Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Fukn sem kar nekaj lepo število ur odkar igra izšla, a vse bolj vidim, da je bila tole napaka. Pač enostavno to ni za nekoga, k fura službo, družino pa še kak hobi. To lahko fukneš na stotine ur... a na koncu sekljaš vedno znova in znova ene in iste horde sovražnikov, za kak kos orožja, ki daje mal več demidža.  Jebat ga, moja napaka. Ampak tole ne pelje nikamor.. 

 

Povezava do prispevka

Evo zdej sem lvl 95 in še vedno ne čutim tistga dropa v moči sorce ki ste mi ga nekateri napovedovali. S tem novim patchem je levelanje tako jebeno hitro da rabim komaj kaj več ko uro za 1 lvl. Prav tako imam vseh 6 glyphov ki jih uporabljam lvl 15, dva pa že lvl 21  Ko sem čez vikend končno resetiral paragon in ga nastavil po maxroll guidu je sorca postala enormno močnejša, ubije me pa pretty much samo lagspike ki jih je kljub temu da sem izklopil crossplay še vedno preveč. V takem stanju niti slučajno nebi hotel igrat sorce na HC. Aja pa včeraj sem dobesedno nehal pobirat vse razen legov in če porajtam da je na tleh ring/neck. Sploh neck z +3 devouring passive statom bi mi enormno boostal dmg ker imam 90% časa 100% crit chance. 

Povezava do prispevka

Men je blo skos kampanjo safr... tut štorijo sem začel kr preskakvat, ker mi je blo brezveze, ponavljajoče.. Po kampanji res nisem videl smisla nadaljevat.. Bedn špil.. D3 je bil (že ob izzidu) umetnost napram tem.. 

Ne vidm tut možnost izboljšav, ker so že v štartu falil  z gearom, levelscalingom, itd.. Če mi bo za igrat, sam čakam kdaj bo d2 pa d3 ladder reset, da je par dni razvedrila, tu pa me noben season ne gane.

 

GL HF..

Povezava do prispevka

Jst sem filthy casualec in mi je že v act 6 kar precej boring ratalo. Neki se ženem, da vsaj main story zaključim, da grem preizkusit še katere druge klase. 

Necromancer mi ni tok uživantski kot mi je bil njega dni v D2.

 

Ne vem, mogoče bom probal barbariana ali pa sorca

Povezava do prispevka

Tako na casual je pomoje najboljsi rogue, pa barb in druid tudi nista slaba.

 

Sorca in Necro so meni bili mal slabsi za igrat v alfi, na casual.. nekako mi ni bilo filinga

 

Drugace pa itak mores na maxroll in si naredit build

 

Jaz imam zdaj Barba WW na 100 in Druida tornado werewolf na 82 .. oba builda sta zelo ql za speedfarmat, tega Druida morem se vsaj priblizno minmaxat

 

Ko bo prva sezoma pa bom vzel Necrota, ki dela ful dmg al pa mogoce Rouga.. ma Necro me bolj zanima, ker mi je ful neznanaka in bi imel tak fresh filing, pri Rougu vem kaj pricakovat

 

Drugace pa pac Diablo ni za vse.. mislim nocem jih upravicevat, ker si tega ne zasluzijo.. ampak to je vanila.. ni to nek dovrsen, dokoncen izdelek. Mores igrat tko po malem, dat mozgane na paso za urco, da malo poka in se bliskajo level upi in je ql

 

Se pa popolnoma strinjam da morejo postimat loot. Tam do 70 75 80 ti se pada kaj, ce ves kaj rabis.. sam pol naprej je bolj vse za vendorja oz mores res gledar na maxrol peefecr item

 

Mislim jaz ne vem.. smo leta 2023 in se vedno mores rocno v mestu prodajat in rocno filtrirat in pobirat loot, namesto da bi mel filter lepo uklopljen kaksne rarity in celo affixe naj ti pobere ostalo avtomaticno proda al dismentla.. ne da mores tam klikat ko budala in gledat, tudi ko se ti ne da. 

