Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 9 minutami:

No evo... kaj se potem čudite takim cifram, če ima DaCapo 3 izvode, potem ma DaPubec tudi ziher 3. 1 familija - 6 kopij.


Mhm. Tako nekako. S tem da sem en PS4 pred kratkim prodal in je 1 izvod GTA V hodil viška, zato sem ga podaril bližnji revni familiji z razvajenim otrokom. 

Povezava do prispevka
Navedek

To be clear, Microsoft will continue to make Call of Duty and other popular Activision Blizzard titles available on PlayStation through the term of any existing agreement with Activision. And we have committed to Sony that we will also make them available on PlayStation beyond the existing agreement and into the future so that Sony fans can continue to enjoy the games they love. We are also interested in taking similar steps to support Nintendo’s successful platform. We believe this is the right thing for the industry, for gamers and for our business.

Microsoft blog

 

Potrdili, da tudi, da bo COD multiplatform tudi ko poteče trenutno dogovor. Si lahko mirne vesti @gojc

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 33 minutami:

A ni neki spoilal oz leakal kar ne bi smel pa je pol brisal (ne cdpr en druh spil)

 

Sm mislu da je kak dev mogoce

Jz tut ne vem podrobnosti, je pa napisal, kot cist vsak normalen novinar (ki jih, granted, v igricarski industriji ni), nek clanek s podatki kaj bo nek zaloznik predstavu na konferenci cez par dni. Me vem tocno kaj ampak uni so bli pol celi surlasti pa grozili s tozbami. 
Tip je dejansko edini res novinar, ostali sam copy/pastajo PR release in pisejo opinion piece za/proti inclusivity. Ker to je pomembno. 

Povezava do prispevka

Drgač moje mnenje je, da Jurassic Park 1 nekaj najjačega ever v življenju, vse ostalo pa mi je v bistvu smeti. Sploh tazadnji del res ne štekam, kako lahko imaš CGI dinozavre in narediš tako dolgočasen film

 

Pa zakaj je enka tako funkcionirala, ker je dejansko bila believable. Tole mi je kar nek cirkus, mislim kaj, v ZDA ne morejo razstreliti dveh tiranozavrov in bo država propadla? 

  • Račka +1 2
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Drgač moje mnenje je, da Jurassic Park 1 nekaj najjačega ever v življenju, vse ostalo pa mi je v bistvu smeti. Sploh tazadnji del res ne štekam, kako lahko imaš CGI dinozavre in narediš tako dolgočasen film

 

Pa zakaj je enka tako funkcionirala, ker je dejansko bila believable. Tole mi je kar nek cirkus, mislim kaj, v ZDA ne morejo razstreliti dveh tiranozavrov in bo država propadla? 

Se enega JP1 ne mores posnet ker nisi naredu nicesar. In namesto da bi pustili fransizo na miru kot bi se spodobilo je treba narest vec akcijskih setpieceov in… Drugega zmanjka. Lahko dajo enega trans junaka notr (sam ne na glavno vlogo k je prevec ocitno), drugega pa te big budget produkcije vecinoma ne znajo. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 5 urami:

Drgač moje mnenje je, da Jurassic Park 1 nekaj najjačega ever v življenju, vse ostalo pa mi je v bistvu smeti. Sploh tazadnji del res ne štekam, kako lahko imaš CGI dinozavre in narediš tako dolgočasen film

 

Pa zakaj je enka tako funkcionirala, ker je dejansko bila believable. Tole mi je kar nek cirkus, mislim kaj, v ZDA ne morejo razstreliti dveh tiranozavrov in bo država propadla? 

 

realno gledano tn tako tud povedano

 

tole mi zgledajo res tezke smeti, hollywood je totalno bankrotiran na podrocju kreativnosti

 

zalostno

 

 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 14 urami:

Se enega JP1 ne mores posnet ker nisi naredu nicesar. In namesto da bi pustili fransizo na miru kot bi se spodobilo je treba narest vec akcijskih setpieceov in… Drugega zmanjka. Lahko dajo enega trans junaka notr (sam ne na glavno vlogo k je prevec ocitno), drugega pa te big budget produkcije vecinoma ne znajo. 

Lahko bi naredil trans dinozavre mejbi. Al pa vsaj take, ki razmišljajo a se res hočjo obnašat kot ene podivjane živali, ali bi raje kej koristnega naredili v življenju. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...