Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2023]


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 4 minutami:

Jaz moram priznat, da še nisem, čeprav vem, da bi mi fix bil všeč :blush:

Mrš igrat. Nemudoma!

Tole je dobesedno Ćamir žanr. Po moje ti bo zakon. :D

 

EDIT: Kar je vse_najboljše (sorry, sam tole bo od zdaj naprej canon :D) napisal!

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 minutami:

Mrš igrat. Nemudoma!

Tole je dobesedno Ćamir žanr. Po moje ti bo zakon. :D

Nemogoče, da to ni odlom komurkoli, ki ima res minimalen respect do kakršne koli umetnosti. Kar je res fascinantno je to, kako so si dobesedno sami izmislili koncepte, ki so doslej nevideni in so za njih res hudo izkoristili medij videoigre, da to dosežejo.

 

Jaz sem včeraj igral do 3h zjutraj, pa zraven je gledala ena frendica slikarka, ki v lajfu ni vidla videoigre in je bla čisto paf. 

 

EDIT: lol, ćamr žanr

uredilo bitje Vse_je_najslabse
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 11 minutami:

Nemogoče, da to ni odlom komurkoli, ki ima res minimalen respect do kakršne koli umetnosti. Kar je res fascinantno je to, kako so si dobesedno sami izmislili koncepte, ki so doslej nevideni in so za njih res hudo izkoristili medij videoigre, da to dosežejo.

 

Jaz sem včeraj igral do 3h zjutraj, pa zraven je gledala ena frendica slikarka, ki v lajfu ni vidla videoigre in je bla čisto paf. 

 

EDIT: lol, ćamr žanr

 

Sej te walking simulatorji in podobne bolj v pripoved usmerjene zadeve so itak bolj tak stereotipno 'ženski' al pa 'rahločutni moški s filofaksa' žanr hehe

 

Drugač žal komot med samodeklariranimi hardcore gejmerji najdeš kup takih, ki smatrajo vse igralno preproste špile brez kompleksnih mehanik kot trash, pretenciozne zadeve, nevredne naziva videoigra, plus klasične obtožbe wokeizma, feminizma, itd. - ker pač v igrici nisi nabit alfa male, ki z veliko brzostrelko/mečem rešuje vse probleme

 

uredilo bitje Raz
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Raz reče pred 28 minutami:

 

Sej te walking simulatorji in podobne bolj v pripoved usmerjene zadeve so itak bolj tak stereotipno 'ženski' al pa 'rahločutni moški s filofaksa' žanr hehe

 

Drugač žal komot med samodeklariranimi hardcore gejmerji najdeš kup takih, ki smatrajo vse igralno preproste špile brez kompleksnih mehanik kot trash, pretenciozne zadeve, nevredne naziva videoigra, plus klasične obtožbe wokeizma, feminizma, itd. - ker pač v igrici nisi nabit alfa male, ki z veliko brzostrelko/mečem rešuje vse probleme

 

Ma sem definiral na koga se ta "kogarkoli" nanaša, ti si boldal izven konteksta.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Danes sem za hec pognal Lost Words: Beyond the Page (Free na PS+ Extra) in me je po dveh urah igranja zgodba povsem zadela v čustvo. Igralne mehanike so čisto enostavne, nobenega izziva, ampak vseeno je interakcija z zgodbo, preko branja in puzzlanja po straneh narratorkininega dnevnika prijetno nostalgična. Zgodba je čisto basic saj je podana iz perspektive mlade punčke, ki si želi biti pisateljica.

Poglejte samo ta splash screen no, kot neka igra za mobitel. :D

1703794060434.jpg?ex=65a04c46&is=658dd74

Kljub simplistični naravi igre sem malo prej potočil solzo. Pizda, kako primitiven monkey brain imam fak.

Aja, tudi Jusant sem preizkusil in sem hooked (no pun intended).

Povezava do prispevka

Eeeee, kaka ideja kje se je zalomilo? God of War, reševanje 2 zmaja pri škratih, misija Hail to the King... Pridem do telih rdečih "bombic", katere je po navadi z lokom demoliral tamal. No tu so očitno neuničljive, ker nažigam vanje in se nič ne zgodi...

 

 

ScreenShot-2023-12-29_20-29-42.png

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...