Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 3 urami:

pomoje edina ekipa, prot kateri bi blo fajn igrat v prvem krogu je NOP, ker bodo zih Zion in kolegi poškodovani :D

 

vse ostalo pa samo kaže kok stacked je west

 

 

OKC, Minnesota in NOLA so mlade regular season ekipe. Sigurno letos ne bodo prišle daleč v playoffu.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

Ste še vedno mnenja, da ima Dallas slabo ekipo?

 

vse lepo in prav, vsi smo veseli.

 

ampak dajmo se zavedat, da se v končnici igra popolnoma druga košarka. tam bomo videli pravo vrednost ekipe (in (ne)vrednost one trick ponyja JK-a).

 

hyped pa smo, hyped. :)

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 urami:

Jup, west je bolan. A ni prijetna družba za igranje 1 tekme za izpadanje: Phoenix, Kingsi, Lakersi in GSW. Lol no :D 


West C je res divja  letos. Od prvih 10 ekip je res lahko vsaka kr brutalna če se jim vse poklopi, ni čudno da si Dallas želi izognit izpadanju. Če ostanejo na 6 in dobijo pelikane bo kar ok.  

Povezava do prispevka

Ta Butler je prov k un tamal čefur v diskačih, k nardi pizdarijo, pol pa k se folk sfajta reče frendu, drž me drž me, da se ne bom stepu. Model skoz dela štalo, a se ni lan skor s Spoelstro "stepu", pol k ga je pa Spoelstra call outal, je pa takoj spet stisnu rep med noge?

 

Lol Zion na 3.15 :D

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Drgač pa zdele v duhu vzpona LAC penzionistov gledam trade OKC : LAC, ki ga takrat ko se je zgodil itak nisem razumel / jebal 5 %, ker pač nisem poznal živega kurca v celi ligi izven mogoče treh najbolj mainstream imen (Leborn, Steph, KD... in to je to lol). 

 

Mega sem pumped nad LAC in ful upam, da ekipi Cool Fotri dejansko rata osvojiti ligo, samo GODDAMN, kako jih je pa OKC obral za PG-ja, a se ti zajebavaš?

 

Navedek

LAC get

- Paul George

 

OKC get

- Shai Gilgeous-Alexander

- Danilo Gallinari

- five first-round picks

- two swaps

 

Marija Magdalena, kakšen absoluten BUTT FUCKERY je pa LAC klele pokasiral lol

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 28 minutami:

Drgač pa zdele v duhu vzpona LAC penzionistov gledam trade OKC : LAC, ki ga takrat ko se je zgodil itak nisem razumel / jebal 5 %, ker pač nisem poznal živega kurca v celi ligi izven mogoče treh najbolj mainstream imen (Leborn, Steph, KD... in to je to lol). 

 

Mega sem pumped nad LAC in ful upam, da ekipi Cool Fotri dejansko rata osvojiti ligo, samo GODDAMN, kako jih je pa OKC obral za PG-ja, a se ti zajebavaš?

 

 

Marija Magdalena, kakšen absoluten BUTT FUCKERY je pa LAC klele pokasiral lol

 

Ni povsem tako, saj je bil George kljucen faktor da je pol tudi Leonard podpisal z njimi. Tako da so LAC dobili trenutnega FMVPja in enega boljsih two-way igralcev v ligi. To je blo pred "pandemic P" debaklom in  vsi smo vrjeli da je Kawhi nazaj se bolj zajeban kot kadarkoli prej. In ce ekipa targetira tocno dolocenega igralca, lahko lastnik njegove pogodbe zahteva marsikaj v zameno. Nikomur se tedaj ni zdelo da so si LAC zvrtali luknjo v koleno s to menjavo. Zdaj pa je malo lazje bit general, a ne. :D

Povezava do prispevka

itak, itak. To kar si napisal, plus bral sem da je bil PG pred tem trejdom celo na tretjem mestu v MVP glasovanju, kar mi je tudi kar wack, ker mi pač ne deluje insane beast na nivoju zdajšnjih top 3 MVP kandidatov. 

 

Ampak vseeno no, tudi če ignoriraš da so se odpovedali SGA-ju; faking 5 FRP-jev in 2 swapa??? Đizs :D  Tko no, če bi bil takrat LAC fan, bi kar krepko in na debelo požrl slino.

 

 

edit: gledam kaj so Sunsi pljunili za KD-ja, po anketi NBA igralcev in trenerjev najboljšega ISO igralca vseh časov (v ISO igri ocenjen boljše od Jordana), in jebomater da se mi zdi še to manjši robbery od LAC : OKC deala

 

Navedek

Suns receives

- Kevin Durant

 

Brooklyn receives

- Mikal Bridges

- Cam Johnson

- 4 first-round draft picks

- 2028 first-round pick swap in return

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Ignis reče pred 2 urama:

Dons pa Dallas ob 11ih igra. Sm kr hyped, bo sigurno huda in borbena tekma. Pacersi majo res uber run&gun napad in zlo hiter tempo. 125+ pik na obeh straneh :D

 

Also, 76ers brez Embiida so ko zgubljene ovce proti Bucksom. Prou žalostno

 

o ja, ob danes ob 23ih se FUKA U RIT

 

imam plan da pogledam prvi dve četrtini, potem spat, pol pa zjutri do konca. Čeprav sploh več ne vem kaj delati med timeouti, prostimi meti, menjavami in vsem ostalim sranjem lol :D mogoče se bom napravljal v različne spalne srajce od ženske

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...