Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

Glede na naslov, bi rekel da je to zadnja sezona in tale mali je sin Ricka in Michone, dveh glavnih protagonistov kar nekaj sezon; sploh Rick je S01E01 guy... Mali je zdrav dečko, brez nekih telesnih hib. Se pa serija zaključi z mislijo nanj, kao, svet bo lepši zanj..

Povezava do prispevka
pocast reče pred 7 minutami:

Lušen, umirjen del...ta mala je iz epizode v epizodo boljša.

Trailer za 7 del, a je na 8 sekundi mogoče Abby?

 


Ne, to je pac sam ena iz tiste vojaske sole v katero je hodila Ellie.

PS: Epizoda 7 bo iz Left behind dodatka za prvi del 

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka
Navedek

Dobr del, so pa mal skocil ze v Last of US 2 iz igre ja :)
(enka se dogaja samo na jezu, ne pokaze dejasnkega mesta kjer igramo v dvojki)

Men se zdi bl legit razlaga da so sam naredil elektrarno vecjo (zavoljo airtimea namesto se enega streljanja ki je v igri zavoljo gametimea) ?

 

Also na koncu tlou1 vids mesto kjer igras v dvojki.. in to v igri ni isti plac kot elektrarna

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

To je drgac normalno. Konja lahko natreniras tut da vajeti sam na tla spustis, pa se ne bo premaknil.

 

Logika zadaj je da konja ne privezes tako, da v sili ne bo mogel sam pobegnit (makes sense v zombie postapokalipsi) + da bos tut sam s konjem cim hitreje lahko spizdil ce bo treba, da ne bos rabil se jebat z odmotavanjem vozlov (ok res to vzame sekundo sam vseen) oz. da ga bos mogoce celo lahko poklical k sebi.

uredilo bitje []D [] []V[] []D
Povezava do prispevka
kid666 reče pred 54 minutami:

neki me zanima

tam ko prveže konja na drevo

sam mal namota štrik okol veje

zakaj ne nardi enga vozla? a ne bo konj spizdu?

 

tut v drugih vestrnih sm to že vidu, pridejo pred saloon pa sam mal udari s štrikom na privez, da se namota okol

 

 

 

 

Saj načeloma če ene parkrat namotaš okoli veje ti že to samo po sebi naredi tolk trenja, da bo konj dost težko skliznil. Sploh če bo tam neki na polno vlekel. Bi si mislil no. 

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 2 urama:

neki me zanima

tam ko prveže konja na drevo

sam mal namota štrik okol veje

zakaj ne nardi enga vozla? a ne bo konj spizdu?

 

tut v drugih vestrnih sm to že vidu, pridejo pred saloon pa sam mal udari s štrikom na privez, da se namota okol

 

 

 

vidim, da tole googla veliko ljudi pa baje sploh ni realno. Mene pa je npr. zmotilo, da  preden sta z Ellie odšla iz mesta si je Joel sposodil bratovo puško, niso pa v kader dali kako je vzel tudi municijo. V naslednji sceni pa se Ellie uči streljati in troši dragocene metke. Pa tudi katkocevno orožje sta nekje dobila nazaj, Joelove puške pa ne. To so mičkeni nonsensi, ki me motijo.

Povezava do prispevka

hja saj to je problem, da take malenkosti zmanjsujejo uzivanje ob gledanju.

 

tak en miren del. je bil dober za pogledat ampak nic posebnega. lepo so razcistili razmerje med bratoma. 

 

zmotili sta me sam dve stvari. nepotrebno izpostavljanje komunizma. zgleda joel tud 30 let al kolko po apokalipsi ni prebolel poraza trumpa? those commie bastards!

 

dialogi med karakterji vcasih ne mejkajo sensa oz so samo zato tam da se ustvarja neko trenje. predvsem joel mal jamra mal o unem, mal o drugem. spre se z bratom, pol pa se mal z ellie. na koncu si trikrat premisli glede svojih internih konfliktov.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...