Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2022]


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 10 minutami:

v rit porinjen pc speaker je boljši od slušalk 

 

to je dejstvo

če hočeš špile igrat na zvočnike, be my guest, sploh kake dirkačine je res bolano

 

 samo dosti špilov je neprimerljivo boljših na slušalke, ko dejansko lahko slišiš od kod prihajajo nasprotniki, ko se finese sound designa ne izgubijo v basu

 

ni važn a to govorimo za singleplayer špile a la Returnal in Last of Us, al pa za CS:GO, PUBG al pa Overwatch. Dobre slušalke so za špile majka, zvočniki so bolj za bombastične zadeve (Uncharted) + filme.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

če hočeš špile igrat na zvočnike, be my guest, sploh kake dirkačine je res bolano

 

 samo dosti špilov je neprimerljivo boljših na slušalke, ko dejansko lahko slišiš od kod prihajajo nasprotniki, ko se finese sound designa ne izgubijo v basu

 

ni važn a to govorimo za singleplayer špile a la Returnal in Last of Us, al pa za CS:GO, PUBG al pa Overwatch. Dobre slušalke so za špile majka, zvočniki so bolj za bombastične zadeve (Uncharted) + filme.

Dobro, samo tu je še vprašanje, kaj je boljš, če je potisnjeno v rit. Slušalke pomoje res niso nek jak experience

 

Medtem ko tile speakerji, uh

 

Best PC Speakers for 2022 - CNET

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka

@tomazek: ti si že končal Guardians, ali? Kako si lahko tako hitro preigral? Koliko ur si pravzaprav porabil? 

Jaz sem zdaj v poglavju 9. V zakup je treba vzet, da napredujem sila počasi (večino časa porabim za pogovore, raziskovanje in za branje vsega možnega ..).  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@tomazek: Noro. :)  Ne vem kako ti to uspeva. Jaz pri Guardianih recimo ne morem mimo vseh dialogov. Drex ima sploh odlične, ravnokar sem recimo poslušal pogovor med njim in Rocketom o lami. "I admire the creature. It reminds me of my daughter. She was also stubborn ..."  

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:

@tomazek: Noro. :)  Ne vem kako ti to uspeva. Jaz pri Guardianih recimo ne morem mimo vseh dialogov. Drex ima sploh odlične, ravnokar sem recimo poslušal pogovor med njim in Rocketom o lami. "I admire the creature. It reminds me of my daughter. She was also stubborn ..." 

 

Pa saj smo na široko o tem tukaj debatirali, da mi je šlo na živce, ker ne morem preskakovati vseh dialogov, ko sem želel rushat igro do konca. Nekateri dialogi se lahko skipajo, tisti med animacijami pa ne. Me pač ne zanima ta žanr in tematika, ter sem želel samo končati čim prej. Pri tebi bo potem sigurno šlo več ur, če vse spremljaš. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 34 minutami:

Hell let loose, level 115.

kr fajn je spilat, ko ze mal obvladas in posiljujes nasprotnika s flanka <3

 

spila se kdo to obskurno sadomazo igrco?

 

Jest jo igram... Samo zdele je že nekaj mesecev nisem zagnal. 

 

No v tej igri tudi rabiš slušalke, da slišiš kako se šunjajo za tabo

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 52 minutami:

 

Jest jo igram... Samo zdele je že nekaj mesecev nisem zagnal. 

 

No v tej igri tudi rabiš slušalke, da slišiš kako se šunjajo za tabo

Odklenu sm level 6 assault: grenadier, ki ima 6 fragov.

so much fun 😂

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 urami:

Pa saj smo na široko o tem tukaj debatirali, da mi je šlo na živce, ker ne morem preskakovati vseh dialogov, ko sem želel rushat igro do konca. Nekateri dialogi se lahko skipajo, tisti med animacijami pa ne. Me pač ne zanima ta žanr in tematika, ter sem želel samo končati čim prej. Pri tebi bo potem sigurno šlo več ur, če vse spremljaš. 


