Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Fuck Knicksi padajo kot hruške. Najprej Brunson poškodba v prvi četrtini, ne igra druge in so down 10 na polčasu. Pride nazaj za drugi polčas in so v prednosti 1, 2, 3. Potem pa še gre zadnja loža OG-ju proti koncu tretje četrtine ko so že itak v uber short rotaciji. Ampak itak vseeno nekako potegnejo ven zmago. :ododava: :ododava:

 

Aja pa Carlisle je bil izključen zaradi dveh tehničnih proti koncu tekme. Drugo za izključitev mu je stisnil Marc Davis, ta isti sodnik ki ga je Malone nadiral kot psa v game 2 proti Minnesoti. :ermm: :rofl:

Povezava do prispevka
Seth reče pred 26 minutami:

Fuck Knicksi padajo kot hruške. Najprej Brunson poškodba v prvi četrtini, ne igra druge in so down 10 na polčasu. Pride nazaj za drugi polčas in so v prednosti 1, 2, 3. Potem pa še gre zadnja loža OG-ju proti koncu tretje četrtine ko so že itak v uber short rotaciji. Ampak itak vseeno nekako potegnejo ven zmago. :ododava: :ododava:

 

 

Nobeno presenečenje glede na to da Tom ne rotira popolnoma nič. :D 

 

Luka je pa fucked za MVPja. 

 

Logika "lani je bil embid zato bo letos jokara" pri njemu ne bo palila ker je fucking tretji kljub takemu številu točk. Tko da drugo leto se mu bosta uvalila Ant in spet Shai, razen če kdo od njiju (alpa kar oba) začneta streljat po folku. :D

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

 

 

Logika "lani je bil embid zato bo letos jokara" pri njemu ne bo palila ker je fucking tretji kljub takemu številu točk. Tko da drugo leto se mu bosta uvalila Ant in spet Shai, razen če kdo od njiju (alpa kar oba) začneta streljat po folku. :D

 

 

BS. Če bo mel boljše statse IN ekipno uvrstitev, bo dobil. 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 22 minutami:

 

BS. Če bo mel boljše statse IN ekipno uvrstitev, bo dobil. 

 

Odvisno od ostalih črnih američanov IMO. Če bo imel to v quotu bo res dobil. Če bo imel pa eno postavko, drugi pa drugo postavko pa ne bo dobil. Dokaz Shai letos. 

Povezava do prispevka

Če je 3x dobil Jokić, ki je marketinško precej manj zanimiv bo lahko enkrat tudi Luka, letos je bil pač Jokić vseeno višje in boljši kljub temu, da tudi Luka ne bi dobil nezasluženo. Bosta pa naslednjo sezono zelo nevarna Ant in Shai, preveč MVP-jev v rokah belcev je rasizem v njihovi državi. 

Povezava do prispevka

Letos me bi bilo nič zelo narobe, če bi dobil Luka, ali Shai, ali pred poškodbo Biid. Pač dirka je bila relativno blizu, vsak je imel svoje prednsoti, vsak svoje favorite.

 

To, da je Shai pred Lukatom zaradi barve kože,  je pač glupost brez primere. Mogoče ne veste, da je Shai v resnici Kanadčan? :D

 

Drugo leto ima vse možnosti za mvp in ga bo ob dobri ekipi komot dobil. Shai bo najbrž največji konkurent, pa Embiid, če bi dovolj igral, mogoče Brunson. Joker skoraj sigurno ne bo prišel do četrtega mvpja, sploh če letos ne dobi naslova.

 

Povezava do prispevka

Sicer se Jokić začenja pojavljati tudi v reklamah na ameriški kabelski... tako da ja nekaj se premika, ni pa da bi se tepli zanj.

 

Pač ma ta balkanski fris, za frizerja še ni slišal. Ko se bo enkrat nehal ukvarjat s športom,  bo dobil še trebuh in začel smrdet po čebuli. Saj klasičn recept za te balkanske tipe :D

 

 

 

 

uredilo bitje Boba-Fett
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
BigBadWolf reče pred 1 uro:

 

To, da je Shai pred Lukatom zaradi barve kože,  je pač glupost brez primere. Mogoče ne veste, da je Shai v resnici Kanadčan? :D

 

Tole je sam dobr za tole serijo zdej, k da bi benz polil na Lukatov inner fire. Upam sam, da Luka ni prevec broke my back, my back is broken.

