Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 2 urama:

Ker brutal gaming goty edition pa tale 2022 obeta da bo, omg :D :D

 

Najprej čist tki kr iz nekje Snowrunner. Ki je 2020 naslov lol, ampak ok, je zelo svež :D pol Sifu. Pol HZD 2. Pol Elden rings. Pol Gran Turismo 7 ki je baje tudi mega top s SP kampanjo. Zelda BOTW 2 pride. Pa zelo verjetno še marsikej. Zelo zelo jako leto tudi če bi ga primerjal z najbolj hardcore ps4 era leti.

 

Sifu je dobil 9 od Snetija. :)

 

Povezava do prispevka

Sifu je mega nišen. Ampak meni po vsem do zdaj videnem deluje kot nekaj, kar mi bo ful všeč :) 

 

ampak to itak pride šele enkrat poleti v điro, ko se obrne Elder ring, HZD 2 in vse tri vanilla pokrajine v Snowrunnerju :D Pa še v GT 7 bo verjetno padel kak krog ali dva hehe

Povezava do prispevka

https://www.gamesindustry.biz/articles/2022-03-03-elden-ring-is-the-biggest-non-fifa-or-call-of-duty-launch-since-red-dead-redemption-2-uk-digital-charts

 

@Stipe2, ko so leteli neki lajnerji, da se Elder ringu "tako pričakuje samo na tem forumu, drugje po svetu je pa precej drugačna realnost" pa sem pa tja :)

 

faking 3. največji launch skoraj petih letih. 2,5x večji kot od HZD 2.

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 3. 3. 2022 at 16:24:

Ker brutal gaming goty edition pa tale 2022 obeta da bo, omg :D :D

 

Najprej čist tki kr iz nekje Snowrunner. Ki je 2020 naslov lol, ampak ok, je zelo svež :D pol Sifu. Pol HZD 2. Pol Elden rings. Pol Gran Turismo 7 ki je baje tudi mega top s SP kampanjo. Zelda BOTW 2 pride. Pa zelo verjetno še marsikej. Zelo zelo jako leto tudi če bi ga primerjal z najbolj hardcore ps4 era leti.

Bayonetta 3 letos, verjeten bom mogu kupt ta smetarski switch :(

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

https://www.gamesindustry.biz/articles/2022-03-03-elden-ring-is-the-biggest-non-fifa-or-call-of-duty-launch-since-red-dead-redemption-2-uk-digital-charts

 

@Stipe2, ko so leteli neki lajnerji, da se Elder ringu "tako pričakuje samo na tem forumu, drugje po svetu je pa precej drugačna realnost" pa sem pa tja :)

 

faking 3. največji launch skoraj petih letih. 2,5x večji kot od HZD 2.

 

Mene je tudi presenetilo, moram priznat - je pa treba videt če bo momentum trajal, ali je to posledica tega, da je hardcore publika takoj pograbila igro...

Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

A je probal kdo genshin impact? Zadeva je vizualno grozljivo dober klon BOTW, se un gan plateau so skopirali I swear :D

Gameplay mi pa zgleda zanimiv, bi pa rad kaksno mnenje uporabnikov tle. 

Jaz sem igral in začne se precej obetavno, samo realno je gatcha aspect drek in se ne more primerjat z BOTW. S tem da sem igral Genshin predn sm igral BOTW pa sem nehal po kakih 10tih urah 

Povezava do prispevka

Sicer igram dnevno ampak je gameplay loop izven eventov ze kar iztrosen. Sploh z zgodbo ne vem kam hocejo iti, ker razen treh ali stirih world questov je zadnja regija Inazuma bila izredno meh.

 

Z BOTW pa bi rekel da razen prvega vtisa ni toliko skupnega, pac open world gacha action RPG.

