Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

V vse te zakone so vključene medicinske sestre in sekretarji na ministrstvih.

Ne moreš tega enačit, medicinska sestra v bolnici dela 200+h, in to za dve, ker jih premalo. Žlahta od politikov pa praska jajca po ministrstvih.


Če ne drugo je treba to mal razmejit!

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 urami:

Lol... mislim, da je jasno, da če kaj ne damo je to dopust :D Sicer trdijo, da ne nameravajo nikomur jemati dopusta in verjamem, da bo Štrukelj to zrihtal, da bo tudi res tako. Lahko ne vzišajo regresa, lahko obdavčijo 1% za socialo, lahko... dopust pa NE! :)

 

Stvarnost je da je nekaterim zaposlenim v javnem sektorju motivacija za zaposlitev dopust (samo nekateri sektorji) -> nekako v korelaciji z tem da ne privlači najbolj ambicioznih ljudi...

Povezava do prispevka

Stvarnost je, da imamo take uporabnike tudi tukaj na forumu. V državni službi poležavajo in čakajo konec šihta, da gredo bodisi na dopust bodisi delat "za sebe" popoldne na trg. Državna parazitska služba jim služi predvsem da se odločijo za popoldne.

 

Na lastne oči sem videl ljudi na FURSu, ki so v službi pletli brezrokavnike, gledali filme ipd. Dobesedno parazitirali so sistem. Ena znanka že 5+ let glumi gljivo na nekem oddelku za promet. In še misli, da opravlja enako zahtevno delo kot navadna zdravnica. In da si zasluži tudi tako plaćo, dopust whatever.

 

Kako vzgojo so ti ljudje imeli, kake vrednote prenašajo na otroke. A jih ni sram?

uredilo bitje andrejus
  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 10 urami:

Vlada dela dobro!

 

Morda je slika naslednjega: besedilo, ki pravi »PREJ POTEM Avtor: N1 STA Minister pričakuje, da se bodo na podlagi zakona čakalne vrste V letu dni skrajšale za polovico Zdravstveni minister upa, da bi lahko interventni zakon o zdravstvu DZ sprejel že prihodnji teden V ŽIVO: "Nikoli nismo rekli, da bomo drastično skrajšali čakalne dobe" SLOVENIJA 14. Jun. 2023 13:10 M. 10.juli 2022 ob 12:29 Ljubljana MMC RTV SLO, STA Analiza čakainih vrst Mste.avja«

 

PLEŠIMO!

 

To bi moral biti instant odstop ministra in še en poizkus za vlado, če v roku 6-12 mesecev ni sprememb samodejen odstop vlade. Zdaj si predstavljajte da v službi v enem letu ne naredite ničesar in zapravite ogromno denarja...

Povezava do prispevka
Sudat reče pred 13 urami:

Stvarnost je da je nekaterim zaposlenim v javnem sektorju motivacija za zaposlitev dopust (samo nekateri sektorji) -> nekako v korelaciji z tem da ne privlači najbolj ambicioznih ljudi...

 
 
 
 
 
 
 

Mislim, da je dopust velikemu številu zaposlenih dobra motivacija. Jaz sem predlani dobil zraven nekega bonus plačila še neuradno 10 dni dopusta poleti, ker je moja prijava na nek projekt dobila sredstva, pa sem lahko bil 37 dni poleti v kosu doma (5 tednov, 3 svojega dopusta in 2 bonusa). Mi je precejšnja motivacija, da se še kdaj izkažem za kaj takega, pa sicer rad delam :D 

uredilo bitje Chenier
Povezava do prispevka
keba reče pred 28 minutami:

 

To bi moral biti instant odstop ministra v kuverti, ki je premier ne sprejme in še en poizkus za vlado, če v roku 6-12 mesecev ni sprememb pa samodejeno podaljšanje vlade za en mandat. Zdaj si predstavljajte da v službi v enem letu ne naredite ničesar in pokradete ogromno denarja...

 

Evo fixxed verzija še za Janševe vlade

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 44 minutami:

Mislim, da je dopust velikemu številu zaposlenih dobra motivacija. Jaz sem predlani dobil zraven nekega bonus plačila še neuradno 10 dni dopusta poleti, ker je moja prijava na nek projekt dobila sredstva, pa sem lahko bil 37 dni poleti v kosu doma (5 tednov, 3 svojega dopusta in 2 bonusa). Mi je precejšnja motivacija, da se še kdaj izkažem za kaj takega, pa sicer rad delam :D 

Daj te bom jaz motiviral, če daješ plazmo, si lahko dopust napihneš še za 24 dni na leto. Plus dobiš dost kul sendvič na zavodu za transfuzijo.

Povezava do prispevka
colonel Tavington reče pred 35 minutami:

 

Evo fixxed verzija še za Janševe vlade

 

Za vse vlade bi moralo to veljati ja. Ni važno ali je leva ali desna, ali predsednik vlade plešast ali z bujno frizuro. Mi kot volivci bi morali budno spremljat in če ni rezultatov zahtevati menjavo in če po menjavi ni še vedno rezultatov ponovne volitve.

 

Potem bi bilo praznih obljub manj in mogoče bi se poznalo tudi na rezultatih. Dokler bo pa dovolj neko prazno bluzenje bo pa stanje vedno slabše, seveda na škodo vseh nas.

Povezava do prispevka
keba reče pred 10 urami:

 

Za vse vlade bi moralo to veljati ja. Ni važno ali je leva ali desna, ali predsednik vlade plešast ali z bujno frizuro. Mi kot volivci bi morali budno spremljat in če ni rezultatov zahtevati menjavo in če po menjavi ni še vedno rezultatov ponovne volitve.

 

Potem bi bilo praznih obljub manj in mogoče bi se poznalo tudi na rezultatih. Dokler bo pa dovolj neko prazno bluzenje bo pa stanje vedno slabše, seveda na škodo vseh nas.

V Rimski republiki so imeli Tribuna.

 

Zdaj imamo pa nasmeh

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 13 urami:

 

...ampak še vedno na povprečen delovni dan največ postov nakucate gasterbajterji. :D

Ker je povprečni javni uslužbenec - uporabnik na dopustu in se mu ne da kucat poste. To počne samo na delovnem mestu, kot recimo razvpiti štojerski zobar

:)

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
Boris reče pred 18 urami:

kaj pa ce bi se spravli delat namest iskat free dneve da ne boste se vecja rupetina?

 

potem pa zacudenje ker ima Slovenija produktivnost ene Albanije in niti polovico Avstrije 

tule je 25 dni , par dni vec le ce si leta v isti firmi

 

me pa sploh cudi da so se lotili teh 40 dni, glede na ideje Golobove vlade  

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...