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka
BigBadWolf reče pred 1 uro:

Letos me bi bilo nič zelo narobe, če bi dobil Luka, ali Shai, ali pred poškodbo Biid. Pač dirka je bila relativno blizu, vsak je imel svoje prednsoti, vsak svoje favorite.

 

To, da je Shai pred Lukatom zaradi barve kože,  je pač glupost brez primere. Mogoče ne veste, da je Shai v resnici Kanadčan? :D

 

Drugo leto ima vse možnosti za mvp in ga bo ob dobri ekipi komot dobil. Shai bo najbrž največji konkurent, pa Embiid, če bi dovolj igral, mogoče Brunson. Joker skoraj sigurno ne bo prišel do četrtega mvpja, sploh če letos ne dobi naslova.

 

 

Glede na seed in prikazano v končnici zna Ant-Man bit med glavnimi v debati.  

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 5 minutami:

Ojoj, in zdaj bomo dva tedna poslušali/brali o MVP (ne)pravici, kdo, kaj, zakaj....:hmm:

 

Točno to. Meni se o tem sploh ne da brati, in na tisoče postov na socialnih omrežjih, in lestvice , analize,  whatnot.. 

 

Šteje vedno samo eno in edino. In to je prstan. 

  • Račka +1 5
Povezava do prispevka

Jaz sm pred sezono reku, da bi raj vidu da jokic ne dobi MVP čeprav je awesome. Ampak letos je minesota za njih jebena ekipa. Nism še kvitnil na denver, sam se mi zdi, da je to letos težka. Pa zgleda da je od leta 2015 k je Curry dubu MVP in osvojil tud pol z ekipo naslov, je pol ta MVP jinxed. 

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka

Malone neki filozofira, da se ni konec in da so v mehurcku uspeli s povratkom po 1-3 maocitno pozablja kako je izgledala druga tekma proti MIN in kako igra Murray v letosnjem PO. 
 

Po drugi strani DEN ne more igrat bistveno slabse kot na 2.tekmi, MIN pa tudi bistveno bolje ne :D 

 

Če ne zmagajo v soboto, bodo na 0:3 in to bi bil konec tudi proti bistveno ugodnejsim nasprotnikom kot je MIN. 
 

Dallas pa ima proti OKC po moje se vse odprto, ob fer sojenju bi celo dejal, da je favorit. 
 

Na vzhodu pa upam, da NY dobi konferenco, prvak bo itak z zahoda in finale ne bo kaj dosti zanimiv. :D 

  • Trol 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

Denver močno dvomim, da se lahko vrne. Res zgledajo lost in space. 

 

Dallasov poraz ne bi jemal preveč tragično, ker na prvi tekmi v LA so igrali še slabše. Skrbi me pa to, da Donke res zgleda zjeban in očitno se med PO ne bo pozdravil. Tako, da očitno se bo njihov run zaradi tega  kmalu zaključil.

  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 2 urama:

Denver močno dvomim, da se lahko vrne. Res zgledajo lost in space. 

 

Dallasov poraz ne bi jemal preveč tragično, ker na prvi tekmi v LA so igrali še slabše. Skrbi me pa to, da Donke res zgleda zjeban in očitno se med PO ne bo pozdravil. Tako, da očitno se bo njihov run zaradi tega  kmalu zaključil.

 

prvi polčas so bili proti OKC konkurenčni, z malo manj pohabljenim dončičem bi jih IMO dobili

ne vem zakaj mn3 skupnost ne odobrava mojega stališča, ma meni se ne zdi,da bi bil dallas že odpisan

 

 

Povezava do prispevka

ne vem za ostale, ampak jaz ne pravim da so odpisani. Samo energijo so mi imeli NIKAKVO, igrali so grdo ko svinja, vse so sceglal, prov uno do jajc brezvezen basket... sploh se je pa Poli vlekel po igrišču ko stara kurba, brez energije, zafrustriran in vidno tečen. Sej te depra momente je imel ful pogosto tudi v rednem delu, ma za PO bi mu pa lahko zrihtali enega proper psihiatra, ffs.

 

Tko da hypa ne čutim absolutno nobenega po tem dreku od G1. Se pa lahko poberejo, itak. Upam, da se bodo.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
×
×
  • Ustvari novo...