Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 1 minuto:

Kjar faking raztur :avadodo:

Komaj čakam 3rd party teste.

Sem bil 100%, da bo moja naslednja grafa 3080, sam zdaj se bom po moje kr stegnu po 6900, če jo dobim za tisti denar lol.

 

ahahaha kera scena bi to bla, če bi ob launchu mel dober stock in bi dejansko cena bla enaka 3080 za več performansa. to bi blo pa res neviđeno no :D

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 minuto:

Kjar faking raztur :avadodo:

Komaj čakam 3rd party teste.

Sem bil 100%, da bo moja naslednja grafa 3080, sam zdaj se bom po moje kr stegnu po 6900, če jo dobim za tisti denar lol.

Same here:w00t: a so dali podatke glede renderiranja za 6900xt? Gejmanje me ne zanima.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 40 minutami:

Kjer faking raztur :avadodo:

Komaj čakam 3rd party teste.

Sem bil 100%, da bo moja naslednja grafa 3080, sam zdaj se bom po moje kr stegnu po 6900, če jo dobim za tisti denar lol.

 

Same here - čeprav je še dosti neznank; RT performance, DLSS - če bi bili tudi tukaj suvereni, bi imo pokazali kak primerjalni graf - tako da tu se bojim, da niso na ravni Nvidie.

Pa v teh grafih zraven 6900XT piše še "+rage mode +smart access memory" - se pravi overclock + sparjeno Zen 3 procesorji (predvidevam da tudi na novih 2021 platah, al je to nek softverski feature? ta del moram spet pogledat) 

 

edit: bo delalo zgleda na 5xx chipsetih (z bios updateom najbrž) 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 39 minutami:

od oka zgleda da je 6800 hitrejši od 3070 in je zato očitno teh $80 over 3070 v ceni?

in mogoče ker ima 2x več pomnilnika?

 

samo je nesmiseln zaradi 6800xt in samo 70$ razlike

 

  

Šimšalamima Huhu reče pred 53 minutami:

Bi lohk dal tega maksiju vbogmaje, samo vem da ne mara nvidije pa ga raj nam triggeriral za brezveze.

ne maram nvidia cenovno politiko, ne hardver :D

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

lep performance, ampak

 

- ista cena kot geforce: nope.jpg, celokupno se morajo najprej dokazati da imajo primerljivo stabilnost in feature set

- ni DLSS: ce je bil to gimmick pol leta nazaj danes to ni vec res, ker pride cyberpunk in se kup drugih igric s podporo DLSS

 

no, razen ce so res tako samozavestni s tem performancom, ker res upam da teh par igric ni cherrypickanih

Povezava do prispevka

Eh kaksna konkurenca ? Cene vsega bodo 600 eur in vec. Ali je to normalno !?

 

6900XT je testirana z boostom in overclockom, kar pomeni, da bo dejansko slabsa kot 3090. Zapomnite si.

 

6800XT ce ima enak ray tracing kot 3080 in normalne DLSS ekvivalent potem je cena ok, drugace je predraga

 

6800 wtf ? Ne glede na to, da je hitrejsa od 2080TI bi morala biti podobna cena kot 3070.

 

 

Tole povezave med CPU ZEN3 pa grafo so dobro zategnil, da bo folk kupoval AMD kombo. Ze ob predstavitvi ZEN3 sem razmisljaj, zakaj AMD ne naredi kaksno povezavo med njihovimi CPUji in GPUji :)

Povezava do prispevka
Enterprise reče pred 4 minutami:

- ni DLSS: ce je bil to gimmick pol leta nazaj danes to ni vec res, ker pride cyberpunk in se kup drugih igric s podporo DLSS

kolikor berem je to še v razvoju

 

Sektor 13 reče pred 3 minutami:

6800 wtf ? Ne glede na to, da je hitrejsa od 2080TI bi morala biti podobna cena kot 3070.

zakaj, je hitrejša z 2x več pomnilnika

 

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...