Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

to sploh ne razumem, kako jim rata nardit vrhunsko sezono, potem pa naslednje 3 kot da so napisal na board kaj bi radi vidli v seriji in metali pikado za ideje

 

po ogledu tretje sezone sem se odloču, da tud če bi bla četrta sezona boljša k prva, da je ne bom pogledal, ker sem bil pissed off :D

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

to sploh ne razumem, kako jim rata nardit vrhunsko sezono, potem pa naslednje 3 kot da so napisal na board kaj bi radi vidli v seriji in metali pikado za ideje

 

po ogledu tretje sezone sem se odloču, da tud če bi bla četrta sezona boljša k prva, da je ne bom pogledal, ker sem bil pissed off :D

četrta je boljsa kot tretja..takrat ko dejansko razumes kaj se dogaja, v katerem casovnem obdobju in vse ostale tralala pizdarije. 

Problem je v podajanju zgodbe, ZELO ZELO zmešano vse skupaj. Včasih enostavno ne veš več kaj je poanta serije. Zdi se mi, da je cela ideja po prvi sezoni ful rushana. 

Dejansko ne bi rabili delat nič več. Zgodbo so brezveze razširili in takoj ko so šli iz nekega okvirja, je vse šlo v 3 pm

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

to sploh ne razumem, kako jim rata nardit vrhunsko sezono, potem pa naslednje 3 kot da so napisal na board kaj bi radi vidli v seriji in metali pikado za ideje

 

po ogledu tretje sezone sem se odloču, da tud če bi bla četrta sezona boljša k prva, da je ne bom pogledal, ker sem bil pissed off :D

ker je bilo konec serije na koncu 1 sezone. In potem so sli delat neko skropucalo v upanju da bo folk gledal. Kako so prisli do 4 sezone nimam pojma. Sm nehal gledat po 2 epizodah 2 sezone 

Povezava do prispevka

po imenih sodeč bi znalo bit tole abso-fakin-lutno noro. žal je pa trailer vreden zgolj scaline.

 

Navedek

From the hilarious minds of Jason Segel and Ted Lasso’s Bill Lawrence & Brett Goldstein, Shrinking is a new Apple Original comedy series coming January 27 on Apple TV+

 

A new 10-episode comedy starring Jason Segel, and written by Emmy Award winning “Ted Lasso” co-creator Bill Lawrence, Emmy Award-winning “Ted Lasso” star, writer and co-executive producer Brett Goldstein and Segel. Also starring Harrison Ford in one of his first major television roles, “Shrinking” will premiere globally with the first two episodes on Friday, January 27, on Apple TV+, followed by one new episode weekly, every Friday.

 

Shrinking follows a grieving therapist (played by Segel) who starts to break the rules and tell his clients exactly what he thinks. Ignoring his training and ethics, he finds himself making huge, tumultuous changes to people’s lives … including his own.

 

In addition to Segel and Ford, Shrinking stars Christa Miller, Jessica Williams, Michael Urie, Luke Tennie, and Lukita Maxwell. 

 

Lawrence, Segel, and Goldstein created the series and wrote the first episode, which was directed by Ponsoldt.

 

 

Povezava do prispevka

Strike S05

 

Še ena dobra sezona Strike-a. Nimam kej velik za pripomnit. 

 

Za neznalce; Cormoran Strike je zasebni detektiv, ki je vojski zgubu nogo in fasal PTSD. Tk da zdej rešuje kake mrzle primere. Negov sidekick je mlada Robin, ke je bila sprva samo navdusenka nad špijonjanjem. Mata mal nasprotna karakterja in kr v redu kemijo. Zagonetke so ponavadi kar kul in se lepo zapletajo in na koncu razpletejo.

 

 

Povezava do prispevka
colonel Tavington reče pred 9 urami:

Strike S05

 

Še ena dobra sezona Strike-a. Nimam kej velik za pripomnit. 

 

Za neznalce; Cormoran Strike je zasebni detektiv, ki je vojski zgubu nogo in fasal PTSD. Tk da zdej rešuje kake mrzle primere. Negov sidekick je mlada Robin, ke je bila sprva samo navdusenka nad špijonjanjem. Mata mal nasprotna karakterja in kr v redu kemijo. Zagonetke so ponavadi kar kul in se lepo zapletajo in na koncu razpletejo.

 

 

Nikoli slisal, danes definitivno sprobam. Hvala kolega

Povezava do prispevka

mnja sej jest bi tudi ga falil, ker ni tolk poznan in se zgubi na listi hudournikov :D

 

se enkrat omenim, da sem kr fen next-episode.net, ki mi je idealen vir kar se tice agregiranih informacij glede serij. sem že par serij ujel, ke sploh nisem vedel, da so se vrnile

uredilo bitje colonel Tavington
Povezava do prispevka
colonel Tavington reče pred 14 urami:

Strike S05

 

Še ena dobra sezona Strike-a. Nimam kej velik za pripomnit. 

 

Za neznalce; Cormoran Strike je zasebni detektiv, ki je vojski zgubu nogo in fasal PTSD. Tk da zdej rešuje kake mrzle primere. Negov sidekick je mlada Robin, ke je bila sprva samo navdusenka nad špijonjanjem. Mata mal nasprotna karakterja in kr v redu kemijo. Zagonetke so ponavadi kar kul in se lepo zapletajo in na koncu razpletejo.

 

 

 

A so primeri po knjigah ali zavijejo kaj po svoje?  Nekaj jim še imam za prebrat pa si ne bi spoilal vnaprej.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 5 urami:

also, če imate primanjkljaj JB Smoova, tole je za pogledat, celotna prva sezona je že zunaj. btw, igra tudi Melissa Fumero iz Brooklyn 99. :wub:

 

a to je dejansko za kej? En del pogledal in mi je total negledljivo. Amy je edina svetla točka, pa še to samo ker mi na nostalgijo na 99 igra...

Povezava do prispevka

Kva predlagate za čez praznike, da se da v šusu? Ne diši mi nek fantasy stuff (v stilu vilinci pa to), ostalo pa karkoli. Pa da je res dobro, recimo boljš k Shantaram pa tovrstne. Nazadnje je bil top shit Midnight Mass pa Brand New Cherry Flavor. Al pa če je kakšna kul britanska kriminalka? Kaj v stilu Hinterland al pa Broadchurch S01. Ali pa kak nov skandinavski shiet v stilu Forbrydelsen?? Shiet kot Luther, Marcella, River nena dogaja

 

I need quality programing.

uredilo bitje Combat_Liberalism
Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 1 uro:

Kva predlagate za čez praznike, da se da v šusu? Ne diši mi nek fantasy stuff (v stilu vilinci pa to), ostalo pa karkoli. Pa da je res dobro, recimo boljš k Shantaram pa tovrstne. Nazadnje je bil top shit Midnight Mass pa Brand New Cherry Flavor. Al pa če je kakšna kul britanska kriminalka? Kaj v stilu Hinterland al pa Broadchurch S01. Ali pa kak nov skandinavski shiet v stilu Forbrydelsen?? Shiet kot Luther, Marcella, River nena dogaja

 

I need quality programing.

 

https://www.imdb.com/title/tt4687882/?ref_=nv_sr_srsg_0

https://www.imdb.com/title/tt8912384/?ref_=nv_sr_srsg_0

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...