Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2023]


Priporočeni prispevki

En moj frend je enkrat pojedu košček ene konjske tablete za "pomiritev". Je opisal točno tak efekt, doma se je plazu po tleh iz fotelja v dnevni da je prišu do pojstle, komi komi da se je premikal, prav 90% hrom je bil.

 

EDIT: nisem vedu a sem v gostilni al trenutno igram temi sem mogu it pogledat haha

uredilo bitje Vse_je_najslabse
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 22 minutami:

Ma jaz pa Dacapotu čist verjamem, da mu je lahko nek model random fuknu neko glupost v pijačo, kao for the lolz.


Ja. Se pa ne bom šel detektiva. Pozabimo rajši.
Ker sem že povedal, da sva bila skolegom na pivu. Vsak 2 Uniona (steklenici odprti pred nama). Čez nekaj časa se je sicer prisedel en starejši gospod s kužkom, ki ga ne morem sumit. Natakarica niti slučajno ni nič dajala v pijačo, v nobenem interesu ji ni moglo bit, pa še napitnine sem ji dal 5 €. So pa prišli kasneje neki zame neznanci po mojega kolega (ker on ni bil z avtom in je imel kar daleč za peš, za razliko od mene, ki sem doma manj kot 10 minut pešhoje od lokala) .  Ampak nimam pa pojma, zakaj bi njegovi kolegi dali meni nekaj v pijačo. Niti se ne poznamo, niti nismo kaj dosti debatirali, ker so zgolj prišli, da ga mimogrede poberejo.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 8 minutami:

Je opisal točno tak efekt, doma se je plazu po tleh iz fotelja v dnevni da je prišu do pojstle, komi komi da se je premikal, prav 90% hrom je bil.


To skoraj kot scena iz Wolf of Wall Street ;) 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 23 minutami:

Zakaj pa? A je ful slabše brez miške, al je kaka druga fora zadaj?


Ma ne, komot lahko igraš na kontroler. Skoraj boljše kot oldschool z miško in tipkovnico. Itak si niti ne predstavljam da dandanes še sploh obstaja kdo, ki ne uporablja  kontrolerja na PC-ju (vsaj za določene igre). 
Fora je bolj v ceni ;) khm.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 minutami:

Ma ne, komot lahko igraš na kontroler. Skoraj boljše kot oldschool z miško in tipkovnico. Itak si niti ne predstavljam da dandanes še sploh obstaja kdo, ki ne uporablja  kontrolerja na PC-ju (vsaj za določene igre). 
Fora je bolj v ceni ;) khm.

Aja. Ma ne, saj ravnokar je "zastonj" v ponudbi od PS+ Extra.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 urami:

Ena izmed boljših izkušenj, me zanima če bodo še kak špil skuhali

Se strinjam, meni je samo malo bedno, da sem špil bil primoran dati na pavzo nekje na sredini, potem pa nisem zares nadaljeval in bi zdaj moral še enkrat vse od začetka :/ 

Povezava do prispevka

  

Gogy reče pred 1 uro:

Jaz sem upgradeanje odkril slučajno, mi je pa žal, da sem pomotoma zmetal tiste bombice, ki zakurijo sovraga. Bi prav prišle pri bossu.. Zdej bo pač šlo na trdo, Če ga je Galko s palico...<_< :)

 

s palico sem naredil unega bossa v eastern forest, v guard tower al kej je že (dva miniona ima zraven). Sej v resnici ga tudi ne moreš drgač.

 

unega garden bossa sem naredil pa s sabljico, ampak še vedno kot level 1. To, da je tudi level-up sistem napisan v scrolli jeziku in da moraš sam pogruntati kako in kaj, je še en od čudovitih boli-me-kurac-zate-lol momentov v špilu :D 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 21 minutami:

  

 

s palico sem naredil unega bossa v eastern forest, v guard tower al kej je že (dva miniona ima zraven). Sej v resnici ga tudi ne moreš drgač.