Enostavno ne razumem, zakaj potem sploh igraš takšno igro? Ne zanima te žanr, ne zanima te tematika, dialoge skipaš ... Rush do konca, ker želiš čimprej končati? Tu ne vidim nobene logike. Jaz, če me nekaj ne pritegne pač sploh ne bom igral  (niti instaliral, kaj šele da bi konkretno plačal) in to je to! Konec zgodbice si lahko itak na yatube pogledam, če bi me res že zanimalo. Najmanj pa bi igral zgolj zaradi tega, da bi igro čimprej končal. Kvečemu obratno: če mi je igra kul, bom iz nje poskušal izvleči čimveč.  Hecn si mi ti, res. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 minutami:


Enostavno ne razumem, zakaj potem sploh igraš takšno igro. Ne zanima te žanr, ne zanima te tematika, dialoge skipaš ... Rush do konca, ker želiš čimprej končati? Tu ne vidim neke logike. Jaz, če me nekaj ne pritegne pač sploh ne bom igral in to je to! Konec zgodbice si lahko itak na yatube pogledam, če bi me res že zanimalo. Najmanj pa bi igral zgolj zaradi tega, da bi igro čimprej končal. Kvečemu obratno: če mi je igra kul, bom iz nje poskušal izvleči čimveč.  Hecn si mi ti, res. :) 

 

Ker mi je na hipe dogajalo bojevanje in je bla igra pač zastonj in trenutno ni nič kaj novega za igrati. Pa to sem že takrat pisal... Ne vem zakaj ne bi mogel uživati v pobijanju nasprotnikov in sploh ne slediti zgodbi? V igri mi lahko dogaja samo ena od teh zadev in jo potem pač grem hitro do konca. Če mi dogajata tako zgodba kot gameplay, pa igram počasneje in sledim zadevam bolj podrobno. 

 

Take igre ne bi v življenju kupil. Sedaj v PS Extra pa jih bom verjetno kar nekaj sprobal in nekaj tudi preigral, če mi bo vsaj približno dogajalo. Pa naj bo to ali zgodba ali sam gameplay. 

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jaz sem pa začel uživati celo v strelskih delih (ki so itak 85% igre) in jih drugače v igrah nimam preveč rad. Nore kombinacije lahko delaš.
Drugače pa preberem tudi vse najdene zapiske. Recimo večkratno omenjanje Gardeners of Galaxy me je res nasmejalo. Najprej sem celo mislil da je typo ;) 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

S kolegom pri samem koncu It Takes Two. Zelo fin coop špilčič, ki pa mu po mojem mnenju v zadnji četrtini zmanjkuje sape in na momente že daje občutke razvlečenosti. Drugi feler, ki mu očitam, je manjko zahtevnosti, saj kazni za slabo ploščadenje praktično ni.

Rezurektan si praktično na istem mestu in to skoraj instantno, tako da nekega strahu pri tem ni. Pri igranju z mulčadijo je to verjetno dobrodošlo, ko pa v roke kontroler dobita dva prekaljena igričarja, je zehanje obvezna oprema pri vsaki seansi, ki traje več kot uro.

 

Igram tudi LoK: Blood Omen preko GoG-a. Jako fina igrica, ki bo verjetno povzročila ponoven PT celotne (nezaključene) serije. :D

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

kje so fotke?

 

sprobal Hades, prilezel do tretjega double bossa, in dal na stran. igra vlece, umiranje malo manj.

 

lotil sem se zbiranja vsega orozja, skillov, spellov, duhcev, oklepov in ostalih collectableov Elden Ringa. good luck with grinding this fuckin weapon

 

0eJznxv.jpg

 

 

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 18 minutami:

kje so fotke?

 

sprobal Hades, prilezel do tretjega double bossa, in dal na stran. igra vlece, umiranje malo manj.

 

lotil sem se zbiranja vsega orozja, skillov, spellov, duhcev, oklepov in ostalih collectableov Elden Ringa. good luck with grinding this fuckin weapon

 

0eJznxv.jpg

 

 

 

WTF Hades si dal na stran? Razočaral si me majstr :ninja:

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 16 minutami:

Aja moram povedat, da je ta mala končala Hadesa... ampak zdej še kr naprej igra, ker jo zanimajo neki dialogi al kwa...  :blink:

Pol pa gledam neki achivemente, pa jih ni kaj dost odklenila!?

image.thumb.png.0821085815da2d70da394c551dd02aa2.png

Zmaga nad očetom ni niti približno konec igre. :D

Povezava do prispevka

In zato sem jaz dal Hadesa na stran že 2x :D I really don't like roguelikes :D 

Anyway.....na dva tedna zaženem Elden Ring, vrnil sem se k Lost Gods DLCju za Immortal Fenyx Rising, na Steam Decku sem si instaliral Rise of the Argonauts in pa Dragon's Dogma. Bomo videli, kakšen bo potek :P 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...