 

Osebno mi je najbolj kislo ker mam cel kup lvl90 likov ampak uporabljam pa verjetno vsega skupaj kaksnih 8 max v razlicnih permutacijah. Pa ne zato ker bi mi bili ostali brezvezni ampak, ker se mi res ne da grindati opreme in upati, da bodo padli ta pravi bonusi. Ali pa predrkavati tedenske bosse in upati, da bo dropnil prototype za orozje in pravi material za talente.

uredilo bitje BumbleBee
Povezava do prispevka
Stipe2 reče Dne, 4. 3. 2022 at 18:24:

 

Mene je tudi presenetilo, moram priznat - je pa treba videt če bo momentum trajal, ali je to posledica tega, da je hardcore publika takoj pograbila igro...

 

kaj pa tole

 

https://www.eurogamer.net/articles/2022-03-06-elden-ring-is-steams-sixth-biggest-game-ever-according-to-concurrent-player-count

 

Elden Ring is Steam's sixth-biggest game ever according to concurrent player count - 953,426 simultaneous players.

 

Pred ER je all time samo:

PUBG (3.2 mio concurrent, rekorder)

CS:GO

Dota 2

Cyberpunk 2077

Lost Ark

 

Modelom je uspelo narediti 6. najbolj igran špil vseh časov na PC-ju :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 minutami:

 

kaj pa tole

 

https://www.eurogamer.net/articles/2022-03-06-elden-ring-is-steams-sixth-biggest-game-ever-according-to-concurrent-player-count

 

Elden Ring is Steam's sixth-biggest game ever according to concurrent player count - 953,426 simultaneous players.

 

Pred ER je all time samo:

PUBG (3.2 mio concurrent, rekorder)

CS:GO

Dota 2

Cyberpunk 2077

Lost Ark

 

Modelom je uspelo narediti 6. najbolj igran špil vseh časov na PC-ju :D 

 

Najbolj igran na PCju, ali samo na Steamu - kako Steam vodi to statistiko?

Čeprav ok, sem razumel - I was wrong, you were right (tip me hoče zdaj prav v tla zabit) :D :D

 

Pa kaj dela Cyberpunk na tej lestvici - kaj tako zgleda, ko ga CDPR polomi? :D

 

 

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 10 minutami:

 

Najbolj igran na PCju, ali samo na Steamu - kako Steam vodi to statistiko?

Čeprav ok, sem razumel - I was wrong, you were right (tip me hoče zdaj prav v tla zabit) :D :D

 

Pa kaj dela Cyberpunk na tej lestvici - kaj tako zgleda, ko ga CDPR polomi? :D

 

 

 

 

Ne ne to sem hotel samo s prvim postom. Tega dajem bolj na način "WTF to je pa res nor podatek" :) Ker je kar precej insane videti japonski hardcore single-player RPG v družbi Dote, Counterstrika in PUBG-ja :) 

 

Ja Cyberpunk je imel pa predvsem bolan launch, kolikor se spomnim... Uno ko so modeli naredili mega plus kljub temu da je tko pol sveta dobilo refund in da je folk zažigal poljske zastave po ulicah :D

 

Navedek

A huge launch for Cyberpunk 2077 was no surprise, as the game achieved 8 million pre-orders and sold 13 million copies in its first 10 days.

https://www.gamespot.com/articles/cyberpunk-2077-sold-13-7-million-copies-in-21-days-30000-people-got-refunds/1100-6490486/

 

Teško jim je ja, res :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 40 minutami:

 

Zakva ofuj? Prime ima par zelo dobrih serij ala Expanse, The Boys, Bosch, Goliath itd Pogledat moram pa še The Legend of Vox Machina D&D risano serijo ki jo tud ful hvalijo

Obvezno poglej tudi Good Omens, adaptacija Terry Pratchetove knjige, zadeva je 10/10 materijal. Pa se David Tennant pa Michael Sheen igrat aglavne vloge. Vox Machina je tud zelo kul, se posebi ce si spremljal kej Critical Role stream. Majo par hudhi inside foric ki landajo zelo hudo :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...