Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2023]


Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 3 urami:

Ngl, komi cakam nov del 

Navedek

Earlier this year, Supermassive Games filed multiple trademarks for new games that many predicted were part of its Dark Pictures anthology series. One of those games was Directive 8020 and now, with the latest anthology game, The Devil In Me, out tomorrow, it's been confirmed that Directive 8020 is up next. It will be the Season 2 premiere of The Dark Pictures series. 

 

 

:w00t:

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

@Sovica: ta nov del mi po napovedniku zgleda res super. Končno nekaj konkretno sci/fi horror. Upam.  Zdaj, ali bodo šli v konkretno Dead Space/Event Horizon/Odiseja varianto ali pa bodo malo premešali mineštro mi je skorajda vseeno. Nekako imam pač občutek, da bo zadeva vsekakor všečna. 

Btw, 2001 Space Odyssey: film iz faking  leta '68 je še danes vedno zakon. Marsikdo ga ne razume in marsikdo ga, ampak kakorkoli obrnemo gre za višjo poezijo.  

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Neon White mi na koncu pade nekje med 6-7/10

 

Brutalno dober igralni del mi pač ne more zbrisati spomina na res jadno zgodbo, ki je je za nameček OGROMNO 

 

Pa tudi v igralnem delu bi si želel ene 30 % manj vsebine in spucat kakšne bolj dolgočasne levele

 

Skratka: titule best indij 2022 so confirmed pretirane 

uredilo bitje Chenier
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 7 urami:

Film je dober. Res dober! Ampak ga je morda potrebno pogledat tudi večkrat, da nekako skapiraš. Odvisno pač od percepcije vsakega posameznika.  

Ja meni osebno ni vsec. Efekti so sicer res zakon. Mi pa kombinacija muzike in nekaterih scen res ne lezi. Mi je njegovo nadaljevanje 2010 Year we make contact mnogo boljsi, ki nima teh "artisticnih" vlozkov.

uredilo bitje Sektor 13
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
NixoN reče Dne, 24. 1. 2023 at 1:32:

ZERO Sievert, maš zdej v enmu fajnmu bundlu.

O fak tole zgleda kul,.. praktično Escape from Tarkov ,.. samo ne tako hardcore ,.. ko umrem vsake 20 sekund po petminutnem čakanju.

UPS,.. očitno je tudi precej hardcore,.. :)

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 16 minutami:

Kupil Monster Hunter Rise. Nimam pojma o igri, sprobavam različna orožja, zgleda fun.

 

Je treba kaj pazit na začetku al je vseeno? 

Ma samo sledi questom po vrsti in uživaj. :D

Igra te nič ne drži za roko, tko da zna bit malo overwhelming. Sam fora je v tem, da sploh ne rabiš micro manageat vseh zadev, ki ti jih fukne v faco (razne mačje ekspedicije in slično). Seveda je kul vse to izkoriščat, samo ne boš zdaj ogromno sfalil, če pustiš to na stran in se osredotočiš na huntanje monsterjev/delanje questov ter upgrejdanje orožja in opreme.

 

Par zadev, ki jih lahko zgrešiš in so precej uporabne. Opremi tudi mačko in psa (zraven smithyja poleg quest giverke imaš še mačjega blacksmitha, kjer lahko craftaš tudi orožja in oklepe zanju).

Hub queste zaenkrat pusti. To je za kasneje, ko si na 3* ali višje. Najprej se malo bolje opremi in properly spoznaj z movesetom orožja.

 

Pa čim prej se navadi uporabljati pasti in capture-at monsterje. Prišparaš veliko časa in lovljenja pošasti po mapi.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Thanks. Drugač, a kaj zajebem če redno menjam orožja in jih sprobavam, ali je bolje commitat v eno?

 

Trenutno mi najbolj dišita Longsword in Dual blades al kaj so že, najbolj FROMish moveseta se mi zdita, pa nisi zaklenjen v 14 sekundno animacijo kot pri ta velkih orožjih.

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 34 minutami:

Thanks. Drugač, a kaj zajebem če redno menjam orožja in jih sprobavam, ali je bolje commitat v eno?

 

Trenutno mi najbolj dišita Longsword in Dual blades al kaj so že, najbolj FROMish moveseta se mi zdita, pa nisi zaklenjen v 14 sekundno animacijo kot pri ta velkih orožjih.

