Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Niblonian reče pred 1 uro:

Obvezno poglej tudi Good Omens, adaptacija Terry Pratchetove knjige, zadeva je 10/10 materijal. Pa se David Tennant pa Michael Sheen igrat aglavne vloge. Vox Machina je tud zelo kul, se posebi ce si spremljal kej Critical Role stream. Majo par hudhi inside foric ki landajo zelo hudo :)

 

Hmm to je komična serija te mi pa načeloma ne sedejo... bom pa vseeno pogledal prvi del.

Povezava do prispevka

Hmmm samo 10$ takoj ob izidu na PS5? To bom pa pomoje dal in šel še enkrat čez kampanjo ki sem jo igral še na PS3 ohoho let nazaj :D

 

Update: full price range:
Until June 14th 2022:

  • GTA Online: $10,€10,£9 on Xbox, free on PS5
  • GTA V (Story and Online): $20,€20,£17.5 on Xbox, $10, €10, £8.75 on PS5
  • Story mode not sold separately

From June 15th 2022:

  • GTA Online: $20,€20,£18 on Xbox, $20,€20,£18 on PS5
  • GTA V (Story and Online): $40,€40,£35 on Xbox, $40,€40,£35 on PS5
  • Story mode not sold separately
Povezava do prispevka

Meni je GTAV med slabšimi singleplayer izkušnjami, kljub temu da je kvalitetno narejeno, samo nazadnje ko sem želel it preigrat sem ostal nekje na začetku. Meni preprosto ne vleče tok in zato sem upal, da bo Remaster Vice city-a dost dober

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 8 urami:

Meni je GTAV med slabšimi singleplayer izkušnjami, kljub temu da je kvalitetno narejeno, samo nazadnje ko sem želel it preigrat sem ostal nekje na začetku. Meni preprosto ne vleče tok in zato sem upal, da bo Remaster Vice city-a dost dober

Sem preigral SP in je po mojem mnenju zgodba daleč najslabša od zadnjih nekaj GTA-jev, dobro, mogoče tam tam nekje z 3-ko, VC, SA in še posebej 4ka z dodatki pa je bla konkretno nad tem. Iz "podobnih" logov mi je bila bistveno bolj všeč LA Noire, in seveda RDR2. Zgodba prve mafije pa IMHO pokosi vse naštete.

To je seveda kar se tiče zgodbe, likov in vzdušja...

Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 6 minutami:

 

Tole kupim ker sem res veliko igral NES in SNES  GB TMNT špile

Konami pravi, da bo tudi fizična izdaja špila. 

Navedek

Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT) titles and their Japanese versions* will be coming to PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch and PC Steam. Physical retail and digital versions will be available in 2022 at SRP $39.99.

 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče Dne, 9. 3. 2022 at 15:55:

Nisem niti vedu, da je Platinum delal na neki novi špili, ki je očitno res skret. Fajn, še Bayo3 nej zajebejo pa bo.

 

https://metro.co.uk/2022/03/09/babylons-fall-review-the-descent-of-platinum-games-16244599/

 

It’s basically Bayonneta without any of the depth, variety, imagination, charm, or colour.

 

 

Platinum Games imajo velike finančne probleme, zato odkrito iščejo nekoga, ki bi jih ali prevzel ali pa financiral njihove stvaritve.

Očitno tudi MSju ne dišijo.

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 12 minutami:

Platinum Games imajo velike finančne probleme, zato odkrito iščejo nekoga, ki bi jih ali prevzel ali pa financiral njihove stvaritve.

Očitno tudi MSju ne dišijo.

Microsoft ima z njimi že slabe izkušnje. Skenslan špil Scalebound je bil kar sfejlan projekt.

 

Mi je pa smešno, da hočejo, da jih nekdo kupi a pusti jim umetniško svobodo da ostanejo independent. Razen Tencent res nevem, če bi kiri se šel igrat z ognjem in šel jih kupit. Od več ekip je edina sposobna tista, ki dela Bayonetto ter Astral Chain ampak to sta od Sege ter Nintenda IP-ja. Ostali teami pa tak releasajo ven krafl ala Sol Cresta in Babylon's Fall.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...