Skoči na vsebino

Starfield (Xbox, PC)


Priporočeni prispevki

Najbolj popizdevam, ker imam za neki simpl opravek milijon loading screenov. Fakof... Tega ne pomnim dolgo že v igrah, ki jih igran. Vstop v ladjo - loading, vsedes na zic - animacija, ladja se dvigne - animacija, stopiš na prvi planet - animacija, pristanek - animacija, ven z ladje - animacija, odpreš trojna vrata v malem mestu - animacije... Poberi predmet / pogovarjaj se z nekom na točki B. Potem pa se moraš vrniti na točko A in vse zgoraj opisano ponoviti. Za nek mali opravek 50 loadingov/animacij. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

Najbolj popizdevam, ker imam za neki simpl opravek milijon loading screenov. Fakof... Tega ne pomnim dolgo že v igrah, ki jih igran. Vstop v ladjo - loading, vsedes na zic - animacija, ladja se dvigne - animacija, stopiš na prvi planet - animacija, pristanek - animacija, ven z ladje - animacija, odpreš trojna vrata v malem mestu - animacije... Poberi predmet / pogovarjaj se z nekom na točki B. Potem pa se moraš vrniti na točko A in vse zgoraj opisano ponoviti. Za nek mali opravek 50 loadingov/animacij. 

A pol je špil tko.:lol:

image.thumb.jpeg.bdd90ae1a3823586ed8bcb060b4f6491.jpeg

Povezava do prispevka

Sem končal main quest. Igrica je za preigrat, ni pa nek biser (kar je itak že vsem jasno).

 

Bom nardil še Ryujin questline pa končat moram UC zadeve, kjer mi je še nekaj malo ostalo.  

 

Niso glih spoilerji, sam komentar na queste:

Spoiler

Main questline ma par zelo svetlih točk, ampak je preveč generičnih misij, kjer greš po artefakt v random jamo in se ne zgodi nič. Proti koncu je ena misija v laboratoriju, kjer te anomalije, ki jih generira artefakt, teleportirajo med dvemi svetovi in ma rešitev C!!! Ta je res huda.). 

UC questline je top tier, zelo fun in dodelano. Veliko contenta, ker so še pirati vkorporirani. Dober razlog za zlovdat špil.

Freestar Collective questline je SMETI. Dobesedno waste of time, skippable. Sploh slabo izpade, ker inevitably prej nardiš UC zadeve in pol prideš tja cel jak in te obravnavajo kot enega smetarja, ki še ni prijel pištole. 

 

Če bi lahk šel v Unity, kjer Bethesda porabi še 5 let, da dofilajo content, bi šel takoj.

 

edit: https://mapgenie.io/starfield zemljevidi

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Včaraj uletim na eno postajo, pač na zčetku ena naloga, pobijem ene 20 nasprotnikiv itak mi zmanjka municije v vseh orožjih, zato s sekirco predzanjega in zadjega, ki ob mojem zadnjem udarcu, ki ga ubije, sproži in ubije še mene...

Fuuuuu.... sem danes pol mal kompenziral v RL s par kubiki :fun:

20230909_141456_copy_600x800.jpg.441c345edca4bfa2b5946cf673587107.jpg

uredilo bitje Bessie
  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 2 urama:

ene 30, to kar mam še za nardit je verjetno še ene 10 ur. porabil sem nekaj minimalno časa za zgradit par stvari v bazi pa pogrindal sem par stvari, da sem zlval stealth in pilota. 

Jaz mam že več, pa sem pr main questu šele našel Andrejo. Res pa sem naredil vse 3 main faction queste, hkrati pa se nobenga companion

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 35 minutami:

Včaraj uletim na eno postajo, pač na zčetku ena naloga, pobijem ene 20 nasprotnikiv itak mi zmanjka municije v vseh orožjih, zato s sekirco predzanjega in zadjega, ki ob mojem zadnjem udarcu, ki ga ubije, sproži in ubije še mene...

Fuuuuu.... sem danes pol mal kompenziral v RL s par kubiki :fun:

Cutter za surovine FTW.

