Skoči na vsebino

Starfield (Xbox, PC)


Priporočeni prispevki

Ne se ti jebat kako govno
Grem v igro in mi najprej po gobcu useka film grain.
V nastavitvah izklopim grain in za fps boost zmanjšam resolucijo iz 4k na 1440p.
S kolenom v jajca me zaklene ven iz full screena.
Doro... bom vklopil DLSS. NE BOŠ!
Se probam zajebavat s HDRjem pa tudi ne bo šlo.
Se še malo igram z nastavitvami in ko izklopim tisto govno od motion blura mi vse nastavitve resetira.

ZA KOZLAT

Grem vun iz igre --> refund. 25minut

Povezava do prispevka
AMF reče pred 14 minutami:

Ne se ti jebat kako govno
Grem v igro in mi najprej po gobcu useka film grain.
V nastavitvah izklopim grain in za fps boost zmanjšam resolucijo iz 4k na 1440p.
S kolenom v jajca me zaklene ven iz full screena.
Doro... bom vklopil DLSS. NE BOŠ!
Se probam zajebavat s HDRjem pa tudi ne bo šlo.
Se še malo igram z nastavitvami in ko izklopim tisto govno od motion blura mi vse nastavitve resetira.

ZA KOZLAT

Grem vun iz igre --> refund. 25minut

Slabo, to so neki amaterski problemi :)

Boljse da igras igrice na konzolah :)))

 

 

Povezava do prispevka
AMF reče pred 51 minutami:

Sej pomoje tko že nekaj časa razmišljajo pri Becesdi. Lahko bi bilo boljše. Bodo popravili zunanji izvajalci... 4free

Ma ne glej ti povem jaz kako je.. ti imas potato pc in nimas pojma kako nastavit osnovne zadeve..

 

Pol vse ostalo je morbit

 

Zato igraj lepo na konzolah in ne bos izpadel noob, ko bos komentiral tle v krneki

 

Igrica ni popolna ima napake, sam kar komentira tle dolocen folk uno ko random uleti, za malo podissat.. dobro sej razumem tudi jaz uletim v BG3 kdaj malo na yolo in se pac tle ugriznem v jezik.. sam dolocene stvari, nad katerimi se folk pizdi, so meni osebno totalno mimo, sploh neke graficne zadeve. Tle je edini problem, da je graficno igra zahtevna in so nizki fpsji. Ostalo je nek cuden filter, ki moti samo, ko so temni prostori mores kao prizgat svetilko, da kaj vidis. Ostalo je pac huda grafika.

 

Bugov skoraj da ni. Razen kaksni exploiti, ki so itak v vsaki igri in pac tle se folk obesa na gluposti al da malo podisa al na yt za par ogledov vec in to je vse.

 

Ce nebi blo BG3, ki bo vrjetno goty in MOGOCE zelde, bi to bil 100% goty 2023

  • Račka +1 2
  • Trol 4
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Nekaj n00b spoiler free nasvetov, če bo kdo slučajno igral, pa ni vajen Bethesde ali pač kaj spregledal. Tako kot jaz marsikaj nisem takoj dojel :) :

- spaceships: lahko greš tudi v rikverc (ne razumem, kako sem lahko to šele po dvanajstih urah opazil. I feel a little stupid now. :D )

- spaceships: s thrusterji (piloting skill 1) unlockaš strafing. Uporablja se z RB  + direction

- spaceships: za boje je imeti kul spacehips parts na zalogi, da že med bojem popravljaš ladjo

- sef v tvoji sobi v Lodgu nima omejitve za shranjevanje

- asteroide lahko streljaš, lahko farmaš surovine tako

- companione lahko po mili volji oblačiš ali jim daješ orožje

- do quick travell lahko dostopaš hitro kar prek scannerja, označiš lokacijo in X. Voila!

- ha, če imajo nepridipravi na sebi booster nahrbtnike, lahko streljaš v njih. Explosion incoming. :D 

uredilo bitje Flegma
typos
Povezava do prispevka

@tomazek ah kje, že v tej temi vas je mnogo, ki ste več igrali. Po moje tudi ti. :D  Jaz se sploh še grajenja baz nisem lotil, le toliko, da sem videl, kako to zgleda.

