Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 9 urami:

 

Je bila sploh kje resen contender, razen na mn3njalu? :D

Mislim da Sneti ji je dal - 7? Bi moral pogledat...

 

Kaj pa Elden Ring, boš nabavil? :)

 

 

 

Elden Ring bom ja, samo ne bom bral mn3njalnik teme, ker mi ta opičnjakarski hype mn3njalnikših primatov pokvari izkušnjo v igrici.

 

Samo goddamn, Returnal so pa res jajca. Kako je to sranje lahko kakršnkoli goty contender mi ne bo jasno. Ajde kot brezplačen playstation plus špil bi še razumel da je ok, samo da pa tole kupiš je pa isto kot da bi vrgel stran denar. Če bi kupil digitalno verzijo, bi se zdaj vrgel v reko, tako da pa bo na srečo lahko prodal vsaj po isti ceni kot sem nabavil.

 

Najbolj smešno pri vsej tej sceni je to, da je tu polno enih opičnjakov, ki so nek high class society, skurcajo vse od vrhunskih igric (novi Doom mi ne sede, Gearsi so jajca, serije Breaking Bad mi ni bila všeč, bla bla bla), potem pa praisajo na polno tako sranje kot je Returnal. Vsaj imejte potem neke konstantne standarde.

 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 38 minutami:

Jaz ponujam 15€ za ta pasja jajca.

Carska inverzna psihologija. :D

tomazek reče pred 35 minutami:

OK, ampak mam nek filing, da te nima preveč rad in ne vem, če ti bo htel prodati :) Jaz pa sem mu ipak priljubljeni user.

 

Cajta pa tak al tak ne bo za igrati to zdaj. Kupi in mi potem prodaj čez par mesecev za 50% :D

Itak ne mislim resno. Pa po moje tudi on ne misli resno, ko piše te slaboumnosti. Ne moreš bit tako nesposoben kot se opisuje v tistem prvem postu. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Feget reče pred 4 urami:

Elden Ring bom ja, samo ne bom bral mn3njalnik teme, ker mi ta opičnjakarski hype mn3njalnikših primatov pokvari izkušnjo v igrici.

 

Samo goddamn, Returnal so pa res jajca. Kako je to sranje lahko kakršnkoli goty contender mi ne bo jasno. Ajde kot brezplačen playstation plus špil bi še razumel da je ok, samo da pa tole kupiš je pa isto kot da bi vrgel stran denar. Če bi kupil digitalno verzijo, bi se zdaj vrgel v reko, tako da pa bo na srečo lahko prodal vsaj po isti ceni kot sem nabavil.

 

Najbolj smešno pri vsej tej sceni je to, da je tu polno enih opičnjakov, ki so nek high class society, skurcajo vse od vrhunskih igric (novi Doom mi ne sede, Gearsi so jajca, serije Breaking Bad mi ni bila všeč, bla bla bla), potem pa praisajo na polno tako sranje kot je Returnal. Vsaj imejte potem neke konstantne standarde.

 

Jaz sem se malo zajebal, ki berem Elden Ring temo (in tudi v drugih temah težko uideš ER debatam :D) - sem nekaj časa resno razmišljal nabavit, ampak zdaj se mi zdi da bom razočaran, ker ni šans da igra upraviči tako visoka pričakovanja, ki jih zdaj imam zaradi vsega hvaljenja tukaj gor. :D

Povezava do prispevka

Bom uskoču še na serij debato: To je res medij, ki ga pokopava nedefiniranost zgodbe od začčetka. Hit serije se zaradi tega začnejo vlečt ko pohlepneži skušajo potegnit maksimum iz njih. Dober primer je recimo Breaking Bad, kjer sem na en uč spremljal drago ko je gledala, skipam par sezon in pogledam finale in zadeva gre naprej ko da ne bi zamudil nič, takih primerov je ogromno. V bistvu je verjetno večč serij, ki so jih pokvarili z natezavanjem od serij, ki so zgubile podporo.

Dobra alternativa so mini serije (enosezonske), ali take ki imajo število delov in zgodbo res moččno definirano v naprej. Poleg nekaterih legendarnih omemb na prejšnji strani (Wire, Rome) je treba omeniti najjačo serijo vseh časov: Band of Brothers.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 7 minutami:

Evo danes dal še eno šanso Returnalu. Še celo kakšno uro tutorialov sem gledal o mehanikah špila. In potem ugotovil kakšen kos dreka je tole. Res pasja jajca za oceno 5/10. Mn3njalnik contender leta - fak kaki klovni so tu gor:rofl:

 

Sej iz prodajnih cifer se vidi, da je igra le za izbrance. :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...