Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 6 urami:

Del ko Joel snajpa je bil po moje najboljša videogame adaptacija ever.

Kjer faking adrenalin. :avadodo:

 

No ja, adrenalin na račun plot armorja pa res ni ravno šprical pri tej sceni. Pa Joelova neskončna zaloga nabojev je tudi bila rahlo mimo oz. preveč akcijska glede na svet v katerem se vse skupaj odvija.

Povezava do prispevka

V

 

vrtcu sm pricakoval masaker

 

Pozitivno presenecen da so se drzali henry plota iz igre

 

Vesel da je

 

"fuck fedra, ambush and kill innocent travelers, kill prisoners, everyone should stand ground so i can shoot this kid totally not fascist btw Spaka

najebala

 

Drugace malenkostno cudno za dokumentarec

 

ce so v tem mestu zajezil zombace, mi deluje zelo nerealno da niso tudi drugje in da v teh 20 letih ne bi nazaj prisla ablast pod janezom janso, zdavnaj bi imel saj neko Vardo ki bi Grosuplju nazaj prisesala zvezne drzave 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Dober del. Oba mulca sta mi super igrala. Akcijske sekvence so vizualno dobre, samo meni se zdi, da je glavna moč serije v odnosih med ljudmi in predstavljanja različnih vidikov razkroja in razčlovečenja družbe. Konec je bil precej krut. 

 

Drugače so mi bili bolj od bloaterjev 'zabavni' okuženi otroci. Nekaj skoraj smešnega je bilo v njihovem gibanju. 

Povezava do prispevka

Meni je edino izstopalo to, da je šel lopatat na koncu. Bi si predstavljal, da v postapokaliptičnem svetu moraš šparat s kalorijami. Sam po drugi strani, mogoče se trudi, da ne izgubi vsaj tisto malo človečnosti, ki mu je še preostala.

 

Drugače pa res proper serija, ena ura mine kot šus. Pa še nekako meditativna je, nobenih bum tresk žvajz, zgolj world buildanje in pogovori. Top.

Povezava do prispevka
seattle reče pred 11 urami:

Najbolsi del tud meni.
En kup scen iz igre. Pa na Isha hintnejo :avadodo:

Mislim hintnejo, dejansko pokažejo risbico na kateri piše Ish :D

 

@Dog najbrž je blo to tud zaradi Ellie, ona že Tess ni hotela pustit, možno da je tudi tukej vztrajala. Mi je pa zanimivo, kako je v drugem delu bil Joel tisti, ki se je takoj po eksploziji odpravil naprej, Ellie pa obstala. Tukaj je bila pa ona tista, ki se je bila pripravljena prva premaknit naprej od te travme. 

Povezava do prispevka

Ellie počasi kapira, da bojo eventualno vsi umrli in da je treba samo grindat naprej. Navezala se je na Tess, gone. Navezala se je na Sama, gone. Čist presrana je bila, ko je šel Joel na sniperja. 

 

Drugač super del, nič me ni motilo, še dobro so establishali zakaj je tista gospa vodja odpora. Njen brat zveni kot nek moder pussy ki se je dal jebat, ona pa prefukala FEDRO, valda da ji sledijo.

 

Povezava do prispevka

men so ble dobesedno vse scene, ki so vsebovale to tolpo cringe.

 

najhujsi je bil zacetek, tesno ji sledi scena kjer ma nek kao psiho govor na koncu, ko se skrivajo za avtom. zgleda takoj ko je apokalipsa ljudje dobijo potrebo po ultra nasilju in jim ni tesko pobit cele sobe prestrasenih ujetih ljudi npr.

 

pa se to bi pripomnil. ustvarjalci serije se dost posvecajo sob storyjem in emocionalnim scenam. kar je okej, ampak lahko bi tudi akcijskim scenam posvetili malo vec kot tri minute? vedno ko je akcija serija pade na shit tier nivo skoraj. ne vem zakaj the fuck se je treba skos sprehajat po cesti na odprtem, ko pa ves da si v nevarnosti. pol bezanje pred tovornjakom... celotna chase scena je bla posneta za en drek, kjer so bli avti vcasih pol metra za njimi pol spet 10 metrov za njimi. pol pa grejo ven iz avtov in so spet pol metra za njimi tam ko ellie lezi na tleh ampak folk kr stoji pri miru. vglavnem res slabo in cringe je blo tole lovljenje in skrivanje za avtom. joel snajperira zombije k so 10 centi vstran od ellie, razen ko je treba ustvarit suspenz pol zgresi tud trikrat zapored ce je treba.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...