Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2023]


Priporočeni prispevki

Končal Kingdom Come s vsemi DLC-ji. Hands down najboljša štorija z main in praktično vsemi side questi :ododava: Witcher 3 se lahko skrije. Koliko je tu različnih variant za praktično vsak quest - adijo pamet! Igrico bi samo v finesah moral izpiliti kak bolj izkušen studio in bi bla ena najboljših iger ever. Smrtna škoda, če ne izdelajo v studiju nobene igre več. Na uradni strani ni nič omenjeno za naprej :(

 

Začel z A Plaque Tale: Requiem... uvod šele. Izgleda pa zelo lepo.

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

nič bat, baje so na polno zaposleni z novo igrici. Samo leaka ne nič, kaj sploh delajo, ali je to KCD sequel, ali je prequel, ali je spinoff v istem obdobju, ali je nekaj čisto tretjega.

 

https://www.truetrophies.com/n21419/kingdom-come-deliverance-new-game

 

TrueTrophies recently spoke to Warhorse Studios' PR manager, Tobias Stolz-Zwilling about the success of Kingdom Come: Deliverance after the team announced it sold 5 million copies. We asked about how the team was feeling about the achievement, how the team had celebrated, and what the team was aiming for in future. Here is what Stolz-Zwilling had to say: "The team is delighted and proud of course, but not everyone working at Warhorse worked on KCD since we doubled our size since the release," he said. "So for some felt an accomplishment; others a motivation to create 'the next big hit.' It was also amazing to see and get wishes and congratulations from former colleagues – them still identifying with the product and the team — heartwarming if you ask me."

 

"This achievement was not celebrated as frantically as you might think, simply because the entire team at Warhorse is neck-deep on the new project," he confirmed. "I am sure that at the next Warhorse Pub Night we’ll raise our glasses. However, there is no time to dwell on the past!"

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

men bi strgalo gate dogajanje v otomanskem imperiju v tem času. Ker so ga takrat na polno harali, Bizanc je padel, ful enega dogajanja tako na zahou kot vzhodu, na sultanovem dvoruz več čiza in spletk ko v santa barbari, konstantne mega bitke z evropskimi kraljestvi... Pa recimo v Angliji je bila Vojna vrtnic takrat, tudi MEGA zanimiva roba, in tudi popolnoma spregledana v gamingu.

 

sam problem je ker modeli v WHS res mega podrobno poznajo češki srednji vek, kar se v špilu res noro očitno pozna. Pri kakih Turcih, ali pa u bistvu vseh ne-Čehih, so pa verjetno neprimerljivo manj suvereni. In verjetno ne bi znali naslikati tako govejega, blatnega in kul sveta kot so ga v KCD :D 

 

Če bi moral stavit, bi rekel, da bo kar lepo zapokal direktni sequel.

uredilo bitje Galko
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Izjemno je, da za določene načine dokončanja naloge izveš iz pogovorov/raziskovanja in ti jih označi v quest logu. Je pa za praktično vsako nalogo zraven tega možno narediti posamezen task tudi na čist samosvoj način brez, da bi te quest log vodil za roko. Ali pa za kak način izveš samo iz poglobljenega pogovora in ti ga tudi nikamor ne zabeleži. Noro je, da so te možnosti dane za praktično vsak quest (ajde... veliko njih) v tako obsežnem špilu. Zraven vsega tega pa je na koncu zelo pomembno tudi kako si razvil svoj karakter (speech, charisma, a si umit ali smrdiš kot konj, ugled v določenem kraju...).

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 minutami:

men bi strgalo gate dogajanje v otomanskem imperiju v tem času. Ker so ga takrat na polno harali, Bizanc je padel, ful enega dogajanja tako na zahou kot vzhodu, na sultanovem dvoruz več čiza in spletk ko v santa barbari, konstantne mega bitke z evropskimi kraljestvi... Pa recimo v Angliji je bila Vojna vrtnic takrat, tudi MEGA zanimiva roba, in tudi popolnoma spregledana v gamingu.

 

sam problem je ker modeli v WHS res mega podrobno poznajo češki srednji vek, kar se v špilu res noro očitno pozna. Pri kakih Turcih, ali pa u bistvu vseh ne-Čehih, so pa verjetno neprimerljivo manj suvereni. In verjetno ne bi znali naslikati tako govejega, blatnega in kul sveta kot so ga v KCD :D 

 

Če bi moral stavit, bi rekel, da bo kar lepo zapokal direktni sequel.

 

Karkoli... samo, da se ne vržejo v kako vesolje ali kaj podobnega :D

 

Res pa je tudi, da najbolje poznajo sigurno to vzhodnoevropsko zgodovino. Saj zato mi je po moje še toliko bolj všeč, ker zajema našo bližino...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Naj samo naredijo dobro igralnost in bom mogoče igral. Tisto kar sem sprobal v eni uri igranja mi je bilo res pod vsakim nivojem. :hmm:

Boli me kurac za pristno zgodovino.

Prve tri ure sm popizdeval.

 

Ne morem verjet da nisem odnehal.

 

Potem pa skužiš. To je podobno kot igralnost dark souls. tehnično prizadeta igralnost. Potem pa se nekak navadiš.

Povezava do prispevka

Ma fight mi je tu bil v petem planu. Sem se ga izogibal kolikor je le mogoče. Za tiste, ki iščejo fight, igra definitivno ni. Tu včasih zapraviš ure za lov, nabiranje zelišč, delanje napitkov (nisem dosti), kraje, prevare, intrige...

