Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

jbg, se pač ne strinjamo, meni je U4 > U2, razen to da ima mogoče U4 malo preveč povdarka na zgodbi in posledično več mirnih delov, sama zgodba pa nič posebnega. Ostalo pa bomba. Last of Us Part 2 pa gladko boljša izkušnja kot enka. Če gredo igre v tako smer in bomo dobival tako kvaliteto, to bom kr vesel.

Povezava do prispevka

Ja tle bo pač nek prepad med tistim, ki nam je enka za odtenek overrated in tistimi, ki jih napolno moti zgodba dvojke.

 

Enka je kot nek zadnji triumf PS3 ere in ima straightforward zgodbo, kjer je v ospredju Joel in kako je njegovo življenje končno spet dobilo smisel (vključno z odločitvijo na koncu). Mi je bilo fajn igrat, Naughty Dog certified fun and quality; ne bi pa lih rekel, da pride v moj top10.

 

Part 2 ima pa veliko več za povedati, več spoznamo svet v katerem smo, razdela to končno odločitev iz enke in kaj so POSLEDICE. Ne samo to, tudi pokaže razdvojenost Ellie, ker seveda ima rada Joella, samo je jezna nanj, ker ji je lagal. Za vrhunec pa ko že misliš, da si blizu epiloga špila, se pa vse obrne na glavo in spoznaš zgodbo druge strani, kjer je, vsaj meni, vse smiselno kaj in zakaj. Konča se seveda s tem, da je Ellie izgubila vse kar je lahko, ker je bilo njeno glavno gonilo v življenju maščevanje.

 

 

Naughty Dog bi komot lahko to zgodbo prišparali za tretji del in bi dobili neke dodatne pustolovščine Joella in Ellie, kjer se na koncu status quo ne bi nič spremenil, ampak to je dolgčas. To počnejo Marvel filmi. Kar so pa naredil Naughty Dog je mojstrovina na nivoju RDR2 kar se same zgodbe tiče. 

 

Tv serija bo pa zanič, ker sem fix, da ne bodo zgodbe podali na isti način.

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 urama:

Ne zastopim zdaj, a U4 velja med publiko, kot slaba igra/film karkoli?

U4 mi je bil zakon. Zgodbovno je daleč najboljši del imo. Žal pa mi ne uspe toppati legende U2, kar se tiče pacinga in akcije.

 

EDIT: Vidim, da si že igral, never mind. Nisem nikjer slišal, da bi se folk pritoževal nad igro.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

Geslo rabiš za Google? Jaz komot brskam brez kakršnekoli prijave...


Ne vem. Meni google danes sploh ne dela. Mislim pač Chrome  na splošno. 
Nič Nula. Takoj ko zaženem me vpraša za uporabnika in geslo. ?

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Gogy reče Pravkar:

Jaz sem pa mislil, da sem DaCapota videl danes na morju. En štajerec je tri žuje spil na plaži in šel z drago nazaj gor pred prikolo/šotor/jamo...

 

:unsure:

Mogoče DaCapo pred 30 leti, zdaj je njegova draga v Afriki, kjer služi milijone in se druži s temnopoltimi prijatelji, on pa doma nabira energijo za prehodit stopnice XD 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 8. 8. 2023 at 18:28:

Vsi Unchartedi, od U2 do U:LL, so top tier poletna igrica material, kle sploh ni dileme. V poletnih večerih lahko to krkam v takih količinah kot uprabnik Slinch gin tonice

Men recimo je bil u3 dost averazen. Imo grejo tako: 4,2,3,1. Sam je treba poudarit da je razlika med 4 in 2 zelo majhna in razlika med 3 in 1 vecja kot slincheva kolekcija neumnosti (ki se bo pocasi sesula sama vase in ustvarila crno luknjo, lp).

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 5 urami:

 

Kdorkoli je reko, da je to podobno Monster Hunterju, si zasluži šamarčino :D Pa ni Skill Up, ampak njegov editor

Tole nima absolutno nobene zveze z Monster Hunter (celo FC je omenil to v opisu lol). Edino kar ima skupnega, je to da lahko targetaš različne dele telesa pri večjih monsterjih, da dobiš več loota, ko ga potamaniš.

Podobno... Ja, če imaš dioptrijo in gledaš na 20km.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...