 

Jaz sem kar padel notri, fak. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

@Lunco imajo. Manjši spolier, čerav se mi zdi, da je bilo to oglaševano že pred izidom in tudi achievment je za to:

Spoiler

lahko se poročiš na koncu quest linea

edit: ah, @bitsurugi prehitel :P

 

Sicer pa čestitke za playthrough. Evo, eni že veste vsaj, kako se main quest konča. Jaz sem pa včeraj po petnajstih urah začel znova, s pravim walkthroughjem. Nisem pa v tem »spoznavnem« igranju delal nobenih faction, main (no, le prvega s Sarah) kvestov, le random manjše zadeve, največ sem se pa pojal po LIST questih. Pa je bilo kar 15 ur, brez da bi sploh potipal srž špila. Lol, mora biti za res okoli 200 ur vsebine, kakor pravijo nekateri.

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka

Dobri ste, da ste že končali.

 

Jaz sem na 40+ ur in sem še vedno na začetku main kvesta, tam šele ko greš po Berreta. Sem pa končal vse kar se je dalo s factioni in praktično vse sidekveste, ki so do sedaj bili odprti. Moram priznat, da so mi sidekvesti na Neonu pošteno najedali. Ker je enostavno preveč sub con in loadinga in skozi te šeta od točke A do B. Izvzemši pogovore in dialoge, so bili ti subkvesti ranga fatch and grab. Nekaj smešnih izjem: recimo, ko se greš Walterja Whita na tekočem traku ter proizvajaš drogo, ki jo nato daš na trg v popularno pijačo dvomljivega slovesa :D  Pa seveda sleep podi Neona. Nisem se mogel upret, da si nisem najel enega.

 

Nardil sem tudi kveste odprtih kompanjonov, očitno bomo leta 2300+ vsi biseksualci, ampak ok, če tega ne bi tako naredili bi se usul cel plaz kritik raznih influencerjev, tako da jih razumem, da so speljali na tak način. Je pa korak nazaj od F4, ker tam vsak kompanjon, ki si ga dal na max afinity ti je dla nek perma buff, tukaj se mi zdi, da tega ni. 

 

Sem pa izpopolnil produkcijo outpostov, dnarja dajejo kot peska, ladjo imam eno C ranga (zagonil čez pol milijona z upgrejdi vred), ki je čisto gromozanska, s 30 years LS jumpi , ki bi se lahko spravila še na Star Destroyer, tako da vesoljski boji so postali čisto trivialni. V bistvu enkrat ko greš mimo groznega build interfaca, je ship building zelo zabaven. Sploh z modi na PCju bo to zelo popularno.

 

Sem pa že zdaj prepričan, da niti slučajno ne bo nek GOTY zame. Soliden špil, sploh za Bethesda fane, tam ene 8,5/10 ji dam zaenkrat. Tiste pol pike, ker je praktično bug free na day1, kljub zelo peskovniškemu značaju. Se pa vidi, da so marsikaj rezali za DLCje.

Povezava do prispevka

Sem Lvl 12. Mal prej sem naredil Mantis misijo in vmes čisto na random dobil neko modificirano puško s scopeom, ki dela 175 DMG.

Poleg tega imam helmet, ki mi da invisible camo v počepu, mod na omenjeni puški, ki mi v infrared kaže nasprotnike za ovirami ter 3 perke za stealth (double damage iz zasede).

Počutim se kot nek faking predator. Neviden one shottam levo in desno vse kar mi pride pod merek. :D

 

Aja, pa Andreji je izginila glava. Odlična taktika proti headshotom.

andreja.jpg

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Jaz mam neko drugo frfro zraven, v bistvu zdaj celo dve. S prvo pripravljama poroko :D

 

A lahko kak cargo preneseš z ladje na ladjo al samo peš? Zdaj, ko mam drugo ladjo (to z Mantis misije) in sem jo naštimal za glavno, mi pri vendorju več ne kaže inventarja stare ladje, da bi prodal kaj... tudi surovine moram nekam spravit, ker so pretežke tudi za ladjo. Vem, da je v Lodgu neomejen storage, ampak kdo bo vse tja nosil in potem hodil jemat, ko rabiš??!

 

V science ne vlagam nič. Ne mislim se jebat s 500 različnimi pizdarijami in craftanjem receptov.

Povezava do prispevka

Meni je avtomatsko preneslo cargo iz prejšnje ladje na tanovo, ko sem jo določil za Home Ship.

Drugače pa upam, da uporabljaš mission in starmap menu za fast travelanje. Jaz sploh ne hodim več do ladje, razen, ko bi rad kaj prodal v spaceportu.

Greš do misije, ki bi jo rad opravil, označiš in pol imaš spodaj X/kvadrat za "set course" ali Y/trikotnik za "Show on map". Hvala bogu so nalagalni časi zelo hitri. Skakanje med lokacijami je res hitro in intuitivno.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...