Skoči na vsebino

[multi] Hogwarts Legacy


TheToon

Priporočeni prispevki

Ena anekdota:

 

(Najprej ozadje: ker so mati delali v kniznici, sem bral harrija pred vecino ljudi, ker sem knjigo dobil v roke dobesedno takoj po izidu.)

 

4. razred; likovna vzgoja. Navodila: narisi svojega najljubsega knjiznega junaka. Ucenci se sklanjajo nad svoje risalne liste in vsi po vrsti risejo Piko Nogavicko, Zmajcka Direndajcka in se par drugih najbolj znanih otroskih likov. Uciteljica se sprehaja po razredu in deli modrosti, spodbudne besede in nasvete. Pride do malega Scara, ki vneto rise Harryja Potterja na metli, tocno takega, kot je na platnici Kamna modrosti. Nekaj casa mu gleda cez ramo, nato pa se odkrha.

Uciteljica: Mali Scar, kaj pa to rises?

Mali Scar: Harryja Potterja.

Uciteljica: A ne bi rajsi narisal nekoga bolj znanega?

 

(Smesno zato ker je to zdej najbolj znan knjizni lik ever hehe)

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 minutami:

Dej jebte se s tem hypanjem, k že tako nimam nobenega lajfa in preveč igric za preigrat. :no:

 

Tole mi zgleda vedno boljše in boljše, ampak se moram prepričati, da je bolj smotrno počakati na padec cene/boljše čase. :D

 

Jaz sem poslal mail Goblinu in vprašal koliko mi dajo za 3 stare špile in da doplačam za Merjasce :D Zdaj bi blo verjetno najbolje, da mi odpišejo, da so igre sranje in mi ne dajo nič, ker drugače bom verjetno vzel. In to je igra, ki je niti približno nisem mislil igrati nikoli :)

 

Faking mn3njalničarski hype!

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

 

Jaz sem poslal mail Goblinu in vprašal koliko mi dajo za 3 stare špile in da doplačam za Merjasce :D Zdaj bi blo verjetno najbolje, da mi odpišejo, da so igre sranje in mi ne dajo nič, ker drugače bom verjetno vzel. In to je igra, ki je niti približno nisem mislil igrati nikoli :)

 

Faking mn3njalničarski hype!

Vpraš gospoda playgame. On ma zih kakšne killer deale 😆

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...