Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2023]


Priporočeni prispevki

Kaj pa vem no, sej jaz podpiram probavanje, tudi jaz sem ful eksperimentiral v Worldu (moj prvi MH). Najprej dual blades, glaive, switchaxe, longsword....po 30 urah sem ugotovil, da čisto nič ne znam uporabljat :D

 

Je kar fajn po vsem začetnem eksperimentiranju, izbrat eno orožje in furat naprej. Drugače bo preveč frustracij, hitr se pozabijo mehanike, sploh v Rise/sunbreak ko je še poln k dodatnih napadov, movesetov, kombiniranja raznih movesetov...

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jaz sem začel beto Worlda s Charged Bladom, nič mi ni bilo jasno, poslal igro v kurac, res mi je bilo kr neki.

 

Nato sprobal še enkrat beto, pa se malo poglobil v mehaniko in sem šel na Dual bladse ter so mi takoj zakliknili (demon mode, normal mode in spam udarcev kot največji scrub) in nato premagal celo beto, tudi ta težke kveste bete. Pride cela igra in sem šel skozi cel LR ter delno HR z Dual bladsi, pol pa res slučajno prešaltal na Lance, ki mi je bil zelo zanimiv po svojem drugačnem konceptu kot DB in od tedaj mainam lance in samo lance . Znajdem se še z bowguni (kar nekaj težkih kvestov nardil z njimi, med drugim tudi Extreme Behemotha), ki so idiot proof, ampak daleč, da bi se lahko z njimi hvalil naokrog.

 

Rise pa imam par tisoč narejenih huntov in od tega 100% samo z lance. 

 

Če bi šel na neko novo rožje bi najbrž eno od SnS, Gunlance, Hunting Horn (sploh v multi je HH zelo dobrodošel), LS ali LBG.

 

FYI, glede na ankete tako v Worldu kot v Rise je daleč najbolj popularno orožje Long Sword. Nič čudnega, saj ti ga še špil da nate po defaultu in celo dobiš LS ko premagaš village Magnamalo. 

Daleč najmanj popularno po user usage je ravno lance. Smo očitno bolj redki kot Gold crown monsterji :D 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Alo alo a veš da sem probal Gunlance :D šel sem nek arena quest in vem, da ti prakticiraš lance ali gunlance pa sem šel probat...

 

tisti jump back izgovor za roll je carski :D pa nek move ko me izstreli čez celo areno...

 

Jaz sem relativno ok z great swordom, sam fak kok je jebeno se pravilno postavit in vsakic ko zgresim monsterja zgubim kako leto zivljenja, ampak obcutek ko spustim true charged shot v glavo je pa carski :D

 

Itak se mi Insect glaive zdi najbolj zajeban pa najbolj fancy poleg dual blades, tisti move ko letiš od glave do repa monsterja zgleda zakon.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Sem zagnal MH Rise, ker že ravno na gamepass..ma sem že pozabil, prvo tavžnt navodil..in pol se spomnil kok ur bi moral v to vržt..ni šans :wacko: , sam delete. Pa jebeni japonci s temi ogromnimi meči, res ne vem kaj kompenzirajo male tiče  s tem.. Ne vem tudi zakaj sem pričakoval tudi  boljšo grafiko (na prvi pogled mi deluje isto kot MHW ki ga igral pred 4 leti na ps4),  ..no če že mora bit zastarela grafika, sem zagnal  Stardew Valley :D za chil, zasadil hmelj, zgradil kokšnjak, še par dnevov obrnil in ugasnil ter nato pogledal drugi del The Last of Us, še mal bral in šel spat. 

Sploh ne dvomim, da je dober špil, a to ni za fotre z zahtevno ženo in dvema otrokoma :)

  • Račka +1 2
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 15 minutami:

Sem zagnal MH Rise, ker že ravno na gamepass..ma sem že pozabil, prvo tavžnt navodil..in pol se spomnil kok ur bi moral v to vržt..ni šans :wacko: , sam delete. Pa jebeni japonci s temi ogromnimi meči, res ne vem kaj kompenzirajo male tiče  s tem.. Ne vem tudi zakaj sem pričakoval tudi  boljšo grafiko (na prvi pogled mi deluje isto kot MHW ki ga igral pred 4 leti na ps4),  ..no če že mora bit zastarela grafika, sem zagnal  Stardew Valley :D za chil, zasadil hmelj, zgradil kokšnjak, še par dnevov obrnil in ugasnil ter nato pogledal drugi del The Last of Us, še mal bral in šel spat. 

