Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 12 urami:

Dobro, samo Erdtree pa Dragonci niso lih JRPG scena

 

Meni je imela Dragons dogma FUL nek tak specifičen japonski vibe, kljub totalno zahodnemu artu, dogajanju in okolju :D Ne vem zakaj, al zato ker je imel špulil tak japonski jank filing, al zarad bolj japonskega (capcomovskega) borilnega sistema, al zaradi čizersko japonskih npcjev, ampak men je imel špil res čist specifično, zelo "japonsko" dušo.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 7 urami:

Topčina, ponavadi imajo njihove igračke res dobro zgodbico, can't wait

 

Galko reče pred 5 urami:

izgleda fenomenalno, ima trademark Vanillaware vibe plus lahko se poročiš z lastno sestrično

 

must buy IMO

 

men pa sam po videu ni všeč ta Fire Emblem/Ogre Battle sistem bojevanja

 

dost bolj čakam Sword of Convallaria s svojim Tactics Ogre/FF Tactics pristopom

Povezava do prispevka

Mene pa bolj "skrbi" to, da mi ni bil še nobeni Vanillaware špil res top. Dragons crown sem premal igral, ampak tist kar sem videl, ni blo blizu kaki pravi beatem up legendi. 13 Sentinels ma res insane cool zgodbo in gre v noro over the top twistanje in kompliciranje s timelini, ampak je tisti strateški "gameplay" del pod vsako kritiko. Še najboljši mi je bil Odins sphere PS4 remake, ki je pa tud imel orenk minuse (predvsem je preveč razvlečen, pa ene gameplay odločitve so ble čudne, recimo pavziranje špila in iskanje spellov po menujih sredi največje akcije, ki je spominjala na 2D pretepačino).

 

Tko da sem zelo previdno optimističen :)

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 8. 3. 2024 at 13:52:

 

Meni je imela Dragons dogma FUL nek tak specifičen japonski vibe, kljub totalno zahodnemu artu, dogajanju in okolju :D Ne vem zakaj, al zato ker je imel špulil tak japonski jank filing, al zarad bolj japonskega (capcomovskega) borilnega sistema, al zaradi čizersko japonskih npcjev, ampak men je imel špil res čist specifično, zelo "japonsko" dušo.

 

Ravno zdaj igram. Boj ja in liki so taki lepi golobradci, stvari pobiras v zakeljckih, ki lezijo po tleh. Meniji so res specificni v japonskih igrah, nekaj je totalno cudnega in immersion breaking na njih, ampak potem vidis, da so zelo lepo fasisticno urejeni. Predvsem pa je muzika faktor, japanci imajo zelo radi jazz, oziroma tako lounge, elevator muziko v svojih igrah. Dragons dogma ima te momente. 

uredilo bitje planetarium
Povezava do prispevka

Stellar Blade demo, torej to kar je Playstation skinil iz svojega stora:

 

 

 

moje skromno mnenje: igrica se bo precej dobro prodajala predvsem zaradi določenih, hmmm, zanimivih odločitev okrog dizajna glavne junakinje :D :D 

 

drgač men zadeva, kadar ni shotov na ritnice in sise, deluje kot najbolj standardni trash AA akcijski JRPG

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Baje je zelo starinsko hardcore. Torej izgubljaš se po mapi, ne veš kaj moraš naresti, veliko res random lokacij in opravi, ampak razvoj lika in igralnost pa sta baje vrhunski.


Meni je svinjsko žal, da niso naredili raje remaster dvojke, tisto je bilo par nivojev boljše v vseh pogledih od enke.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

Meni je svinjsko žal, da niso naredili raje remaster dvojke, tisto je bilo par nivojev boljše v vseh pogledih od enke.

Meni se pa zdi, da so se ravno prav odločili

 

Enka je bila res že prilično postarana (sploh oriđiđi verzija — še jaz, ki sem tradicionalist, sem igral Enhanced Edition iz 2015), dvojka pa je res na easy igralna 2024, mogoče nasnameš kak patch za widescreen, drugega pa dejansko ne potrebuješ

 

Če nekdo zdaj uživa v rimejku enke, bo komot užival v dvojki in tako dobil ves SS content 卐 

 

Če pa bi rimejkali dvojko, pa bi se bilo vrnit na enko res smrt

 

Sicer pa itak bodo rimejkali tudi dvojko, razen če so kakšne zagate glede pravic, ker se je rimejk enke za tako random rimejkič res dobro prodajal. V bistvu se vse te rimejki in remasterji zdaj ful dobro prodajajo, mam filing, da je to neka nova baza igralcev, ki vmes 15 let ni igrala igric, zdaj pa prihajajo nazaj po te remasterje. Ker tam do ene 2022 so se remasterji starih hitov zelo povprečno prodajali, kolikor sem spremljal, zadje dve tri leta pa so poboostali 

Povezava do prispevka

Nightdive so sicer napovedali "enhanced" verzijo SS 2, torej na isti način kot so enhanced Quake 1/2, Star Wars Dark Forces itd itd. Mislim da pride letos ven.

 

 

Meni taki mini refreshi jako smrdijo, tudi mi izgledajo špili zelo outdated kljub osvežitvam, tko da ne mislim niti sprobat.

 

Dobro narejen full remake SS 2 v sodobnem grafičnem pogonu bi bil pa mega cool, ja.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 35 minutami:

Stokrat raje imam manjše projekte preizkušenih ekip, ki hočejo narediti igro kot jo oni želijo, kot nek corpo live service crap narejen za molzenje in nabijanje delnic. 

Meni pa 100x bolj sedejo špili, ki so narejeni samo za molzenje :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče Dne, 6. 3. 2024 at 18:06:

A to 2024 al 2020, ko je Ghost of Tsushima izšla?

Tisto leto, ko pride boljša, ki ne podpira le 30, le 60 FPS, ampak toliko, kot ti srce poželi, in lepša verzija na Master race 

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...