 

Hm, nič se ne spomnim zdajle, da bi kje videl težavnost misije, edinole težavnost sistemov pokaže na zemljevidu ... se mi zdi. Lol, nikoli še nisem bil na to pozoren :) .

 

Mimogrede, sem pa presenečen, da je tako dober rating na steamu, kar 85 % pozitivnih. Če greš na na steamove forume ali kaj podobnega, bi pričakoval največ 20, 30 odstotkov pozitivnih glasov. :P Je kar grozno, kako toxic okolje je tam in toliko hejtanja in škodoželjnosti. In širjenja neresnic. Brez veze.

Povezava do prispevka

Od kar sem pognal igro razmišljam kak bi mi blo fajn, če bi lahko nekako skipal spaceship combat. Pa potovat do enega activitiya z 10 vmesnimi gravity jump sekvencami tudi ni glih užitek. Vmes pa še 100 nekih klicev na pomoč, ki sem jih hitro začel ignorirat, če ne bi za en samcat side activity in dogajanje vmes spičkal 15 ur.

 

Kaj side activityi zginejo? Šel sem po neko vejo za DNA sample v nek muzej in vmes naredil en klic v sili... pa nikjer več ne najdem prvotne misije z vejo drevesa.

Povezava do prispevka
Flegma reče pred 4 minutami:

@tomazek ah kje, že v tej temi vas je mnogo, ki ste več igrali. Po moje tudi ti. :D  Jaz se sploh še grajenja baz nisem lotil, le toliko, da sem videl, kako to zgleda.

 

Hm, nič se ne spomnim zdajle, da bi kje videl težavnost misije, edinole težavnost sistemov pokaže na zemljevidu ... se mi zdi. Lol, nikoli še nisem bil na to pozoren :) .

 

Mimogrede, sem pa presenečen, da je tako dober rating na steamu, kar 85 % pozitivnih. Če greš na na steamove forume ali kaj podobnega, bi pričakoval največ 20, 30 odstotkov pozitivnih glasov. :P Je kar grozno, kako toxic okolje je tam in toliko hejtanja in škodoželjnosti. In širjenja neresnic. Brez veze.

 

Tnx vseeno :D Sem pol googlal in je prikazana težavnost samo za sisteme, ja. Me je zanimalo, ker sem komaj spizdil v tretjem poizkusu iz ene misije. Abort mission pa tudi nisem našel. Pobegnil s četrt healtha in brez spare parts.

 

Ma kje, jaz še blizu gradnji kakih baz nisem :) Kak activity al mission naredim in vgasnem, ko mi vse postane overwhelming in ne vem kaj bi prej. Potem pavza in spet malo, ko me pograbi. Sem šele level 8.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 urami:

Ja, tisti začetek je kar smeh. Tudi voice acting. Bomo vidli... sem komaj 6 al 7 level.

  

Hernire reče pred 3 urami:

Sem šele danes sprobal. Uvodni zaplet mi je smešno slab, un modelček ti kar preda ladjo in ostane na nekem bednem planetu lmao no :rofl:

 

Drugače pa igram vse na high, vizualno mi je zelo všeč, sploh ko stvari opazuješ od daleč so čudovite 

 

Teh momentov je bilo do zdaj kar nekaj :rofl: pri enem questu je treba najti nekaj umazanije o direktorici firme, greš to njenega tajnika, ti kar izlije srce in dobiš relativno na izi dostop do pisarne :D Ampak največji smeh celotne zgodbe je dejstvo, da je potekala vojna med dvema grupama kolonij, od katerih so eni STAR TREK tier tehnologija, mesta druga stran pa gradi mesta iz odpadnega kartona in pleha in zgledajo slabš ko današnja Daka, a nekako je bila vojna neodločena :rofl:

 

 

 

 

 

Also, faction questi se mi zdijo odlični za zdaj.

