Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 49 minutami:

Strayu se je noro posralo, da je izšel kot nekakšen paradni konj za launch novega PSN programa (ki je res mega overdeliveral glede na do takrat kislo sony subscription sceno) + nobenega dobrega špila ni bilo nikjer + mačke + sony ekskluziva. Res se mu je vse skupaj krasno poklopilo :) Gojc je pa itak tukaj pristranski, ker je sony fanboy ki ima rad trashy špile pa še ful je v fury sceni (enkrat mi je prodal špil napravljen v hrčka)

 

Stray ni Sony ekskluziva. Je igra tudi na windows platformi. 

 

Jaz sem tudi prvi dan igral ene pol urce, potem pa dejansko pozabil na igro. 

Povezava do prispevka

@Hernier prvi del, Man of Medan je bil meni bolj tako-tako. Znabiti, da te celo odvrne od nadaljevanj. Little Hope mi je bil pa že zelo kulski. Imam močan občutek, da je vsaka naslednja igra v seriji boljša.
Sem pa enkrat že napisal, da so ideje za posamezne zgodbe črpali iz vseh vetrov (večinoma itak iz filmske produkcije) ter jih pač premešali v okusno mineštro. Takih iger itak manjka, zato kar lepo preigraj vse.
Evo, danes zvečer jaz štartam zadnji del, torej The Devil in Me.  

Povezava do prispevka
Sovica reče Dne, 18. 11. 2022 at 17:10:

Omg.nov.dark poctures the devil in me je prso 

 

Pls pls pls be good

Ok. Boljsi mi je kot quarry, dam ga na 3 mesto vseh dark picturov za untill dawn in iraq. Sicer zelo blizu imo.

 

Minus k bi bli lah bl privlacni ljudje, premal statistov za umret, sm pa tja so dialogi mal low IQ ko so kake stvari ze established. Pa prehitr sm postekal

 

kdo je bad guy( ki tudi postaja vzporedno s casom played vedno bl nesposoben ker je premal statistov)

ampak to itak niti ni relevantno.

 

Gametime od oka 6urc

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Jaz sem tolko zabit, da z glave ne znam rangirat vseh njihovih iger. Bi moral iti vsaj pol minutni video vsake pogledat, da se spomin povrne. Ajde, prvi je menda res Until Dawn, potem pa se malo zgubim :D Sledi verjetno drugi del Dark Pictures (z glave)... Te zadnje še nisem igral. Pride na vrsto zdaj enkrat za GoW.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Nekak tko na hitro za vsazga

 

Untill dawn - dobr all rounder, ok zgodba 

Iraq (house of ashes?) -ratal mu je nekak drzat tempo cez celo igro kljub temu da ni neki misterioznega uvoda ampak je takoj ratatatatata aaa neee umiram, za iracana sm res rootal

Devil in me - kul backstory bad guya, malo mu zmanjka pri izvedbi imo( ker ful pol spominja na nek filem), dialogi dosti boljsi kot quarry cringe

Quarry - mal se vlece zacetek, kaki dialogi dost cringe,

Medan - prevec predvidljiv

Little hope - meh, sicer ok zgodba, sam sm ga igral kak tedn tko da sm bil dost out in sm mogoce mal biased, ampak nekdo mora bit zadnji in recimo da tematsko mi ni bil neki

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...