Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2023]


Priporočeni prispevki

Tale Until Dawn :D

 

Jaz res nisem navajen takih igrc špilat. Nivo čiza je na trenutke neznosen, prav tisti poceni Eurospin čiz. Itak sem rabil 2 uri, da sem si zapomnil kdo je kdo, ali je Mike z Jessico, zakaj je pustil Emily, ali bo Josh zapecal Sanelu,

kaj o tem misli Lepa Brena...Definitivno ni moj tip horor igrice, ker nič ni not razen kak random Scooby Doo jump scare. 

 

Bom pa dokončal ker je smeh, toliko pretiravanja je še samo v The Last of Us 2 review temi. Res proper early 90 slasher občutek, sam zaradi tega špilam. 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 9 minutami:

Hmm.. The Devil in Me je kdo že preigral? Nekako sem spregledal zadevo, pa tudi na forumu mislim da ni bilo kaj dosti govora.  (tazadnja igrica iz Dark Pictures Anthology)

 

Jaz na PC. Pa se mi ni ljubilo igrati na PC in sem nekje na pol opustil. Moram iti dokončat. Sem pravzaprav pozabil že na igro zaj vmes. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Načeloma dokaj kratko igro si na polovici opustil in celo pozabil, @tomazek? Zanimivo. Ali je igra (zgodba) dokaj bedna ali pa si vmes štartal kaj drugega precej boljšega. Tretje možnosti ni. :) 
Jaz bom danes poskusil, pa da vidimo..

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Načeloma dokaj kratko igro si na polovici opustil in celo pozabil, @tomazek? Zanimivo. Ali je igra (zgodba) dokaj bedna ali pa si vmes štartal kaj drugega precej boljšega. Tretje možnosti ni. :) 

 

Saj sem napisal razlog :D PC... Sem mislil, da se mi bo ljubilo igrati za monitorjem in sem se par urc mantral, potem pa opustil in pozabil ter se preselil v dnevno sobo na PS5 z igranjem. Na PC nisem že najmanj leto dni preigral nobene igre.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 41 minutami:

Pa še eno vprašanje: The Quarry. O tej igrici se je še manj pisalo na forumu. Napovedi se spomnim, da so bile oh-in-ah in da so avtorji od Until Dawn itd. Tudi to zadevo sem čisto in komplet spregledal. Mnenja?

 

O tej igri pa smo se kar menili. Tudi ti... sem 90% :D Jaz sem komentiral, da mi pač spada v ta njihov koncept in je za preigrati, če so ti všeč njihove igre. Sem jo prednaročil in obrnil ter prodal Gatsuju naprej. Njemu je bla manj všeč od Until Dawn, če se prav spomnim.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Pa še eno vprašanje: The Quarry. O tej igrici se je še manj pisalo na forumu. Napovedi se spomnim, da so bile oh-in-ah in da so avtorji od Until Dawn itd. Tudi to zadevo sem čisto in komplet spregledal. Mnenja?

Boljša od večnie dark pictures. Še vedno ne ujame Until dawna.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 urami:

Razumem, sam dolocene scene so res konkreten cheese v faco, 10 minut nekih slabih seks for na poti do fuk koče :D

Prsezm untill dawn ne seze do kolen the quarry pecanju (najstniki na taborjenju grozljivka od istih) 

 

Edit lol capo glih omenja..

 

Navedek

Pa še eno vprašanje: The Quarry. 

Slabsi od devil in me (dejansko mas lah carske/fucked up konce) 

 

Boljsi od little hope, medan

 

Ngl, komi cakam nov del 

uredilo bitje Sovica
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 1 uro:

Seveda je, Sony bo pocas presaltal na PCje, ker je PS5 pocasi ze nezmozen poganjanja novih iger... :P

ma ne, samo začel so portat stare PS4 špile, da lahko še mal dodatno zaslužjo

 

edin iz glave prou PS5 ekskluziva, ki pride kmalu je Returnal

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...