Sploh ne dvomim, da je dober špil, a to ni za fotre z zahtevno ženo in dvema otrokoma :)

I feel you. Že vidim, da bom tudi tole droppal, tko kot sem MHW. :cry:

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 2 urama:

Sem zagnal MH Rise, ker že ravno na gamepass..ma sem že pozabil, prvo tavžnt navodil..in pol se spomnil kok ur bi moral v to vržt..ni šans :wacko: , sam delete. Pa jebeni japonci s temi ogromnimi meči, res ne vem kaj kompenzirajo male tiče  s tem.. Ne vem tudi zakaj sem pričakoval tudi  boljšo grafiko (na prvi pogled mi deluje isto kot MHW ki ga igral pred 4 leti na ps4),  ..no če že mora bit zastarela grafika, sem zagnal  Stardew Valley :D za chil, zasadil hmelj, zgradil kokšnjak, še par dnevov obrnil in ugasnil ter nato pogledal drugi del The Last of Us, še mal bral in šel spat. 

Sploh ne dvomim, da je dober špil, a to ni za fotre z zahtevno ženo in dvema otrokoma :)

 

Nekak moj story. Minus en pamž.

Povezava do prispevka

Observation

6/10

images?q=tbn:ANd9GcTTqpfa7wHoGN2C5h9tnWs

Srednje dolg misteriozni triler na postaji v vesolju, kjer igraš AI postaje in izvajaš naloge, ki ti jih zadaja osebje. Skozi igro se zarolaš skozi vrtoglavico misterioznih dogodkov.

VA je odličen, tekstovna vsebina ravno tako, brez dolgih člankov. Gameplay razočara, saj je zelo ponavljajoč, uganke tipa "mark the path on grid" pa zelo dolgočasne. Na trenutke je kripi, konec pa te ne spusti. Vem kaj bom danes razmišljal, ko ne bom moral spat. Vzdušje definitivno pričara tapravo.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Returnal. 

 

Ravno končal. Tisti ki ste tole končali brez suspend pomoči (ter kopije v oblak, vsaj pred sefi), vsaka čast.  Jaz sem goljufal na tak nacin in je bil spil kljub temu vse prej kot lahek. Sem bil pa malo razočaran nad zadnjim šefom, ker mi ni zbil niti 1/5 integritete...vsi drugi so bili bistveno težji. 

 

Super zadeva drugače. 

uredilo bitje 1309976
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

suspend bi realno mogu bit notri že od začetka

 

brez kopije v oblak pa gre :D

 

ker del ti je bil najbolj?

meni je najboljši fajt z bossom:

Spoiler

Hyperion

od muzike, fajta, use mi je top

ku je prvič padu sem sam švic obrisal s sebe :D

no, sej tudi drugič 

 

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 1 uro:

 

  Razkrij skrite vsebine

Hyperion

od muzike, fajta, use mi je top

ku je prvič padu sem sam švic obrisal s sebe :D

no, sej tudi drugič 

 

 

hehe kar se švica tiče si ga verjetno še precej več obrisal pri Ixiomu, ko si vedel da boš moral še enkrat delat dva cela svetova če crkneš, še bolj pa pri Nemesis, kjer te ob smrti čaka skromno obračanje treh celotnih svetov :D

 

fak kako je ta špil evil, brutal in punishing ej, kakšen cuphead je proti njemu ko da bi šel na sladoled, pol kepice pistacije pol kepice rafaelo

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Ne vem, če je človek, ki je igrico "končal" s save scummingom, le-to dejansko končal

 

Pa sem ZELO ZA cheesanje igric, kjer je to ingame možno. Lahko narediš Dark Souls bossa na način, da se zatakne v nek steber in ne more naprej? Please do! Si našel nek glitch in ti za bednega sovražnika da preveč XP-jev in se boš lahko na hitrico 20x level-upal? Ajmo, brate, stori to! Imaš težave s preveč nindžami v votlini, ampak v bistvu jih lahko baitaš, da padejo v prepad? Hell yeah negro, to je to v lajfu! 

