Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Tko sem na hitr pomisli, damn to zgleda mal podobno Greedfallu na nek nacin....in evo isti developer (Spider). 
V bistvu so nasli dober nacin za zakamuflirat njihove junky animacije, pac automatoni so idealni za to :D

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka

K ze glih o pedrih, keri pedri so ti apple tv, kenslanje narocnine na playki ni delal ( ta sony se nej pocas obes s temi forami)

 

Mi zanc piska po mailu da je failal mi trgat za naslednje tri mesce narocnine (hvalakurcu sm mel prazn racun)

 

Hocm skenslat, itak sm pozabu geslo

 

Dam svoj mail, hocem recoverat, pedr apple ne da bi na mail accounta poslal confirmation link, zahteva da vpises letnico rojstva - ker itak da 99% folka kr eno letnico in se je ne bo nikol  spomnu, se prav bo mogu pisat supportu medtem ko jim odtrgajo se za kak mesc vec

 

K sreci je bil geslo shranjen na browserju na mobilcu tko da sam potegni mi pa faggleTV+

 

LP

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Ma saj je glupo. Jaz imam en Eurocard, ki ga praktično sploh ne uporabljam (Moneybookers) in samo priložnostno naložim keš gor. Uporabim ga pri takih pizdarijah, kjer nisem ziher, če bo delovalo avtomatično kenslanje subskribtionov al ne... tudi na PS imam primary payment method to. In nimam problema s temi avtomatikami, če nočem imeti naprej. V bistvu sploh nimam in ne uporabljam takega servica trenutno, ki bi želel avtomatično podaljšanje. Na srečo sem pravi čas skinil tudi Spotify, ker itak nisem uporabljal.

Povezava do prispevka

Jaz imam edino še Spotify, HboMax in Netflix naročnine (vse zaenkrat še na avtomatsko podaljšanje). Za glasbo redno uporabljam, tudi po več ur dnevno in mi je nekako OK in najbolj optimalen servis. Dočim za filme in serije, pa sta mi navedena tudi skorajda obvezna, ker nimam kabelske, "piratizirat" pa se mi resnično več ne da. Dočim PS+  že dolgo nimam, ker na konzoli praktično ničesar ne igram; v bistu ps4 nimam niti priklopljenjega. :)
 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 13 urami:

Jaz imam edino še Spotify, HboMax in Netflix naročnine (vse zaenkrat še na avtomatsko podaljšanje). Za glasbo redno uporabljam, tudi po več ur dnevno in mi je nekako OK in najbolj optimalen servis. Dočim za filme in serije, pa sta mi navedena tudi skorajda obvezna, ker nimam kabelske, "piratizirat" pa se mi resnično več ne da. Dočim PS+  že dolgo nimam, ker na konzoli praktično ničesar ne igram; v bistu ps4 nimam niti priklopljenjega. :)

 

Novi Batman je na HBO Max. :fun:

 

Veselo Veliko noč vsem.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

V tem primeru gre za to, da je kao film premalo super-hero in preveč detektivka. Zato so "tapravi" DC Batman fani razočarani kao.

Začetek Batmana v stripih je tak bil detektivski (Detective Comics) tako da so se pač vrnili koreninam. Vsem tak nikoli nebi pasalo. Ob tolkih variacijah Batmana bi itak pri vsakem blo nekaj razočaranja pri fenih..

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 14 minutami:

Začetek Batmana v stripih je tak bil detektivski (Detective Comics) tako da so se pač vrnili koreninam. Vsem tak nikoli nebi pasalo. Ob tolkih variacijah Batmana bi itak pri vsakem blo nekaj razočaranja pri fenih..

Kolikor vem so trenutni Batman stripi dosti bolj v slogu tega filma kot starejši. Začetek Batmana je bil menda zelo goofy. Ne vem, zakaj se je začel širiti ta narativa, da je ta Batman vrnitev h koreninam, če pa so ravno sodobni stripi zelo dark and gritty, starejši pa goofy in sproščeni. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 5 minutami:

Kolikor vem so trenutni Batman stripi dosti bolj v slogu tega filma kot starejši. Začetek Batmana je bil menda zelo goofy. Ne vem, zakaj se je začel širiti ta narativa, da je ta Batman vrnitev h koreninam, če pa so ravno sodobni stripi zelo dark and gritty, starejši pa goofy in sproščeni. 

Jaz sem z vrnitvijo h korenimam v mislih mel to, da pač Batman postane spet bolj detektiv kot super heroj. V smislu, da pač je manj "The Caped Crusader" ali "The Dark Knight" in bolj "World's Greatest Detective".

 

Če imajo moje besede smisel :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...