 

 

Orožje lahko menjaš kadar hočeš brez težav (igra te ne zaveže v stickanje orožja ali kakšne builde... enostavno menjaš orožje in to je to).

 

Glede na navedeno, ti priporočam, da sprobavaš po mili volji, da vidiš kaj ti sploh najbolj sede. Vsa orožja so dobra, z vsemi lahko nardiš popolnoma vse monsterje, evente, v solo ali multi, nema da nema. Dobesedno ne moreš falit, edino merilo je to, kar tebi najbolj paše.

 

Animation commitment je pri vseh orožjih, odvisno od udarca. Nekako res izi začetniška orožja (v smislu, da ne rabiš bit nek hud majstor za instant uspeh) so Longsword, Dual Blades, Hammer in SnS.

 

Če pa mene vprašaš si najprej razčisti ali želiš igrat melee ali ranged. Med temi je res velika razlika v gameplayu.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
foker reče pred 32 minutami:

@Bessie Ja je precej kul špilčić,.. moram enkrat končat,.. (ker sem šel spet v 100% obsesijo,.. in potem nehaš kak teden dva,.. in spet v backlog) ,.. moram nehat lovit trofeje,.. ker se mi dogaja, da ne končam skoraj ničesar,..

Mene mal heca, ker imam jap. verzijo in so opisi predmetov v grabljicah, govor je pa eng.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 16 minutami:

Če pa mene vprašaš si najprej razčisti ali želiš igrat melee ali ranged. Med temi je res velika razlika v gameplayu.

 

Melee, klasika sword&board, longsword in dw bom sprobaval, pa videl kaj mi najbolj paše.

 

Gledal sem ranged videje in ne vem če me bo vleklo bit anime Aloy. Monstri se mi zdijo prejebeni, da bi jih šel rangat.

 

Tko da thx, lepo na easy bom delal queste in se učil lovit.

 

Kolk kompleksni so pa endgame monstri kar se tiče faz in movesetov? 

Povezava do prispevka

Prehitro razmisljas o endgame monsterjih :D

 

Kompleksni so do te mere, da mors znat uporabljat orozje. Zato na zacetku sprobavaj, pol se pa odloci za eno in se ga nauci uporabljat. 

Eni so res zajebani, tak da osnovni moveseti ti ne bojo veliko pomagali oz rabo bos ful vec casa, da ubijes/ulovis monsterja.

 

Sproti se ucis in to je to.

 

Kot je Kekit ze omenil, prakticiraj capture, torej izdelas traps, vrzes bombo in ulovis monsterja, dobis vec materiala.

 

Jaz sem longsword, v mojem primeru, ce recimo uporabljam samo osnovni moveset, rabim 30minut za endgame monsterja, ce uporabljam vse kar mi orozje ponuja, rabim max 10 min.

 

Prednost langsworda je pravilno tajmiran counter, jih je kar nekaj, VERY high risk, VERY high reward. 

 

Kar je na zacetku pomembno glede loadouta je potion/mega potion, antidote za poison, shock/pitfall trap za monsterja ujet in Tranq bombs za vrzt po tem ko ujames monsterja.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Thanks. Drugač, a kaj zajebem če redno menjam orožja in jih sprobavam, ali je bolje commitat v eno?

 

Trenutno mi najbolj dišita Longsword in Dual blades al kaj so že, najbolj FROMish moveseta se mi zdita, pa nisi zaklenjen v 14 sekundno animacijo kot pri ta velkih orožjih.

Eksperimentiraj valjda. Najdi tisto kar ti najbolj ustreza (lahko tudi več njih) in to je to.

Zdaj na začetku je pravi čas za tole.

Saj ti je verjetno jasen gameplay loop. Hunt -> carve/capture -> craft/upgrade. Več različnih orožij boš fural, več surovin boš moral nabirati in ponavljati queste. Če se mid game spomniš, da bi pa rad začel furat neki čisto novega, ti bo veliko več časa pobralo, da properly upgrejdaš novo orožje.

Sam to je itak poanta igre. Če imaš fun z več kot enim orožjem, si itak zmagal.

 

EDIT: Ehhh, slowpoke_kit :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...