Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

atomic reče Dne, 18. 4. 2024 at 12:19:

1. Ker na PS5 ne teče na nativnih 4K v nobenem primeru

2. Ker verjetno teče na nastavitvah medium/high ekvivalentnih PCju.

 

Hernire reče Dne, 18. 4. 2024 at 13:11:

A ni tako, da lahko pavšalno rečemo, da je grafična v PS5 nekje tam na nivoju RTX 2070? CPU pa je tudi nekje tam v rangu medium settingsov tukaj. Nisem štručko, tako mnenje sem si tekom generacije ustvaril, lahko me avtoriteta_atomic popravi

 

Tako da pomoje je PS5 verzija grafično bolj pri "medium" kot "high" ravni, če gledamo to razpredelnico

 

Kolikor vem PS5 99 % igric ne laufa nativno na 4k, ampak scala na to raven. Kar nativno laufa na PS5 4k ponavadi doseže 30 frejmov

 

Smo preprosto v času, ko se scalanje in podrobnosti od medium-high-very high minimalno opazijo, zato na uč deluje, da laufa nativno 4k na very high :D 

 

Zna bit, čeprav mi je vseeno čudno za PS4 era igro, da ima take zahteve - ki nekih novih bonbončkov PC verzija ne prinaša (nema ray tracing) - verjetno boš pač samo lahko malo več nabil anisotropic in gostoto rastja 10km v daljavi, ki bo žrla GPU za krasni kurac, kot je to navada na PCju. :D

Me prav zanima, ko DF opravijo analizo...

 

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 6 minutami:

Zna bit, čeprav mi je vseeno čudno za PS4 era igro, da ima take zahteve - ki nekih novih bonbončkov PC verzija ne prinaša (nema ray tracing) - verjetno boš pač samo lahko malo več nabil anisotropic in gostoto rastja 10km v daljavi, ki bo žrla GPU za krasni kurac, kot je to navada na PCju. :D

Me prav zanima, ko DF opravijo analizo...

Pa sj niso neki hude zahteve. 

za 1440p in 60fps je dovolj 4 leta stara midrange grafa. Za MAX  in 4K je pa vsaka igra zahtevna k prasica.

Povezava do prispevka

Ej plešaste spake in pokveke foruma. A ste kaj igrali igrico Jagged Alliance 3? Odlličnih 8/10 v jazbini in precej veliko pohval s strani priznanih opisovalcev kot mortismal gaming.

 

A smetana ni odobrila igrica ali so ji miselni taktični potezni frpji prezahtevni za njene poljže možgane.

uredilo bitje Feget
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Feget reče Dne, 19. 4. 2024 at 16:12:

Ej plešaste spake in pokveke foruma. A ste kaj igrali igrico Jagged Alliance 3? Odlličnih 8/10 v jazbini in precej veliko pohval s strani priznanih opisovalcev kot mortismal gaming.

 

A smetana ni odobrila igrica ali so ji miselni taktični potezni frpji prezahtevni za njene poljže možgane.

 

Sem ravno par dni nazaj dal na tisto temo o dealih, da je 50% off na Steamu. Pa, preden se ti zbudiš s trdim, je že 5x predebatirano, da je špil vreden denarja.

Povezava do prispevka

Po 12ih (!) letih v zgodnjem dostopu le-tega končno zapušča ata zombie preživetvenih peskovnikov 7 days to die. Ob izidu bodo izdali še novo konzolno verzijo ter zvišali ceno, zato jo ponujajo v zadnjem znižanju od 22. do 29. aprila (ko to pišem, popust še ni live, interesenti spremljajte na pari).

 

 

Jaz ga igram že od prvih verzij dalje, zato je to zame dobesedno novica desetletja :D

Povezava do prispevka
Feget reče pred 3 minutami:

Samo sporočam, da igram igrico Jagged Alliance 3 in da je vrhunska ter da mi lahko smetana pofafa kurca.

Dobesedno nihče na tem forumu ni rekel karkoli slabega o tej igri. "Smetana" pa ga po moje sploh igrala ni lol.

 

A ti prav čutiš potrebo po sporih na dnevni ravni? Kakšna duševna motnja je tole? Assholism?

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče Pravkar:

Dobro vedet.. pol na enem meetu, ko se opogumim in pridem, te z Galkom napijveva in kot bi rekel moj znanec, homoselsualec, kar si reku si reku

Good plan, samo ni vkalkulirano, da programer Feget na meetu sisa une svoje 2 deci kokakole cel večer. Enkrat ko smo naročili sodček piva v Pivovarni Union si je kao natočil za dva požirka piva v kozarec, od tega je en požirek pustil :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 6 minutami:

Good plan, samo ni vkalkulirano, da programer Feget na meetu sisa une svoje 2 deci kokakole cel večer. Enkrat ko smo naročili sodček piva v Pivovarni Union si je kao natočil za dva požirka piva v kozarec, od tega je en požirek pustil :D 

Pol mu bomo spustili malo carobne prahu iz romava v kokakolo zero shugar in slinc bo vse dokumentiral za mn3 voult

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 6 urami:

Sem dostikrat slišal za to igrico. A to je neke vrste Zombači x Minecraft x survival igrice? :D 

 

Nekaj takega, ja. Basicly kot da bi zmešal Minecraft in Project Zomboid; špil ima vse glavne značilnosti iz Zomboida, poleg tega pa se da skoraj vse razsut, postavit, popravit, prekopat in preuredit, pa še precej dober random generation zna narest, če se človek odloči za "neskončno" plato ala Minecraft.

 

Če te zanima več o osnovnih mehanikah in imaš nekaj časa, si lahko pogledaš ta video za začetnike iz tazadnje verzije:

 

 

Povezava do prispevka
Navedek

When you purchase a title on Steam prior to the release date, the two-hour playtime limit for refunds will apply (except for beta testing), but the 14-day period for refunds will not start until the release date. For example, if you purchase a game that is in Early Access or Advanced Access, any playtime will count against the two-hour refund limit. If you pre-purchase a title which is not playable prior to the release date, you can request a refund at any time prior to release of that title, and the standard 14-day/two-hour refund period will apply starting on the game’s release date.

Steam will stop issuing refunds if you play two hours of a game before launch day

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 11 minutami:

Komi čakam! Gothic 1 in 2 sta mi tko res epske igre takrat k ste izšle, sem nažigal kot zmešan.

 

Sicer je trailer že kar star, sam so neke nove fotke prišle.

 

Zelo dolgočasno barvno paleto mi ima. Še Gothic 1, ki je pojem sive igrice, deluje bolj barvit od rimejka :D 

 

A to je zdaj "nov" rimejk, ni več tisto, kar so izdali un katastrofalen demo rimejka? Uno so dropali? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...