Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 1 uro:

Če ni Sony eksluziva potem dvomim da je kdo igral na tem forumu:rofl:

 

Recimo eno najboljših iger tega leta Guardians of the Galaxy sploh nihče ne omeni tu, medtem ko se neke 15 let stare sony ekskluzive stalno preigravajo in mazilijo kot jezusove podplate. 

 

 

 

 

Lil bard, guardians of the galaxy je bla kr dostkrat ze omenjena 

Povezava do prispevka

Buče mudelček!!!


Vsak dan ko se zapre borza in ko pregledam koliko milijončkov sem zaslužil, grem še prečekirati mn3njalnik debate in Guardiansi niso bili nikjer omenjeni. Igrica je po mojem v tem pogledu epski dosežek, ker je najboljša predstavitev teh likov ever made. Filmi z njimi so mi bili precej bedni, vedno izpadejo kot neka posljena komedija, stripi mi tudi niso potegnili, tu v igrici pa izpadejo res carsko. Ne spomnim kdaj sem se nazadnje v igri res nasmehnil ob kakšnih inteligentnih in dobrih forah - no tukaj padajo vsake par minut. Tako da z vidika zgodbe, likov in vzdušja je igra 10/10, igralnost je po drugi strani precej slabša. Ampak meni prvi del odtehta minuse.

 

Če bi bila to Sony eksluziva bi polovica smetane že imele rakuna ali drevo za tatoo na riti.

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Mah če ti novi Guardiansi  niso cool igrica ob kateri se  ne moreš sprostit in uživat potem je gayming spirit v  tebi že zdavnaj mrtev. Ampak to je itak klasika za fotre. Potem je samo še  butast froc pomemben, vse ostalo je brez veze, ne znajo se (več) zabavat in samo še zateženo vsem utrujajo do  svoje smrti.  

Povezava do prispevka

The report by Games One lists 40 different companies and the compensation packages their CEOs received in 2020, all of which are six figures or more.

Of the 42 CEOs listed (Digital Bros and CD Projekt each have two joint CEOs), 27 received compensation of more than $1 million.

Total compensation, which is decided by a board of directors and ratified by a shareholder vote, can be a mixture of salary, bonus, stock and benefits.

The data was sourced from company filings and standardised to the 2020 calendar year. Companies who filed in currencies other than US dollars were converted using the average exchange rate for 2020.

Although not every major video game company’s CEO is listed in the report, the CEO who tops the list is Robert Antokol of Israeli mobile publisher Playtika, who reportedly received $372,008,176.

Behind him is Activision’s Bobby Kotick, who reportedly received over £154.6 million in compensation – around $77,300 per hour.

The CEOs on the list who received at least eight-figure compensation packages are:

 

Robert Antokol (Playtika) – $372 million
Bobby Kotick (Activision Blizzard) – $154.6 million
Andrew Paradise (Skillz) – $103.3 million
Andrew Wilson (EA) – $34.7 million
Frank Gibeau (Zynga) – $32 million
John Riccitiello (Unity) – $22 million
Strauss Zelnick (Take-Two) – $18.1 million
Taek-Jin Kim (NCsoft) – $15.6 million
Min-Liang Tan (Razer) – $10.4 million
Debbie Bestwick (Team17) – $10.2 million


Other notable names on the list include Yosuke Matsuda of Square Enix ($4.1 million), Hajimi Satomi of Sega ($2.9 million) and Shuntaro Furukawa of Nintendo ($2.8 million).

PlayStation and Xbox don’t appear on the list because they’re covered by the CEOs of Sony and Microsoft respectively, whereas the list is specifically based on companies that solely focus on video games.

The report also gives the median employee compensation for some of the most notable companies on the list, which enabled Games One to also figure out their pay ratio.

According to their report, the compensation granted to Activision Blizzard’s Bobby Kotick was roughly the same as the average cost of paying 1,560 employees.

 

Source: https://www.neogaf.com/threads/the-games-industry’s-highest-earning-ceos-listed-in-new-report.1627672/

 

reply v threadu, pod katerega se lahko podpisem:

 

Navedek

The CEO of Nintendo making 2.8 million while the CEO of Activision making 154.6 million makes me want to throw up.

 

Povezava do prispevka

A je kdo od vas igral Outward? Najbrz se mi ne splaca odpirat teme o tem ampak je en redkih indie rpg/survival spilov s proper coopom. As in, its an RPG, ne nek themepark kjer moras delat tocno tisto kar pise drugace spila krici vate, da ne delas prav.