Povezava do prispevka

UC Faction quest chain sem končal in sem nemalo užival. Nardil nebroj side kvestov in zadnja 2 dni sem nardil neke megalomanske outposte, jih povezal med njimi, nardil tekoči trak produkcije in prodajal robo, ki mi jo proizvajajo (vsake tolko skočil na main base, če imaš vse linkano greš samo na eno mesto in nato prodajaš tistim, ki ti dajejo posebna naročila). Zdaj imam denarja kot peska in si bom kupil flat v New Atlantisu ter C class ship s 6000 (!!) carry capacity po defaultu. Hoarder in me je končno happy.

 

Next step: zguntat ship building in si nardit neko grotestkno kanto ter začet življenje pirata in služit na contrabandu. Shielded containers ftw.

 

Main kvest pa še vedno na začetku :whistle:

Povezava do prispevka

Ene 2 do 3 urci igral. Kaj vem, ni me še notri potegnilo. Tudi barve se mi zdijo sprane, grafika dosti obupna (Xbox), mesto na smrt dolgočasno, se mi zdi kot walking simulator.  In če tečem, mi celo za kisik teži. Tam mi en znanstvenik neki nabijal, da sem pol ena kurčeva jajca iskal med grmovji. Druga naloga je da sem moral dejansko en paket prinest z enega konca mesta v drugega!! In skozi me pošiljajo z enega konca na drug konec mesta, da tam zvem neko neumnost, da spet laufam nazaj. O bog, kako to sovražim !  Bitke z ladjami tudi mehh. Meniji na splošno slabi. 

Še sreča je to na game passu, ker zaenkrat se mi bi zdelo vržen denar stran. 

 

AMPAK, Mogoče sem samo z levo nogo vstal :blink: Ji dam en dan še eno možnost, čez par dani. Grem kar nazaj na BG3. 

uredilo bitje Boba-Fett
Povezava do prispevka

Imam zelo podobne občutke po začetnem igranju cca 2-3h... mogoče bom raje spet začel NMS, ki ga imam že nekaj časa na to-do listi.

Najbolj so mi bili sicer všeč dialogi in sem lahko pirate prepričal, da se ne splača tepst za mojo ladjo. Moti me držanje tipke, da se zaprejo menuji, pa 100x sem pritisnil RB za skok namesto Y, pa miljon brezveznih predmetov s katerimi nimaš kaj počet razen, da ti OCD zjebe in imaš občutek, da si nekaj, nekje zgrešil, aja pa odpiranje vrat, če imaš skener pač ne gre... cel kup reči, ki samo kradejo čas nič pa ne prispevajo k igralnemu užitku.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Jaz sem tudi hladen. Včeraj probal na Xboxu X. 
 

1. 30 fps - to je leta 2023 neigralno za shooter. Me zelo moti, bom čakal perfromance mode (če bo). Aimat normalno se ne da oz. je nerodno. 

2. Grafika - WTF??? 30 fps lock za neko dokaj bedno grafiko? Z izjemo določenih notranjosti zgleda kot malce dodelan Fallout 4. Sem pred tem igral outer worlds, pa laufa 4k 60fps z vizualno boljšo grafiko. 

3. Majstr mi kar da ladjo po 2 minutah, dajte no. 

4. Nekakšen sivi filter, ki je prisoten skoraj nonstop. Imam OLED, pa imam občutek, da mi tolče vn IPS backlight. Da graina ne omenjam. 

5. Koordinacije skozi menuje in invetory raje ne bom omenjal. 

 

Uglavnem, bom zaenkrat to malo pustil da se skuha, pa probamo čez kako leto spet. 

uredilo bitje B-Magic
Povezava do prispevka

Ni mi všeč igrica, ni. Pa nisem šel kot hejter not, prav vesel sem bil SCI-FI RPG-ja, lih sem bil pozitiven na covid in posledično zlati čas za igračkanje. Uvod mi je bil preprosto preslab in me je odbilo. Ne morem verjet, da ima tak flagship naslov tak smetarski uvod v igrico. Sem vedel, da bi mogu BG3 dljat ayyy

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...