Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2023]


Priporočeni prispevki

Danes bom IMO sfiniširal Tunic, sicer ne 100%, ker se mi malo ne da več, ampak ok. Zelo simpatičen špil, kul zahtevnost, samo enkrat sem moral googlati en hint, ker sem vedel, da moram nekaj naredit, ampak res nisem vedel kako (najbolj butasta rešitev). 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 15 minutami:

ma ze od avgusta zelo malo igram igre, tko da se kar nabira in nabira :)

 

ko bom v formi bo tolko bolj pokalo. upam :D

Aja, čaki, to je tebe tagalo? Sem linkal kao tomazkov post iz prejšnje teme, ki je zaklenjena.

Se pardoniram. :D

Imam pa sam podobne težave trenutno. Ful bi rad hitro nadaljeval in zaključil BG3, pa enostavno ni časa.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Je glih pred par dnevi prišla na PS+ Extra zastonj.

Drugače, a si obrnil BG3? LOTF te ne vleče?

 

EDIT: @Aktivist Vanč

 

Ne, da me ne vleče LOTF, full me vleče. A po drugi strani ne igram čistor nič. Nisem igral nobene igre že 2 tedna niti minute. Zadnjič sem en dan želel nadaljevati BG3 in mi je 3x ob štartu igre vrglo zaslon v stanje pripravljenosti pa ga enostavno več nisem mogel zbudit. Nimam pojma kaj se je dogajalo in nisem šel potem raziskovat težave. Sem moral prav fizično vgasniti comp in ponovno zagnati in se je spet ponovilo...

 

Mam zdaj neke druge zadeve in ni toliko interesa za igre. Upam, da me čim prej spet pograbi :) Saj veš, da samo javi, če bi ti igral LOTF.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Kaj trenutno igram?

 

V bistvu nič. Iščem priporočila za kaj zanimiviega v decembru.

 

Diablo4 igram v izico, itak imam že vse za to sezono, čakam še tisti endgame content in božične okraske v igri, ampak to bo bolj za par dni easy igranja.

uredilo bitje bitsurugi
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ker sem na izi coviden, po dolgem času spet nekaj igram, naložil sem ANNO: Mutationem, nekakšno 2,5D action-adventure rpg cyberpunk narativnico, ki se mi po kakih petih urah igranja kar precej dopade. Se ne spomnim, če se je špil kaj veliko omenjalo tukaj. Svet je precej dodelan, zgodba zaenkrat vleče, precej je pogovarjanja in raziskovanja. Rpg mehanik je kar nekaj, od odklepanja talent tree-ja, upgrejdanja določenih atributov do lootanja in craftanja in modificiranja orožja. Boj je 2d sidescrollasti in rahlo ploščadni, kjer lahko tepeš z lažjim ali močnejšim meleee orožjem, mečeš granate, uporabljaš pištolo itd ...  Dodanih je par mini iger (denimo hackanje ...), celokupno zelo všečno. Pa še kul filozofijo ima špil: :D

T3UwDFo.jpg

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 49 minutami:

Priporočilo: The Last Faith. Ni Hollow Knight, je pa zaenkrat poleg Blasphemous 2 najbolj opevana metroidvania v 2023

 

The Last Faith je res videti vrhunski, plus da mu je drugi najbolj objektiven opisovalec na internetu dal oceno 9/10. Ampak  žal na tem forumu igrice nihče ne bo povohal, dokler je ne pohvali nekdo iz smetanovske ekipe. Potem ko jo bo, bo dobila kultni status in vsi jo bodo igrali in hvalili (tako kot igrajo in hvalijo igrico Tunic). 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Priporočilo: The Last Faith. Ni Hollow Knight, je pa zaenkrat poleg Blasphemous 2 najbolj opevana metroidvania v 2023

 

Jaz sem ga imel nekaj časa na wishlisti, pa sem se po tehtnem premisleku odločil, da ne. Nekak mi preveč deluje kopija Blasphemous

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

Če jaz prav razumem niti uporabnik Feget še ni igral te igrice, samo pač drek meče naokrog, as usual

 

Pa tudi as usual si bo ke_kit moral s papirčkom fejst obrisati čevlje :D

Sem nabavil nove gojzarje in jih vedno obujem preden pridem na Mn3. :D

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...