Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil 4 Remake


Priporočeni prispevki

jep še zmeraj je kar močna,.. ampak če

če ni laserja,..je skoraj brazveze ne vem kaj je tisti special ticket shit za 30 spinnelov,.. ker zgleda da tisto doda +4 level ali nekaj na orožje tako da niti ne vem kaj je najboljše,.. Punisher je tudi čisto švoh na začetku,.. bomo vidli,.. Ravno chapter 9 začel,.. in ja stvari ki so bile težke so težke tudi na normal,.. je pa res da verjetno če 50krat preigraš kot Resi4 original ,.. da dobiš muscle memory,.. in pač prideš do tega kot v BB da lahko v 4riih urah končaš,..se mi zdi da je pa neverjetno dolg špil,..  in še zmeraj nevem kaj sem 4 ure delal v Chapter 4 ,. praktično popucal vse,.. pa se mi zdi da sem še vedno švoh,..

 

PS : očitno se ti  višji rang upgrejda odpre tam nekje v chapterju 9 Zelo kul,.. potem maš bonus tickete za spinnele,.. in eni so precej kul praktično povečajo naprime crit % ali damage za 1.5 itd,.. nice,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 17 urami:

Kaj zdaj? Je igra dobra za koga je? In za koga je dobra? :D

Zadeva je na nivoju RE2R pač Capcom zna delat Rimejke. Špil so do take stopnje remakal, da vidiš od kje so jemali material za RE8 VIllage. Špil je kopija štirke.:lol:

Povezava do prispevka

Ok končal,.. precej fino,.. Dejansko mislim da je zelo dobro spremenjen,.. Ko česa ni se pojavi v malce drugačni obliki,.. dostikrat boljše,.. Če bom pa platinumiral to ,.. pa ne vem,.. Tm S rank v galery shooting za vse,.. jao če mi se to da,.. )pa še pol moreš it čez vsaj 6krat,.. pa professional baje sam perfect parry deluje,..  jebeno težko je bilo tudi na normal,.. stem da sem praktično preiskal vse ,.. kako S rankaš profesional jovo na novo,.. jeba,.. vglavnem sem šel NG+ bom speedrunal mal,.. kr normal,.. ker itak za 100% vse je pač 20krat

 

Povezava do prispevka

@Stipe2 manj razmišljat, dlakocepit in se prepričevat da igrica ni dobra, več RE špilat. Se spomnim da si že pisal, da te zombiji spolno ne privlačijo, ma RE 2 R in RE 4 R morš špilat tko ko morš špilat TLOU ali RDR 2. Pač top 10 SP izkušnja generacije so te igrice. Dej si na PCju najdi mod, ki spremeni zombije v vegane al nek trans-zombi mod si najdi al neki, da jih boš rajši streljal :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 38 minutami:

@Stipe2 manj razmišljat, dlakocepit in se prepričevat da igrica ni dobra, več RE špilat. Se spomnim da si že pisal, da te zombiji spolno ne privlačijo, ma RE 2 R in RE 4 R morš špilat tko ko morš špilat TLOU ali RDR 2. Pač top 10 SP izkušnja generacije so te igrice. Dej si na PCju najdi mod, ki spremeni zombije v vegane al nek trans-zombi mod si najdi al neki, da jih boš rajši streljal :D

 

Se mi zdi, da je obstajal nek cheat, ki je njih (ali igralca?) spremenil v tofu. :D

 

Drugače vem da so dobre igre, samo bom vseeno preskočil - RE2 sem igral original ob svojem času, RE4 bi še mogoče igral, ampak sem se zajebal, ker sem nekaj časa pred najavo remakea pogledal recap originala na YT. :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...