Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2022]


Priporočeni prispevki

U bistvu prou razocaranje, jz sm ponesrec najdu jamo nekje pr lvl9

Sm do end gamea mislil nanj

Brezvezen rajc

Na konc sm pac guglal kje sm falil 

(Na unem faking vrhu ko zves *plottwist* iz recordinga v cem je res fora projekta) pa dobesedno splezal sm tja gor, mel ga pred nosom pa nism pobral lol

 

Magar bi bil enkrat slabsi pa lazje obtainable

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

@Hernier Fak kaj mi dela Dead Cells. :avadodo:

Najdlje sem prišel do Lighthouse (mislim, da je del DLCja, k je povezan z nekim lovkarskim NPCjem, ki se mi je pojavil šele ko sem vklopil DLC) in se tepel proti trem bossom, ki te lovijo do vrha svetilnika. Kjer nor fight, ne se jebat. :avadodo:

Žal sem bil preslab, da bi jih premagal v prvo. :D

Uporabljal sem Multiple Nocks Bow + Frost Blast. Res insane combo za varno cheesanje.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 minutami:

 

To je zame vsaka SP igrica kadarkoli. Jih pa še zdej dobiš za 30eur fizičko, ki jo lah pol naprej zdilaš. 

Eh to k si ne deliš konzol še z nekom, potem lahko tko počneš pa tud ne izgubiš veliko denarja na igrah, pretty smart. 

 

Jaz npr. komaj čakam, da bo spet taprav cajt za preigrat God of War lih preden začnem Ragnarok al pa npr. Bloodborne

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

Hehe Supergiant games ne vem če so naredili eno samo nadaljevanje bilokakega IP-ja, kaj šele da bodo delali DLCje :D 

 

Pač verjetno na polno švasajo naslednji projekt / nov IP :)

So tut ob izidu Hadesa v intervjuju delali, da niso oni za sequele ter DLCje pa da ni nujno, da bo vedno tako samo se res neradi vračajo v projekt in hočejo v novega vedno.

Povezava do prispevka
fric reče pred 15 minutami:

Optimus Prime?


Ne me j****... Kako si me lahko prehitel glede Transfomerja? Sicer ni bil Optimus, ampak nek veliko manj znan (pozabil sem že kateri). Sem pa tudi Optimusa nabavil približno v tistem času, ja. 

Za avtek pa je pravilno odgovoril @ke_kit 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Od Transformejev sem imel tudi Bumblebee-a. Tega mi je pa res žal, da se mi je izgubil. Za tiste čase izredno kvaliteten in velik model (docela iz kovine!) in mislim, da je je bil kar drag. Ne najdem ga niti na netu.
Predvsem kot avto je izgledal res fenomenalno; direkt material za na polico!

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 3 urami:

A ti je updejtalo na ps5, al si mogu ps5 verzijo extra downloadat pa pol sejve importirat pa vse year passe za ps5 se dodat

Mors dljat ps5 + passe, pol gres new game in tam mas opcijo importat ps4 save file

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...