 

Sam neeee.. niti lock itam ni, do si sparajo za naslednji dlc, da lahko recejo da so neli naredili

 

Da ne govorim kolko ke glupo da mores tect iz enega konca mesta na drugo totalko brezveze samo da tw jebe v mozak. Kao immersion

 

Pa en AH za gold bi lahko tudi naredili, ne da hodis na nele Discord kanale

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Mi je pa smešno, da vsak dan vidim jok na drevo sorcerejev, ne mine dneva brez takih postov na redditu. Sej marsikaj ne drži in ni tak hudo, ampak v osnovi je živa resnica, da je sorca čisto v kurcu kot klasa. Najboljši endgame sorc build je Bone Spear Necro :D 

 

 

 

Ta spodnji post je po moje ZELO DOBER in natančno analizira zakaj je sorca ... pač slaba in bo ostala slaba dokler ne bodo naredili konkretne spremembe:

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 21 minutami:

Tako da en dan, ko bodo resistenci delali bodo vse classe konkretni nerfnjene razen sorce

 

Ta dan bo itak baje šele season 2 (LOL) in ne štekam zakaj bi ble ostale classe zarad tega nerfane? Za PVP itak dol visi tako razvijalcem kot 99,9% igralcem

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 21 minutami:

 

Ta dan bo itak baje šele season 2 (LOL) in ne štekam zakaj bi ble ostale classe zarad tega nerfane? Za PVP itak dol visi tako razvijalcem kot 99,9% igralcem

Posredno nerfane mislim, ker bodo mogli zrtvovat afixe, ki so zdaj za dmg pol za resistence

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

PvP je itak kdo koga prej CCja in komu prej zmanjka CD od unstoppable.

 

Ampak ok, za malo zajebancije je.

Ma stari hota barb me one shoota a imam vec kot 15k armorja in lajfa

 

Najboljse mi je bilo ko swm se fajtal parkrat s folkom in je bilo dejansko komu prej zmanjka potionsov, to je bil pravi fajt

 

Res lajf je sol gor dol cooldowni si se malo pdmaknil in fajtali smo se un onapeto par minut komu prej zmanjap potionsov

 

A zdaj uleti hota bam in caw

 

Da nw govorim ce ai lvl 100 proti lvl 80 in manj imas itak prednost

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Ma stari hota barb me one shoota a imam vec kot 15k armorja in lajfa

 

Najboljse mi je bilo ko swm se fajtal parkrat s folkom in je bilo dejansko komu prej zmanjka potionsov, to je bil pravi fajt

 

Res lajf je sol gor dol cooldowni si se malo pdmaknil in fajtali smo se un onapeto par minut komu prej zmanjap potionsov

 

A zdaj uleti hota bam in caw

 

Da nw govorim ce ai lvl 100 proti lvl 80 in manj imas itak prednost

Jaz sem tisti hota barb 🤣. Že tko z lv84 sem one shotal nekatere lv100.

 

Drugače pa ja kot so napisali ostali, endgame contenta praktično ni. Če ne bi level lockal ancestral geara in bi lahko dobil do lv 50 svoj max gear, sploh ne vem a bi imel še željo nadaljevati po parih dneh. Edino kar me drži v igri je to da lahko dobim še maalo boljši gear.

Povezava do prispevka

upam da ne bojo samo neki buffi in nerfi in kakšni dodani aspekti. Endgame morejo konkretno izboljšat drugače bojo izgubili večino igralcev. Štekam pa mal bolj zdaj koncept teh sezon. Če imaš 0 stvari za počet po lv100 pač daš not sezone da greš na novo.

Povezava do prispevka

Jaz potihem upam, da ker ima vanilla spil nikakav loot in endgame, da to pomeni, da so rezali ven kontent in cakali na sezono in to bomo zdaj dobili.

 

Ker ze dolgo nisem videl looter spila s tako malo loota, pa se tisto malo je prakticno nemogoce dobit tekom zivljenja (looking at you Shako, Gf, Doombringer).
 

One can hope.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...