Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

nimious reče Dne, 17. 2. 2022 at 8:40:

In kaj točno ti pove ocena, če so praktično use stvari ocenjene med 4 in 5 na lestvici do 5, ter med 8 in 10 na lestvici do 10? Glavni del variance ocene pa zavisi na količini keša, k ga je založnik fuknu v review, ne pa v kvaliteto špila?

realno gledano in tko tut povedano

mnogo revjujerje so že dobil.

morš  se sam odločt

pa ne podlezt hypu oz  marketingu, kamer gre dost več keša kot v žepe reviewerjev

 

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 13 urami:

Gledam The Cuphead Show. Dost nice, priporočam. Bom odprl en mega thread za vse filme in serije po igricah, dosti tega bo zdaj. 

 

Weraziel reče pred 2 urama:

Jaz sem razmišljal, da bi odprl temo o filmih in serijah, ki so narejeni po špilih, ker serije gladko nesejo filme.

Drgač a si sploh videl moj post, great minds think alike ali nekaj x)

 

Ti prepustim odprtje teme, bom pa kaj nalepil vanjo :) 

Povezava do prispevka
Navedek

Man Who Lived in Small Apartment Owes Nintendo $14.5 Million
 

The brightest part of Gary Bowser’s tiny apartment is the lime green walls. Beyond that, his home in the Dominican Republic is incredibly sparse, with a fridge and cabinets in one room next to a desk with his computer. The kitchen has a stove, an oven, a large bottle for water, and a blue sofa with speckled cushions. Bowser, it seems, does not have much.

But video game giant Nintendo is expecting Bowser to eventually pay $14.5 million for his role in running websites and developing devices for an organization called Team Xecutor, which let people run pirated games on their Nintendo Switch consoles. Last week, Bowser was sentenced to more than three years in prison and has agreed to pay $4,500,000 in restitution to Nintendo. In a related civil lawsuit that concluded in December, a court ordered Bowser to also pay $10,000,000.

https://www.vice.com/en/article/epxm5n/gary-bowser-small-apartment-owes-nintendo-10-million

 

@XEcutIor watch out

Povezava do prispevka
seattle reče Dne, 7. 2. 2022 at 20:28:

Ce se se kdo spomne igre na keteri je delal/dela Sneti (Call of Osiris)
Zdej je na Kickstarteju :)

https://www.kickstarter.com/projects/actalogic/wayfarers-call-of-osiris

100k$ hocejo. Pomojem nedosegljivo.

Ni blo ne, tako je stanje po polovici kampanije 

 

image.png.4d85ecc7f91a94d83aaa07e0971b9af3.png

 

Also, glede na gameplay, kjer nek redpiller šica po random črncih bi jaz reklamno kampanijo targetiral na r/trump ali kaj podobnega, pomoje bi bilo več uspeha :D 

 

Povezava do prispevka

pa še retail izdaja je potrjena, wery nice

 

Sam mene ta The Ascend ful fuka, ne. Po eni strani izgleda noro pa vsi posnetki ko začne pokat delujejo res cool, ko en tak kratek sci fi Diablo 3 z zgodbo. Torej na papirju zelo za +++, dobra šestka kolega pa zaprite vrata za sabo, lp prof. Čamir. Sam pol pogledaš pa opise pa je tko večina Meh se je kar cool sam ni pa nek biser 7/10. Forumaš ni pa noben igral očitno, ker se sploh ne spomnim, da bi bil kdorkoli neki hyped al pa nehyped nad špilom. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

pa še retail izdaja je potrjena, wery nice

 

Sam mene ta The Ascend ful fuka, ne. Po eni strani izgleda noro pa vsi posnetki ko začne pokat delujejo res cool, ko en tak kratek sci fi Diablo 3 z zgodbo. Torej na papirju zelo za +++, dobra šestka kolega pa zaprite vrata za sabo, lp prof. Čamir. Sam pol pogledaš pa opise pa je tko večina Meh se je kar cool sam ni pa nek biser 7/10. Forumaš ni pa noben igral očitno, ker se sploh ne spomnim, da bi bil kdorkoli neki hyped al pa nehyped nad špilom. 

 

Sneti ji je tudi dal 7

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

pa še retail izdaja je potrjena, wery nice

 

Sam mene ta The Ascend ful fuka, ne. Po eni strani izgleda noro pa vsi posnetki ko začne pokat delujejo res cool, ko en tak kratek sci fi Diablo 3 z zgodbo. Torej na papirju zelo za +++, dobra šestka kolega pa zaprite vrata za sabo, lp prof. Čamir. Sam pol pogledaš pa opise pa je tko večina Meh se je kar cool sam ni pa nek biser 7/10. Forumaš ni pa noben igral očitno, ker se sploh ne spomnim, da bi bil kdorkoli neki hyped al pa nehyped nad špilom. 

Jaz sem vložil 20 ur v to igro na PCju, dokler nisem prišel do nekega glicha - vrata se mi niso odprla in nisem mogel nadaljevat. Pol sem pa nekak opustil vseskupaj...

 

Igra ni na nobenem področju napredna, kvečjemu povprečna, razen:

 

1.grafika +detajli je zelo zelo na visokem nivoju

2. Gameplay mi je noro dogajal, čeprav delaš nonstop eno in isto - streljaš. 

3. IT'S FAKIN' CYBER PUNK :wub:

 

Povezava do prispevka
Navedek

The Bethesda.net Launcher, which since 2016 has served as a place for players to purchase and launch games made by the publisher, will soon be coming to a close. Bethesda announced on Tuesday that the launcher will be sunset later this year, after a process that starts in early April. Players will have plenty of opportunity to migrate their games and funds to Steam, as well as many of their saves.

The migration to Steam will include fans’ game library and wallet, so nothing should be lost with the launcher’s retirement. Players’ Bethesda.net accounts will remain active; some games may still require you to log in for save files, in-game cosmetics, or access to a mod library.

While the process to transfer Bethesda games to Steam begins in early April, the launcher itself will no longer launch games in May. (Players will retain access to these games and can migrate them at any time; they simply won’t be playable through the launcher.) Saves, cosmetics, in-game currencies, and progress in Fallout 76’s seasonal model will be able to transfer over to Steam as well, with one exception: saves in Wolfenstein: Youngblood which are “currently unable to transfer.”

Bethesda’s news post includes a more thorough FAQ, including a specific one for Fallout 76. As for the publisher’s other large, live service game, the post states that “The Elder Scrolls Online is unaffected by this change.”

 

sauce

 

Fak, čist slučajno sem danes to videl. Juhej, en pofukan launcher manj oz. more power to the one true launcher. Pičku mater.

 

 

Povezava do prispevka

Ker brutal gaming goty edition pa tale 2022 obeta da bo, omg :D :D

 

Najprej čist tki kr iz nekje Snowrunner. Ki je 2020 naslov lol, ampak ok, je zelo svež :D pol Sifu. Pol HZD 2. Pol Elden rings. Pol Gran Turismo 7 ki je baje tudi mega top s SP kampanjo. Zelda BOTW 2 pride. Pa zelo verjetno še marsikej. Zelo zelo jako leto tudi če bi ga primerjal z najbolj hardcore ps4 era leti.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...