Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

dzaver reče pred 15 minutami:

Sej sva tam tam z gear levelom. 7 oz 6 imam. Paragon sem pa 33, ti pa 29. Vsak dan delam vse daily in farmam dungeone.

 

igram pa vedno v 4 ko se da. ker so dropi ful boljši in exp

Aja ne vem pol sem neki zablodu

 

Jaz swm vidu paragon 16 .. gear 7 in 8 in combat rating 1250 cca.. koliko imas combat rating?

Povezava do prispevka
Haldim reče pred 6 urami:

Meni je kul špil. V bistvu prvi ki ga igram na telefonu in nimam kaj pripomnit. Sem zmetal par evrov not ampak tudi če ne bi bi lahk normalno igral.

Če je kdo na serveru The void naj mi javi. Iščem warband :) 

Ja, smo na void. 
 

Dej mi username da te povabim v warband

Povezava do prispevka

@dzaver danes em dobil nek warband chest legendary zadeva.. baje v teh chestih lahko diobis tudi set amulet, ki ga drugace lahko farmas komaj v hell 4

 

tako da treba zrihtat ta warband cimprej.. dungeoni so ql za farmat te sete ampak rifti ti dajo vec xp in predvsem killov, naslednjic ti bom pokazal kako se rusha rifte in dela multikill rekorde :))

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 14 urami:

@dzaver danes em dobil nek warband chest legendary zadeva.. baje v teh chestih lahko diobis tudi set amulet, ki ga drugace lahko farmas komaj v hell 4

 

tako da treba zrihtat ta warband cimprej.. dungeoni so ql za farmat te sete ampak rifti ti dajo vec xp in predvsem killov, naslednjic ti bom pokazal kako se rusha rifte in dela multikill rekorde :))

Kul, ja :) danes bom itak online in lahko rifte

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Sem na dopustu tole mal igral na prenosniku in sem prišel sam preko Zoltun Kule cone pa še to sem se kar malo silil igrat. Da bi pa še denar metal v tole pa res nein danke. Sej verjetno je za nivo mobilnih iger zadovoljiva zadeva. Ma to mene res ne gane ker mi dol visi za to sceno.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 5 tednov kasneje...

Blizzard bo v igri Diablo 2 spremenil zaimke herojev in internet je seveda razburjen

 

Navedek

Do sedaj so bili liki tipa Barbarian, Necromancer, Amazon in Sorceress razdeljeni na zaiimke “she/her” in “he/him”, zdaj pa bodo vsi ti zaimki zamenjani za nevtralni “their”. Blizzard želi s tem odpraviti spolno binarnost in igranje narediti bolj prijazno LGBTIQ skupnosti, a to vsem ni po godu.

 

Well no shit. Pa dobro no, kaj je bilo tega treba? Tistih nebinarcev, ki so v preteklih 20ih letih špil že igrali, verjetno ni toliko motilo, da bi zaradi zaimkov nehali igrat.

 

Drugače je glede tega en dober post na njihovem forumu, ki ga je baje napisal pripadnik LGBT komune, se strinjam.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...