Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2023]


Priporočeni prispevki

Sem gledal po polici, kaj bi igral, ker se mi z vročino ne da nekih zahtevnih indijancev

 

Sem vzel Last Guardian s police in ponovno igram

 

Meni se zdi, da se je igrica prav super postarala, pomoje mi je še bolj všeč kot ob prvem igranju! Res dobra zadeva 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Igram normalno patchano igro. Se mi ne zdi kot igra, ki bi rabila 60 FPS patch. Itak je char cel wonky in počasen, kamera pa bezlja povsem po svoje, ampak dejansko v kombinaciji s tem, da igramo nekega random nerodnega fantka doseže res epski občutek poenotenja sloga in snovi. Res dobra zadeva, sem prav presenečen, kot da mi prvič ni bila tako všeč. 

Povezava do prispevka

@Gatsu@tomazek

Danes uletel update za Plague Tale: Requiem

Zgleda, da so dodali podporo za VRR. Zadeva sedaj teče kot puter. Nimam pojma kolk FPS, k na TVju mi kaže samo 119 (120hz) in VRR On. Deluje mi, kot da bi bilo 60fps, ampak mogoče se mi to samo zdi, zaradi prejšnje izkušnje na 30.

 

Anyway, srečkota. Jaz sem 80% igre preigral v kočler mode. :hmm:

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 16 minutami:

@Gatsu@tomazek

Danes uletel update za Plague Tale: Requiem

Zgleda, da so dodali podporo za VRR. Zadeva sedaj teče kot puter. Nimam pojma kolk FPS, k na TVju mi kaže samo 119 (120hz) in VRR On. Deluje mi, kot da bi bilo 60fps, ampak mogoče se mi to samo zdi, zaradi prejšnje izkušnje na 30.

 

Anyway, srečkota. Jaz sem 80% igre preigral v kočler mode. :hmm:

 

Crni ke_kit... kaj mi to pomaga? A boš poslal še TV zraven igre?

Povezava do prispevka

F.I.S.T. (Un zeko z veliko pestjo)

Precej kull špilič,.. neverjetno odzivne kontrole (Mislim da je celo bol odziven od Metroida Dread-a) Tko da 10-10 gibanje,.. zelo igralen špil ,.. zdajle po ene 8mih urah danes,.. bi pa že rad končal, ker se mi malo okolica že ponavlja

Povezava do prispevka

@fric nisem igral Steelrising, ker me po videnem ni potegnil, v bistvu mi je slo premikanje lika dokaj na rac, roboti pa se bolj.

vse, kar sem prebral oz vedel o Thymesia je, da je boj mesanica Bloodborne in Sekiro, me je pa takoj povlekel setting. sem dal skozi sele komlet prvi svet od treh (zacel drugega), so pa subchapterji na isti mapi. vsec mi je simplicity gameplay in buildanje lika, premikanje, atmoafera, a je popolnoma premocrtna, pa evo tud to mi pase :)

imas samo tri kategorije za vlagat xp, medtem ko lahko skillse sproti prilagajas sovragom pri bonfirejih. plague weapon sem zalaufal sele sedaj, ko sem uletel na drugo mapo, craftat potionse pa se sploh nisem zacel. ni bilo potrebe. cez navadne mobe v prvem svetu sicer slash steamrollas, se pa najdejo tudi pizde, ki znajo bit annoying in se ne respownajo. te in bosse deflectas, lahko skillas v perfect deflect, ki sovraga hitro odpre za claw damage, al si pa povecas deflect window, kar zmanjsa odprtje rane. v drugem svetu so pojacal mobe, zato jih zdaj cheesam s plague weaponom.

dobil zadnji kos (v SLO?) v Konzolku, se preden sem pognal, sem imel namen prodati naprej, a bo tale indie ostal na polici.

meni igra sede, marsikomu verjetno ne bi; manj je vec.

soliden souls klon, sploh ko ni kaj za igrat.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

A je tole spodaj proper pokazatelj razlike med performance in fidelity mode v Callisto Protocol?

Performance mode OFF

FnAv7a9WQAIp4Gv.jpg

 

Performance mode ON

FnAu6gDXgAQogpX.jpg

:rofl:

To je prva igra na PS5, ki jo bom raje igral na nižjem frameratu. :avadodo:

(Ker gre za precej počasen game je tudi tako zelo lepo igralno).

uredilo bitje ke_kit
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...