 

Ampak cheese taktike je treba poiskat znotraj igrice, ne pa izkoriščati operacijskih sistemov za neko glitchanje sejvov in ne vem česa, to pa je preveč scummy zame. Raje ne obrnem igrice pol  

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 urami:

 

hehe kar se švica tiče si ga verjetno še precej več obrisal pri Ixiomu, ko si vedel da boš moral še enkrat delat dva cela svetova če crkneš, še bolj pa pri Nemesis, kjer te ob smrti čaka skromno obračanje treh celotnih svetov :D

 

fak kako je ta špil evil, brutal in punishing ej, kakšen cuphead je proti njemu ko da bi šel na sladoled, pol kepice pistacije pol kepice rafaelo

Hm, ne spomnim se več dobro, ampak ne dobiš opcije skipa ko ubiješ world bossa (pač dobiš item, ki ti omogoča preskok bossa v drugi world) 

Sem pa umru pri Nemesisu ku sem ga prvič delal, je šla igra malo na pavzo takrat ja :D

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka

yes yes, bližnjica do 2. / 3. sveta se ti odpre, ko ubiješ bossa, ja. Še vedno pa moraš priti do bližnjice :D 

 

Meni je tudi dobesedno požgalo dušo crkavanje v 3. svetu. Uno ko prideš v relativno dobri formi in z veliko lajfa v tretji svet... samo zato da se ti v čebulo zabije kolonija tistih kurčevih sond v luftu, ali pa fališ en vhod in uletiš v sobo z dvema Severedoma, pa seveda z zaklenjenimi vrati za ritjo. Prov ubije te, jaz sem enkrat naredil kakšna dva meseca pavze od špila.

Povezava do prispevka

platiniral Thymesio. nimam kaj vec dodat, kot - priprocam. igra je prekratka, ima pa vse vrste Soul bossev, parry, dodge in gimmick, pa seveda prvo trofejo za malo jacega later game bossa, ki te underleveled gusterja v tutorialu porejpa, se preden si stisnu deflect no 2. fino je, da lahko po final bossu replayas vse bosse, kolikokrat ti srce pozeli

 

 

q0WGQQ0.jpg

 

f1nMwRh.jpg

 

AvCISLH.jpg

 

IShZHeW.jpg

  • Račka +1 5
Povezava do prispevka

Bravo @g. Profesor,.. jaz sem se ustavil tam pri srednjeveškem vitezu,.. (Probal 2krat,.. ) potem žal za par mesecev opustil,.. zdaj pa niti ne vem če še znam igrat,.. Je pa zelo kul špilčič, z precej dodelanimi mehanikami,.. Dejansko bi bilo dobro za več špilov da izberejo nizki MRSP,.. ker na koncu se zgodi da pač ne prodajo veliko,.. in potem itak cena strmo pade,.. (založnik se verjetno s časom poplača,.. studio se pa zapre),.. Ideja da more vsak špil biti 200 ur dolg,.. je absurdna

uredilo bitje foker
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 19 minutami:

Kaj to igraš? Graveyard keeper? Kako je?


tako je ja. Meni je silno zanimiva igra. Navidezno je zelo preprost in z lahkoto te potegne notri. 
 

No kasneje se izkaže kot kompleksna in globoka igra. Če ti dogaja raziskovanje, craftanje, satanizem in te ne moti, da je pixel gnusač je to to 

Povezava do prispevka

 

 

:avadodo:

 

To je res igra, ki jo moraš preigrati 10x, da povežeš vse te kriptične vsebine. Morem rečt, da kolikor tale celovečerc povzame zgodbo enice, je tole meni najbolj perfect stil lucid dreamlike fantazije. Pa hkrati tako lepo povdari nesmiselnost našega živeljenja. Perpetual hollow struggle.

fuck me.

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

Prespilal Lunistice. Grizljajckasta 3d ploscada s PS1 grafiko. Nivoji so precej avtocestni in zelo spodbujajo speedrunnerstvo. Po njih pobiras origami zerjave in crke KONG, eee, HANA (ime tanuki protagonistke). Nadzor je precej tight, roznolikost nivojev tudi na nivoju. Obrnil sem tako, da sem na vseh platah mel rank S (vsi pobrani collectabli in cez level brez smrti), ce se kdo dvomi v mad skillse. All in all simpaticna parurna stvarca, 5e (redna cena) dobro zapravljenih.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...