Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

drevored reče pred 15 minutami:

nasel sem ene tri courtly tunike in pantalone. ker sem mislil, da sem koncal s to serijo kvestov sem vse prodal.

 

zdaj mam spet en tak quest in mi model hoce prodat tuniko za faking 155k tisoc goldinarjev. watafak, prodal sem jo za 2k.

Jaz sem tudi vse prodal :(((

 

 

150k Ja lol

Povezava do prispevka

faking game logic. neke obleke moram iskat pa se skrivat pred guardi kao. potem pa bi sven rad govoril s tabo in gres v grad in po pomoti uletis direkt v disino sobo sred noci i nikome nista. 

 

ce bi igrica mela neke normalne save fajle bi jo ubil na licu mesta pa da vidimo kaj se zgodi. tko se pa bojim, da bom brickal igrico in bom moral pocakat na update, da lahko zacnem znova

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 26 minutami:

GJgm0yKWYAAgvBw?format=jpg&name=large


A se kdo še spomne časov, ko so bile igra dokončane pred izdajo?  Fora bi bla, če bi na day 1 igral končno izkušnjo, ne pa da smo 600 dni od jank-free editiona. Pa to velja za vse, tudi FROM, jankerji #1. 

uredilo bitje Buzzkill
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 urama:

A se kdo še spomne časov, ko so bile igra dokončane pred izdajo?  Fora bi bla, če bi na day 1 igral končno izkušnjo, ne pa da smo 600 dni od jank-free editiona. Pa to velja za vse, tudi FROM, jankerji #1. 

Zato je pa razen pri par izjemah najboljša taktika čakati na znižanja in pač ne kupovati iger day1 po polnih premium cenah. Dobiš špil ceneje in pofixano verzijo z vsemi free DLCji zraven ko pridejo po izidu :D 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

ok nabavil ,.. bomo videli,.. damn a se tole kopira pol ure,.. se vidi da že dolgo nič nisem nabavil nedigitalno,.. to bi zdownloadal prej... zdaj ko bo popatchan da bo lahko lockan na 30,.. mislim da bo čisto ok,.. me pa tale RTGI najbolj zanima,.. ker mislim da je to prihodnost,.. stvari izgledajo čisto na drugem nivoju,.. skoraj cgi pred parimi leti,.. za 60 bomo pa pač čakali ps6 ali 5pro,.. (samo kako deluje na mid high tier Cpujih za pro malce dvomim)

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

DD2 igra na Steamu 165k igralcev atm, Forbidden West 25k. 
 

Še en v serijih odličnih release datumov, dummies.

 

FF16 DLC pa medtem delayan zaradi Erdenu Lingu DLC. 

Zlasti ko se gre za dejansko 2 leti star špil,.. in DD2 folk čaka že 10 let,.. Sony ne misli dovolj te stvari,.. (vsaj teče super dobro)

Povezava do prispevka

so far se poskusil samo fighter, warrior in mystic spearhand.

 

- Fighter je glede na trenutne mehanike direkt za v D tier, ker je dogshit.

- Warrior je precej bolj kul s power attacki ki trgajo, pa zaradi shoulder basha je bolj mobilen kot fighter ampak tudi annoying kako počasen je s swingom v grupi monsterjev.

- Spearhand je unbalanced mess. Seveda je kul ideja dat immobility kot R1 ability brez cooldowna potem pa še invincibility skill.

 

res sem se nategnil, da sem špil začel s fighterjem, ki je obarval nekaj early vtisov s tem kako broken je. kdorkoli je štartal z rouge typom čist razumem, zakaj mu je špil dogajal od začetka in nekih kritik na fajt sistem ni mel. kdorkoli je te klase balansiral ga ni blo na delovnem mestu.