 

Zdaj sem (ne vem kako, spljoh) kaco preprical, da se mi pridruzi in je spil se toliko bolj simpaticen in enjoyable. Mogoce mi je tko vsec nek po filingu ali vsaj vzdusju sveta nekako slici na Gothic, ali pa mogoce samo zato ker bi nekdo reku da je janky kot Gothic.:P

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 20 urami:

Zaenkrat CEO Nintenda še ni bil preganjan zaradi spolnih in drugih zlorab zaposlenih. Ne bi ravno metal v isti koš lol.

res res DOUBT da model z 150miljo rab zlorabljat zaposlene

al je to samo nek medijski linch k drekovi kričijo po twitterju

 

folk ki dela pri activisionu(cod) so v navezi z folkom ki dela pri Respawn )neki so se menjal dramice pa to z EA in tf2 takrat) - Respawn, najbolj sjw diversity "look at us" firma ever, 1 legenda od 10ih je straight, BLM, stop asian hate, LGQTBR, suicide is painless značke da pokažeš kako si progresiven, ni da ni

blizzard je mel tut konstantno neki diversity najave ni da ni lejte nas kako smo progresivni, v WOW questu smo removal besedo *****, 'čke se slikajo na skretu kako carsko je pri njih delat..

a čez noč so kao ratal najjači woman haterji, posiljevalci ni da ni :D res fucking doubt

bi prej reku da nekdo izkorišča mal trenutno politično klimo victim hooda

 

ugibam da mu niso nič od tega dokazal kar pišeš (torej innocent ) ?

uredilo bitje Sovica
  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka

ma jebi se s takimi zaključki model, čist lepo sm napisal da mi firmi nikakor ne delujeta neki wymen woke hayterji in da pač dvomim

 

ne, ne ščitim ga idiot, vse woke kar sm omenil je omenjeno v njegovo prid, če bi bil /b/tard (whatever the fuck ta tvoj ad hominem pomeni) bi najbržž navijal da ga pofukajo ker je woke a ne

 

a so mu dokazal ? niso ?

preganjan ?

by preganjan misliš da zadeva še ni niti do sodišča prišla ?

 

no, to je to.

 

pizda omenim da mam dvome ker par twitter člankov ni dejstvo ti pa kr nekam v pičku matrno zaključke pa že takoj bi predalčkal

tisto k prou pazm da bi napisal da mi pol ta drek serviraš

dj si šamar idiot

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Valjda te predalčkam, če vsakič, ko je KAKORKOLI govora o nečem woke, takoj moraš neki kontrirat. WTF?

 

Recimo tale komentar

Sovica reče pred 37 minutami:

ugibam da mu niso nič od tega dokazal kar pišeš (torej innocent ) ?

"NIČ OD TEGA KAR PIŠEM"

Dobesedno ničesar nisem napisal lol.

Dej, fak, imej malo samorefleksije ffs.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

model, ti si napisal

Navedek

Zaenkrat CEO Nintenda še ni bil preganjan zaradi spolnih in drugih zlorab zaposlenih. Ne bi ravno metal v isti koš lol.

kot da je to že neka sveta resnica in je model tkorekoč OBSOJEN, GUILTY

 

in ko ti napišem da je model politično na strani ljudi ki si prizadevajo da do tega ne pride imam dvome, da ani vzadi kaj drugega

 

"OH WAU A KR BOBBYJA ŠČITIŠ JA SJ NČ ČUDNEGA MUH WOKE MUH /B/"

 

ok model, se opravičujem s tabo brezveze karkol met

 

čudn da me nisi kr obsodil za nekoga ki spolno zlorablja zaposlene iz prve

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 2 minutama:

kot da je to že neka sveta resnica in je model tkorekoč OBSOJEN, GUILTY

Dobesedno v tvoji glavi. Kako se že reče, rent free ane?

 

Omenil sem izključno to kar se ve. Da ga preganjajo (to ne pomeni, da je obsojen, guilty al karkoli si si sam izmislil) zaradi spolnih in drugih zlorab.

Nič mojega, nič kar ne bi pisalo kjerkoli na internetu. Mislim, da je fora v tem, da je veliko zaposlenih stopilo naprej.

 

Also, ne bom se šel teh (anti)sjw debat s tabo.

Prosim, spizde, thx.

 

 

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Sovica reče Pravkar:

še kr ni dojel da vse kar je blo napisan je blo napisan v njegovo prid in ne kot negativno

 

to je to k si toko zasidran NPC da ne moreš razumet kaj ti folk piše

 

sj če mi hočeš povedat "tudi woke folk posiljuje" ok, sam prej se nauč brat

Evo tole ti pa dam čisto prav.

Nikoli ne preberem vsega kar napišeš. My bad (sam mi ni neki žal).

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...