Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2022]


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 5 minutami:

Treba bo kupit večji kavč al neki, to kar ti opisuješ je eden od mojih treh core situacij za igranje :D

 

Ej, leže pa res ne morem igrati. Nikakor nimam tistega filinga v rokah :D Vsaj določenih špilov ne, nekaj brez boja bi lahko. Ma pa kavč počivalnik za noge in sem itak v pol ležečem položaju lahko :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Lepi trenutki atomicovga lajfa:

 

Po odlični nedeljski pečenki se uležeš na sedežno, iščeš dvojni frgazer z lokom od nekih robotskih dinozavrov. Prideš v vas in se začnejo močne ženske neki pogovarjat, zaspš, žena te pokrije. Včasih je lajf dober.

 

Da bi sedel na pisarniškem stolu in igral na gamepad, not even once…

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

Kot FPS PCjas sem se vedno mn3nja da kdor se mora zgovarjat na kontroler aim asist da je pusnu je en tistih smrdljivih noobov  ki jih dobim v team ko se MM odloci da moram zgubit.

 

Zdaj bom pa napisal stavek ki bo vse iz teama kontroler "aim asist ni OP" vrgel v team "kontroler je boljsi" s tem preprostim stavkom

 

Miska>>>>>>>>>kontroler

 

 

Lp

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 uro:

Kot FPS PCjas sem se vedno mn3nja da kdor se mora zgovarjat na kontroler aim asist da je pusnu je en tistih smrdljivih noobov  ki jih dobim v team ko se MM odloci da moram zgubit.

 

Zdaj bom pa napisal stavek ki bo vse iz teama kontroler "aim asist ni OP" vrgel v team "kontroler je boljsi" s tem preprostim stavkom

 

Miska>>>>>>>>>kontroler

 

 

Lp

 

neironično based

 

:D

Povezava do prispevka

Lol lej k je editiral

 

Kukr se spomnim sem med najboljšimi Csgo/Overwatch/Pubg igralci na mn3njalu. Mi ne rabiš razlagat kako je miška najboljša stvar za shooterje. To je jasno vsem.

 

A niso dal, da lahko naštimaš, da ni crossplaya? Sej štekam kaj vas moti, samo vseen, jaz še tisto kar igram na konzoli MP igram z miško raje. Kaj drugega naj rečem kukr ne igrat solo-queue pa ne boste rabli trpet idiote s kontrolerji/kitajce/žide

 

Drgač pa največji jebač je tisti, ki v špilih, kjer ni zares aim assista briljiral na kontrolerju, npr. Shadow of the Colossus. Z miško bi blo lažje, s kontrolerjem je pa fajn izziv.

 

Pa probal sem Halo mp s kontrolerjem, pa priznam da mi je neigralno. Ne zato ker ti ful pomaga, ampak ker skorajda nisem imel enega killa :ninja: z miško pa izi. Tko da pomoje je res odvisn od špila

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 8 minutami:

- Najboljši v x

- Halo s kontrolerjem neigralno

. Shadow of the Colossus neki hud izziv

 


na PS4 nism igral SotC, na PS2 pa sem, meni je bil izziv :D se vid, da tud nism nabiral tisto za višanje stamine

also meni je Halo s kontrolerjem neigralno, dost jih tko igra in jim gre super, jaz pa očitno ne morm

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 minuto:

Jaz sem bil prejšnji teden na dopustu, žena v službi, mali v šoli - mislim da sem nadmašil Gatsuja po polnjenju kontrolerjev v enem tednu. :D

Majster, Gatsu je Ragnaroka obrnil v, kolikor smo preračunali, pardnevnih 14,5 h/dan seansah ob tem, ko je imel virozo

 

Nisi nadmašil Gatsuja, nisi :D 

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Gerda: A flame in winter
gerda.jpg.dbd38cf2cf2deec1256cd2b13acc58fb.jpg

Zelo dobra zadeva, ki jo vsekakor priporočam vsem ljubiteljem tovrstnih iger. Je namreč zelo zelo všečna mešanica narativne avanture z RPG elementi. Realistična zgodba, večplastni liki, super vzdušje, cepitve poti in več različnih koncev..  skratka povsem zaslužene številne dobre ocene na internetih!  Če kdo še ni igral ali pa je kakorkoli spregledal ta biser, potem ima da to popravi še do konca tega leta. 
 


https://store.steampowered.com/app/1771360/Gerda_A_Flame_in_Winter/

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Callisto protocol - dobil zastonj kodo, ko je kolega kupil Radeon grafo.

 

Na kratko, ce imas rad take spile se splaca preigrat, to je pa to.

 

+ Grafika je dobra, posebej karakterji so fenomenalni

+ Zvok je v vecini dober (razen dolocene posasti imajo cudne ponavljajoce zvoke)

+ Meni je vsec linearen pristop napredovanja

+ Vsec mi je da ni motecih markerjev na ekranu, kam moras it ali kaj moras pritisnit. Glavni karaker si vcasih zamomlja kaj moras narediti.

 

- rocni boj je dokaj beden, deluje kot neka sekvenca, res ne vem tocno kaj so mislili s tem.

- ogenj (gorenje) je animiran na 30fps in je zelo motec

- ray tracing kar pozabi ce nimas rtx 4090 - graficno je zahteven spil

- nekatere texture so res slabe (npr. male cevi)

- inventar z audio logi je lesen

- sploh ni nic strasen, samo "jump scare" uporabljajo

 

Dejansko je to korak nazaj od Dead Spacea.

uredilo bitje Sektor 13
Povezava do prispevka

Prebral sem

 

Sektor 13 reče pred 4 minutami:

- rocni boj je dokaj beden, deluje kot neka Sevnica, res ne vem tocno kaj so mislili s tem.

 

 

Drgac pa meanwhile delam frisn playthrough skozi Empyrion Galactic Survival na PCju, na Decku pa skacem med Breath of the Wild pa Hollow Knightom. Ko me razpizdi eno, grem igrat drugo

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 20 urami:

Saj ti pravim, meni - loverju pixel igric, ki jih folk dela v mamini kleti, je TLOU 2 goty tistega leta. Treba dat rešpekt, kjer je treba

 

Ja, res je huda - edino kar bi jo meni osebno naredilo še boljšo, je malo manj bojevanja in kakšna miselna zadeva več (nasploh miselnih praktično ni)...drugače mi je ful dobro, da so arene narejene ful bolj organsko kot prej, da ne vidiš že na daleč kje te čaka spopad. Nasploh cel level design mi je carski, skoraj nič ni out of place, da rečeš to so naredili samo da je...

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

ekola, za konec leta, skupaj z dlcjem:

spacer.png

Ah, kakšna brezvezna poraba časa je tole :D  Fajn zadevica za tistih 30 ali morda celo 15 minut relaksa med delom/po delu, ko si vzameš malo možgane na off in ni časa za kaj več igrati. Sicer pa, praktično no skillz needed, end game powers so tako ubitačni, da sploh ni potrebno početi nič :P. Da ne omenjam, da se tako bliska po zaslonu (če to preživiš, potem gotovo nimaš epilepsije :) ), da sploh ne vidiš, kje si. Je pa zasvoljivo za unlockanje achievementov (ki niso zateženi). V bistvu mi je bilo to – poleg omenjenega relaksiranja – edini rajc za igranje. Ima pa špil, poleg pridobivanja dosežkov, še polno skrivnosti, lahko odpreš meni z namigi, kaj moraš narediti za unlockanje skritih likov in mogoče še česa, ampak imam (zaenkrat) dovolj.

 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...