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka

ja theif je op.. obicen ranger je baje slab

 

kiri 3 urni adventure sem imel zdaj :worship::avadodo:

 

najprej pisem tle v gostilni, ker mi je dolgcas invidim nek video na yt za wayfarerja in si recem ajde gremo malo probat.. pridem v igro in sem bil v vinilskem gozu ze od vceraj pac, kjer se ubil tisto kimero in si recem gremo malo raziskovat tukaj prej. nic lutam malo v prazno po poteh, iscem cheste in si mislim, pizda ta level design je stoposto jaci od dark soulsov, vedno je neki za raziskat in pol se spomnem da je open world :worship: in nic pirdem v neko vinilsko mesto kjer vsi govorijo nek cuden jezik. se spomnem, da je tle nekdo omenjal, da mores imet nekega pawna, ki razume ta jezik, grem do rifta iscem pawne ne najdem nic v tej smeri, si recem a jebiga, drugic. grem pocasi proti mestu, ker sem leveliral vocatione in se mi nabira load itak da po poti srecam svega in svasta, na sreco nekega vendorja da se mal ospraznem in grem naprej.. valda zalutam do nekih jam tam najdem neke elektro lizzarde, ki me skoraj porejpajo in porabim en resurect stone!! si recem aha to je to qlci igra bo kasneje postala tezja 100po100.. grem s5 naprej proti mestu :))) s5 zalutam iz glavne poti, ker imam za odkrit se neko stransko pot tam v prazno in valda na njej srecam NPCja, ki ga resim in mi rece, da ga pospremim do neke trnjave, valda gremo. pridem tam in vidim mojega zamja ki se fajta z ogrom.. aja to je tukaj, ok, pustmo to tip je op in jaz imam wayfererja, grem desno gor do trnajave, da naredimo ta jeben quest in neki veliki troli na poti.. si recem qlql neki bo iz te igre. idemo dalje, na obzidju vidim velike baliste, vecje kot una dol in si recem to morem probat, ustrelim proti zmaju za foro in ga zadane, neki eksplodira na hard, u ql to bo izi, se enkrat.. zmaj me pogleda ktako postrani ko DaCApo staro na plocniku in mi spusti nek spel na en kilometer, ki mi unici balestro, tip se dvigne in zacne letet proti meni.. faaak faaak napaka.. uleti, tip bezim po obzidju in valda naletim na velikega trolla.. tam nastane clustefuck in vidim, da ima zmaj dva bara manj in si recem uuuu ker sem visji level jaja in se opoguimim in se zacnem fajtat.. pol sem se spomnil na velieko balestro in da mu je to pobralo HP :))) nic zdaj so mu ostali se dva bara morem ga do koncat, tam na unih klifik me prekucava, plezam in me na vse strani in od enkrat me fuine dol iz klifa na travnik in mrtev iz prve, se revajvam valda in fajtam naprej.. pride se uni troll ki je bil dol na polju.. ubijem se njega nahitro.. in naprej epic fajt z zmajem, me ubije se 1x ko ima se malo HPja niti ne podvomim, da se nembi revajval, se revajvam in ga nekako pokoncam!!! tooooooo pusi kito cizer!!  ..... da vidim ce je sejvan video, da posheram in ni snemalo jebiga, uklopim za snemat in grem naprej.. pridem gor do vrha trnjave se en velik volkodlak, ga ubijem, luitam po obzidju pawn pade dol, morem po njega ker ima stvari v stashu, da mi ne izgubi vse, grem dol najdem neko jamo, grem not.. neki hudi goblini, veliki volkodlaki.. nekako se prebijem skozi in pridem do nekega prostora kjer so neki kamniti trolli in si recem evo ga na, kar sem iskal to sem dobil.. grem na prej in na sreco se prebudi samo en, zacen se epic fajt no.2 nekako m uzjebem vse weaekpointe in ko mu ostane zadnji, tip se razpizdi in zacne spamaet neke hude udarce, ki me oneshotenejo, se revajvam in ga nekako pokoncam!!! grem naprej in pridem na vrh gore!!! ZDAJ TLE JE IZI SPOILER...... tam je neko svetisce oz shrine in not je neka joskata npc sfinga, ki v faco izgleda fuknjena za popizdit!!!! tipica mi da neke uganke :avadodo::avadodo: naredim dve uganke, odprem dva chesta, ostane jih se 4 plus BONUS MAKSI GOLDEN chest na koncu!!! bo za drugic, zdaj sem pa res poln in za druge uganke morem prinest neke stvari... faaak zdaj se res moream vrnit v mesto!! pogledam mapo kje sem... u picku mater =)))))))))))) aja valda questa nisem naredil ker nisem vedu kaj tam naredit, kjer bi mogu tipa pustit bom probal zdaj po poti nazaj, ga kaj povprasat

 

stari ta open world level design je res.... JACI KOT SOULSI... je open world in ni minute dosadno

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...