 

Srčno upam, da ne zjebejo tega v prid bojevanju v nadaljevanju, če bo. Ali pa, da je spet možnost izogniti se direktni konfrontaciji in quest narediti na 3 druge načine.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Ma fight mi je tu bil v petem planu. Sem se ga izogibal kolikor je le mogoče. Za tiste, ki iščejo fight, igra definitivno ni. Tu včasih zapraviš ure za lov, nabiranje zelišč, delanje napitkov (nisem dosti), kraje, prevare, intrige...

Mnja. Za take reči imam raje filme, knjige, pustolovščine. Odkar sem začel ceniti pure gameplay v igrah, me je čisto sfukalo. ;__;

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Mnja. Za take reči imam raje filme, knjige, pustolovščine. Odkar sem začel ceniti pure gameplay v igrah, me je čisto sfukalo. ;__;

 

Verjamem in razumem :D Jaz igram komot... med filmom pa me jebe attention span in vsake 20 minut brskam po čem drugem vmes. Sicer pa itak take igre, kjer me to privlači, lahko preštejejem na prste ene roke invalida. Saj veš, da sem poznan "skip cutscene" man drugače :)

Povezava do prispevka

Pač, sj smo dognali, da folk različno ceni različne aspekte.

 

Samo igralnost je zame premalo. Je pa res, da se to kar nam je všeč spreminja skozi čas, ko se naveličamo prejšnjega in odkrivamo globine drugega :hump:. Pa ne glede na to, ali je to storytelling ali igralnost.

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Black Dahlia.
Ena tistih redkih retro FMV iger. V spominu jo imam dobro zapisano, ker me je pritegnila super zgodba. Mislim, ta mešanica povsem realnega in odmevnega (nerešenega) umora Elisabeth Short + nazi okultizem + detektivščina v hardboiled Ameriki, vse to še danes itak deluje kot dobra kombinacija. Podobno kot legendarni Gabriel Knight 2 The Beast Within (zame najboljša FMV igra ever), kjer so avtorji tudi šli v odlično alternativo dejanskih zgodovinskih dogodkov.

Sem kar fan, ker so tudi filmi na to temo odlični. Sploh pa fenomenalna Ellroyeva knjiga!  Ampak igra je pa vseeno igra, pa še igralci so dobri.   

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

Jebte se :D Upam, da vas zajebejo... potem bo fokus na tem in bo vse ostalo trpelo. Imate kup drugih studijev in iger, ki vam zadovoljijo te potrebe :) Že itak z muko najdem igrico, ki me res pritegne (1-3 na leto z indiji vred).

Saj se s tabo strinjam skoraj v vsem kar si gor napisal.  Pa sem prišel zgolj do tistega lokalnega bossa, ki ti je ubil familijo.(se mi zdi) Ko ga premagam mi pride kolega in reče jaz sem mu dva headshota z lokom spustil in je padel. Sem bil sam GTFO pa špil zbrisal.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

My friend Pedro

6/10

1551.jpg?width=1200&quality=85&auto=form

 

Za plešo privlečen hitri platformer z dokaj preprostimi kontrolami, a hkrati izjemno zabavnim gameplayom. Med igranjem ne daje občutka, da se stvari preveč ponavljajo, igro pa tudi nekje v 4 urcah preigraš do konca.

V njej se kotališ kot Samus, držiš za trebuh in sučeš, da postaneš incorporeal za metke, upočasnjuješ čas (česar se nisem posluževal, saj sem mnenja, da je ta funkcija notri zaradi konzolašev, saj je igrati z gamepadom izjemno težje), se odbijaš od zidov, deliš dropkicke ipd.

 

Igra je razdeljena na nekje 40 kratkih misij, vseskozi pa ti banana nudi humorne komentarje. Več kot očitno je, da si bananast. :doctor:

 

Kljub temu pa ima igra probleme z stabilnim frameratom, saj deluje kot nekje 40 fps. Daleč premalo za tako hitro igro.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

ker mi je igrati mačka v Stray orenk dolhcajt in mi je nek futurističen setting z nekimi klopi, ki te naskakujejo totalno mimo sem se lotil raje pucati zadeve v GoW:R. ugotavljam da sem orenk n00b kar se fajtanje tiče, ker me berserkerji spravljajo ob živce.

uredilo bitje Zorz
Povezava do prispevka
Zorz reče pred 10 urami:

ker mi je igrati mačka v Stray orenk dolhcajt in mi je nek futurističen setting z nekimi klopi, ki te naskakujejo totalno mimo sem se lotil raje pucati zadeve v GoW:R. ugotavljam da sem orenk n00b kar se fajtanje tiče, ker me berserkerji spravljajo ob živce.

 

Berserkerji znajo bit previsok level. 

 

Navedek

Enemy Health bars will change color relative to your level - and while regular enemies display their power level number, bosses do not. Green health bars are a bit lower than your level, while yellow is equal to you. Orange health bars are enemies one level higher, purple are two levels higher, and red health bars are 3 or more levels (and should be avoided!). Poisoning enemies will cause their color to change - but also if you are poisoned!

 

Povezava do prispevka

Men je sam 1 delal probleme ker sem bil underlevelled. Drugače pa je samo 1 berserker res hard ker ima bullshit aimbot projectiles. Ostalo pac ista strategija kot vedno v GOW... čim bolj zleveliri si orožja in pokupi skille. Nato pa vse to ignoriraj in ga jih preboksaj s pestmi. Js sm na tak način 2 celo underlevelled premagal. Moveset imajo pa tko vsi bolj kot ne isti.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...