznega & time consuming špila. verjetn pa tud jst prepocas igram (v campu min maxanje geara in urejanje loota je fucking trap!). tk da si zaenkrat ne upam razmisljat o drugem runu

 

čaka me še jagged alliance, pa starfield :wacko:

uredilo bitje ChAiN
Povezava do prispevka

Preveč ur :P Sem bil 2 vikenda vmes sam doma tko da sem našopal prek 200 ur že lol. V drugo ki je bil Dark Urge evil run itak nisem rabu delat kar precej questov v Act3. Act 2 je pa ko enkrat veš na pamet vse itak konkretno krajši kot v prvo.  Z inventarjem se jaz ne ukvarjam več kot je nujno, ker je na konzoli tako neodziven od sredine špila naprej da manj ko ga odpiraš bolje je. Zdej sem pogledal katere trofeje mi manjkajo in mislim da lahko kljub temu da moram vse tieflinge in goblinko obdržat žive to lahko storim v enem runu. Pol bo treba pa na koncu z bardom še 100 goldinarjev zaslužt. 

 

Povezava do prispevka

Počasi prečesavam Underdark. Našel sem kar 4 prehode do površja (Blighted Village vodnjak, Magic Mushrooms Circle pod Teahouse, Thieves Hideout Dvigalo in Selune's Temple Puzzle v Goblin kampu). Premagal sem nekaj Minotavrov in Spectatorja, ki je oživljal petrified Drowe. Opazil sem tudi izvidnico Clickerjev iz TLOU, ampak se jih bojim kar engagati, ker imajo high ground.

Zdaj se premikam nižje v neko zapuščeno vasico. Very Bloodborne Fishing Hamlet vibes. Res kul ambient.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...