 

unega garden bossa sem naredil pa s sabljico, ampak še vedno kot level 1. To, da je tudi level-up sistem napisan v scrolli jeziku in da moraš sam pogruntati kako in kaj, je še en od čudovitih boli-me-kurac-zate-lol momentov v špilu :D 

Ja ma če pogledaš so zraven gibberish teksta sličice, kjer je dobesedno nazorno narisano kako upgrejdat. Drugače pa respect da si ga naredu kot lvl 1. Jaz sem ene 20 x umrl in mu nisem zbil prve četrtine lajfa. Je pa res da igram na tipkovnico na laptopu tudi.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Včeraj produktiven dan v Tunic. Padu tisti boss pri drugem bell towerju, našel 'grapling hook', bil porejpan s strani tistega faking kolos bossa v forrestu.:confused: Mal nabildu ljisca, tko da mu grem zdej je... vse po spisku..:ninja: Mam filing, da bo grapling hook v ogromno pomoč, prvič sem šel nanj ko gušter.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

o @Gogy bravo za grappling hook, to si ga pa hitro našel. Jaz sem ga ful pozno, ko nisem mogel več naprej brez njega in sem moral pretakniti vse mape zanj <_< Je pa res ful hud accessory ja, zelo sfuka ogromno sovražnikov in tudi proti parim bossom orenk pomaga, plus da omogoča dostop do ful enih boostov in dodatkov. Dobr si to najdu :D 

 

Proti kolossu pa samo pazi da ne bo frontalno navalil nate pa bo vse OK. Meni je ful pomagalo laufati okrog njega brez lock-ona. Pa freeze spell zelo lepo deluje, ampak kaj kurac, ko takoj vse pokuriš.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Me sej pri teh špilih je 'jeba' edino to, ker te napačen ovinek odpelje v drugo smer in se pol matraš nekje za brez veze, ker (še) nimaš pravega pribora. Včasih pa pure luck najdeš pripomoček, s katerim si ohoho olajšaš stvar. Mi je pa carsko zdej s tem hookom.

Une ptiče pa laserje, k se ti motajo nadležno k komarji okol glave.... Sam pffft, pa ga s hookom začopatim pa k sebi povlečem, hahaha, perje sploh ne ve, kaj ga je strefilo, že dinarčki letijo od njega. :D Tut če je orenk dlje od mene in ni na dohvatu meča. Res top zadeva zaenkrat.

 

Ja, freezer mam pa trenutno 4 udarce. Mimgrede sprašim. :(

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 13. 11. 2023 at 9:40:

  

 

s palico sem naredil unega bossa v eastern forest, v guard tower al kej je že (dva miniona ima zraven). Sej v resnici ga tudi ne moreš drgač.

 

unega garden bossa sem naredil pa s sabljico, ampak še vedno kot level 1. To, da je tudi level-up sistem napisan v scrolli jeziku in da moraš sam pogruntati kako in kaj, je še en od čudovitih boli-me-kurac-zate-lol momentov v špilu :D 

sej sploh ni scrolli jezik, oz se mi zdi da ni

 

da je bolj filler kot kej druzga, ker kar je pomembno tko piše v ANG in prikaže s slikami, vsaj tako sem si jaz interpretiral

Povezava do prispevka

Res, še bolj vesel, ker sem špil imel toooooooooooooooolk cajta na wishlisti. 

Hud špil, res. Mistika zarad napisov, Death's door vibe okolice in pol še tiste razne fakin bližnjice, k jih sploh ne vidiš, dokler ne greš po daljši poti okol riti v varže in ugotoviš, da bi lahk že parkrat šel na določeno lokacijo. Also, s petardami/bombami lahko tut stene rušiš in najdeš še dodatne prehode... ni da ni

Povezava do prispevka

@Vse_je_najslabse  kak Librarian, WTF??! :D  Jaz sem včeraj naletel na Forrest Fortress bossa. K en giant spider. Nisem si niti ogledal celotnega okolja, heck, še njega nisem celega videl, sem že bil spržen k bradavica pri dermatologu.:) Librarian? Bo verjetno na tej mapi, kjer sem našel grapling hook? Mam še tri une stebre za aktivirat...

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...